Prosty sposób na stworzenie Serwitora - Autorstwa P.J.Carrol`a
Autor Wiadomość
Void Offline
Pierwszy wśród równych

Liczba postów: 396
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 26
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Prosty sposób na stworzenie Serwitora - Autorstwa P.J.Carrol`a
Do rzeczy.
Peter. J. Carroll użył modelu energetycznego ale bazującego na naszej świadomości systemu tworzenia prostych serwitorów.
Zasada nie jest trudna, chodzi tylko o stworzenie odpowiedniej pieczęci, nie ograniczając się do run i znaków enochiańskich...

A więc tak... hmm... na czym to ja, a no tak - najpierw wybieramy cel serwitora, nie powinno być to trudne - jak zaczynasz to oczywiste że bateryjka, obrońca, agresor - więc, dobierasz odpowiednią gamę znaków o określonych energiach, składasz je w pieczęć o prostej budowie i tworzysz serwitora tak jak normalnie to przebiegało:
-Imie
-Czas życia
*nie musisz dawać sposobu pobierania energii - bazuje na pieczęci.
-Cel i jego dokładne wytyczne - sama energia to nie wszystko... Musi wiedzieć:
Gdzie ją kierować, jak ją ma przetworzyć - barwa i intencja... - oraz to punkt gdy wyznaczamy komendy.
-Ważny ale nie konieczny element - materialna manifestacja, dla przykładu wisiorek z gliny na rzemyku z sigilem

To w sumie tyle, to jedna z prostszych metod - gdyż nie wymaga długiego ładowania ale jedynie czekania aż energia sama - lub z naszą wolą - utworzy odpowiednie ciało - np. kulisty rdzeń - i wtedy nadamy mu cechy.
Jeżeli chcemy silnego serwitora to kładziemy amulecik na sigilu i... czekamy.
A jak golema:
-procedura: Brak myślenia
I średnio tydzień czekania aż energia utworzy odpowiednią gęstość - teraz fakt ważny - energia może się rozproszyć - więc używamy jakiegoś przedmiotu, lub naczynia by energie zbierało.
Polecam zrobić kopułę - albo energetyczną, albo zakreślamy krąg i przykrywamy izolatorem energii, lecz mamy świadomość - bo to nasza wola jest najważniejsza - że energia tworzy implozję, sama ku sobie się zagina ku środkowi i tworzy skupioną energię - dla tych którzy nie wiedzą jak czuć energię - odczujecie to jako ciepło, lub jako uczucie jakie energia powoduje.

Co do postu - piszę szybko z braku czasu, jeżeli mam jakieś błędy - wytknijcie je, na pewno poprawię - Void się kłania...

Little Edit... Dla przykładu - silny serwitor atakujący - skupiamy pieczęć Anioła Śmierci (Hail Samael...) lub znak Saturna - Boga śmierci, Oko horusa - skupiając się że jego celem jest skupienie i wszechwidzenie, z racji namierzania celu, kolejny znak... dla przykładu znak marsa - wojna. Co do określonych cech i podtypów które zapieczętujecie w archetypie bytu - polecam użyć/zrobić... alfabet pragnień, a w nim uwzględnić odpowiednie stany i zdolności - znaki barbarzyńskie i pomniejsze sigile o barwie energii agresji, ataku i śmierci. W sumie... tyle.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2015, 21:39 {2} przez Void.)
20-04-2015, 21:36
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB