Czwórka
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,768
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 329
Podziękowano 198 razy w 338 postach
Podziękowano 198 razy w 338 postach
Post: #1
Czwórka
Długo nie mogłam zrozumieć dlaczego liczbie Cztery przypisuje się za planetę Urana - moim zdaniem to była jedna wielka pomyłka, ponieważ wśród głównych cech czwórek jest pracowitość, solidność, praktycyzm i twarde stąpienie po ziemi. To osoby poważne i rzetelne na których można polegać, poza tym są punktualne i opanowane, nie znoszą jak coś nie idzie zgodnie z ich planem. Podczas (jak już mówiłam przy pozostałych liczbach) Jedynka reprezentuje myśl twórczą, początek to Dwójka reprezentuje ciągłość tej myśli, rozbudowanie, Trojka manifestacje a 4 ukończenie, myśl, rozbudowanie i manifestacja przybierają formę materii.

Czwórki są osobami na ogół skrytymi, zamkniętymi w sobie, chętnie zajmują się pracą fizyczną, lubią czuć jak coś powstaje pod ich rękoma, wśród nich znajdziemy artystów, budowlańców, a także ze względu na ich powagę, wysoką moralność, zdolności intelektualne, rozsądek urzędników i administratorów, a także nauczycieli. Czyli w liczba Cztery reprezentuję te cechy które Uran lubi niszczyć - planeta buntu i rewolucji nie znosi sztywnych schematów, dlatego nie zgadzałam się przypasowaniem Urana do tej liczby, jednak kiedy zagłębiłam się bardziej w tą tematykę zaczynałam rozumieć, (a stało się za tą sprawą że sama jestem Czwórką jak i jako Wodnik podopieczną Urana) Uran daje siłę i opiekę tym Czwórką które chcą porzucić schematy i rozpętać rewolucje (choćby w samym sobie), pomaga im otworzyć umysł szeroko, podobnie jak Ósemce - liczbie karmicznej patronujący Saturn pomaga się z tą karmą i przykrościami uporać.


Jeśli Czwórka jest Twoją liczba Imienia i Nazwiska wiedz, że jesteś osobą pilną, surową, obiektywną, konstruktywną i punktualną. Uważaj na swój pesymizm i pedanterię, to naprawdę utrudnia Ci życie.

Jeśli Czwórka jest Twoją liczbą Serca to można Ciebie tylko pozazdrościć osobom Ci bliskim, Czwórki są bardzo lojalne i wierne, uczciwe i szczere, są oparciem i schronieniem dla przyjaciół i rodziny. Nie rzadko Czwórki popełniają ten błąd, że "matkują" bliźnim. Czwórko! Nie możesz prowadzić człowieka całe życie za rękę! Jednak poczucie bezpieczeństwa jakie dajesz innym będzie bardzo pomocne.

Liczba Osobowości o wibracji Cztery to skromność, pracowitość, odpowiedzialności, rozsądek i praktycyzm, znajdujemy wśród nich domatorów. Tak wrażliwe i skryte osoby jak Czwórki powinny mieć więcej dystansu do siebie i swojej reputacji, otworzyć się i nie przejmować się akceptacja.

Czwórki z Liczby Daty Urodzenia często mają pod górkę. Musisz zaakceptować i pogodzić się ze swoja przeszłością - masz duża karmę i to Ci utrudnia życie. Jednak w sobie ta siła Czwórki którą pozwoli Ci przy natężeniu swoich cech w końcu być szczęśliwa. Znasz wartość pieniędzy - czasem możesz przesadzać i za bardzo przejmować się materią co prowadzi do zaślepienia, egoizmu i skąpstwa. Jesteś tradycjonalistą i osobą bardzo rodzinna, ale zauważ że nie każdy ma ta rodzinę.

Czwórki z Liczb Urodzenia mają większą możliwość wyjścia ponad formę - masz w sobie rewolucjonistę i zdolności manifestacji swych idei. Pamiętaj tylko że Twoja prawda nie musi być koniecznie ta "nieomylna", miej otwarty umysł i myśl czy tym razem Twój upór także się opłaca.

Czwórka w Liczbie Ekspresji powierzchownie potrzebują motywacji ze strony otoczenia do osiągnięcia swoich celów, jednak mają w sobie taki upór, że tą motywacja wcale nie jest potrzebna. Czwórki powinny trochę mniej przejmować się szczegółami i więcej czasu spędzać ze sobą i na poznawaniu się, skierować się bardziej do swego wnętrza i zharmonizować z naturą. Czwórki z Celu Życia powinny dążyć do samospełnienia i radości z życia i siebie samego, rozwijać swe talenty i znajdywać różne punkty widzenia. Musisz wierzyć w siebie i nie rezygnować ze swoich aspiracji, jesteś osobą wytrwałą i zdyscyplinowaną to co robisz powinieneś kochać a nie męczyć się nad tym. Choć masz pod górkę w swoich realizacjach nie powinieneś się poddawać, sukces nie przychodzi łatwo.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
20-04-2015, 17:08
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,768
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 329
Podziękowano 198 razy w 338 postach
Post: #2
RE: Czwórka
Tak, to bardzo pasuje do Czwórki. Masz rację z tą barierą, jednak gdyby nie była ona ciężka wtedy nie trzeba by było ciężkiej pracy - wychodzi na jedno, oczywiście to skrótowe opisy jednak główne cechy i sens są także bez problemów można wszystko dostosować do siebie.

Ponadto powiem Ci, że bardzo czuć Saturna w Tobie. Uśmiech Jednak ''współpracownikiem'' Saturna (i odwrotnie) jest właśnie Uran. Podczas kiedy Uran zmienia, burzy i kształtuje, to Saturn - jako surowy sędzia, sprawdza potem te grunty i potrafi wszystko zniweczyć. Urana można porównać do mądrej acz zbuntowanej nastolatki, która wszystko chce burzyć i budować według swojego światopoglądu i wielkich ambicji a Saturna do surowego, oceniającego ojca, który sprawdza każdy szczegół i poddaje kontroli pokazując co jest za słabe, nie dokończone itp. Można powiedzieć, że te planety jakby robią sobie na przekór ''zburzę te Twoje normy!'' ... ''ja Ci pokaże co bez nich się stanie!'' ... ''ha widzisz! Teraz jest lepiej!'' ... ''To takie niesmaczne! Jak to tak może być?'' itp. itd.

Tak mniej więcej. Obie planety są zaliczane do planet fatalicznych czyli negatywnych, jednak ja się z tym zupełnie nie zgadzam (no dobra, z wyjątkiem uspołecznionym i sztywnym Saturnem :D).

Dodam od siebie, że Ty Unebris z tego co pamiętam masz 13/4, liczba 13 to liczba Wenus, a sama 13/4 jest liczbą karmiczną, co sprawia że materialnie ciężko osobą o tych wibracjach coś większego osiągnąć ale jeśli są wytrwałe to na ogół w drugiej połowie życia osiągają sukces.

Następna partia Numerologii czyli Czarne Szczyty są już gotowe. Uśmiech Jednak pojawią się wraz z kilkoma innymi postami - bo tak sobie postanowiłam, że aby wytrwać z Numerologią od końca to nie będę umieszczać żadnych innych postów, które by mnie odwiodły od porzucenia Numerologii dopóki nie opiszę coś z niej. A, że nie lubię zbytnio jej tematyki, to na żeby zapełnić luki czasowe piszę po kilka postów i wstawiam razem, ale dzisiaj taka pustka jest na forum, że już wstawiłam z tym jednym dodatkowym postem. Uśmiech
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
20-04-2015, 17:46
Znajdź Posty Reply
Animal Niedostępny
Zwierzaczek

Liczba postów: 276
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 9
Podziękowania: -1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #3
RE: Czwórka
Ja miałem czwóreczkę w liczbie Imienia i Nazwiska, oraz Serca.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2015, 19:34 {2} przez Animal.)
20-04-2015, 19:31
Znajdź Posty Reply
Marzena Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 63
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 1
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #4
RE: Czwórka
Baaardzo mi się to zgadza, mam 4 w liczbie dnia urodzenia i w liczbie osobowości.
Fantastyczne w ogóle to Twoje opracowanie Oli. Oczko Czekamy na kolejne liczby. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2015, 20:42 {2} przez Animal.)
27-04-2015, 17:22
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB