Wiadomość.
Autor Wiadomość
Nestor Offline
Adept

Liczba postów: 19
Reputacja: 2
Podziękowania: 49
Podziękowano 8 razy w 3 postach
Wiadomość.
Witam serdecznie. Od wczoraj po głowie chodzi mi jedna myśl, a mianowicie... Czy można przekazać wiadomość następnemu wcieleniu? Czy istnieje jakiś sposób? Czytałem o metodzie związanej z wizualizacją wielkiej biblioteki, do której zaprowadzi nas nasz opiekun. Ponoć można w niej znaleźć między innymi informacje o naszych poprzednich wcieleniach. Może tam da się zostawić wiadomość dla swojego "następcy"? Pozdrawiam.
23-04-2015, 12:40
Znajdź Posty Reply
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 732
Reputacja: 26
Podziękowania: 253
Podziękowano 147 razy w 89 postach
RE: Wiadomość.
(23-04-2015, 12:40)Nestor napisał(a): Witam serdecznie. Od wczoraj po głowie chodzi mi jedna myśl, a mianowicie... Czy można przekazać wiadomość następnemu wcieleniu? Czy istnieje jakiś sposób? Czytałem o metodzie związanej z wizualizacją wielkiej biblioteki, do której zaprowadzi nas nasz opiekun. Ponoć można w niej znaleźć między innymi informacje o naszych poprzednich wcieleniach. Może tam da się zostawić wiadomość dla swojego "następcy"? Pozdrawiam.
Po pierwsze, mroczlandia to beznadziejne źródło informacji. Po drugie, zostawianie tam wiadomości nie ma sensu, kiedy dobierzesz się do wspomnień i tak dowiesz się czego chciałeś dokonać, kim byłeś itp.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-04-2015, 22:51 {2} przez Neaxx.)
23-04-2015, 12:56
Znajdź Posty Reply
Nestor Offline
Adept

Akurat ją staram się omijać z daleka. Najwidoczniej ktoś skopiował wypociny kogoś z tamtego serwisu. Nie wiedziałem, że poznawanie poprzedniego wcielenia sięga aż tak daleko.
23-04-2015, 12:57
Znajdź Posty Reply
Nestor Offline
Adept

Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Myślę, że to powinno zdać egzamin. Jeśli ktoś ma jakieś inne propozycje, to proszę pisać.
23-04-2015, 14:23
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
A ja stanę w obronię rytuałów z Mrocznolandii. Tak się składa, że wiele lat temu z ciekawości czy tam z lenistwa korzystałam z niektórych z tych zaklęć - i aż dziw jak one zadziałały, nie jedno lepiej niż moje własne napisane. To samo odnośnie innych ludzi, którym poleciłam kilka rytuałów z tamtąd.

Jednak to, że one działają to nie jest zasługa Mrocznolnadii. Oczko Poza tym zauważyłam kilka rytuałów, które są przepisane z książki... jednakże, czuję się zobowiązana do obrony tego działu!

Co do wcielonka... sigil. Twoja podświadomość się nie zmienia nieleżnie od wcieleń, zawsze zostaje ''ta sama'', tak więc sigil uaktywni się w następnym wcieleniu (tylko żeby nie był to noworodek xD) np. poprzez natrętne sny, które przekazują Twoją informację.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
23-04-2015, 14:32
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: KaoSphere
KaoSphere Offline
Outsider

Liczba postów: 29
Reputacja: 7
Podziękowania: 6
Podziękowano 15 razy w 7 postach
Jest to trochę śmiała teoria... ale zastanawiałem się nad rozwiązaniem problemu za pomocą sigilizacji własnej osoby, skoro możemy tym sposobem odblokować swoje przeszłe ja, to myślę, że zadziała i kodowanie wiadomości w swojej jaźni. Nie wiem tylko jak wyglądał by proces odzyskiwania przekazu w następnym wcieleniu, może ktoś bardziej doświadczony wypowie się na ten temat.

Edit: Widzę, że Olimpia już mnie uprzedziła. Uśmiech
23-04-2015, 14:36
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

(23-04-2015, 14:32)Olimpia napisał(a): A ja stanę w obronię rytuałów z Mrocznolandii. Tak się składa, że wiele lat temu z ciekawości czy tam z lenistwa korzystałam z niektórych z tych zaklęć - i aż dziw jak one zadziałały, nie jedno lepiej niż moje własne napisane. To samo odnośnie innych ludzi, którym poleciłam kilka rytuałów z tamtąd.

Jednak to, że one działają to nie jest zasługa Mrocznolnadii. Oczko Poza tym zauważyłam kilka rytuałów, które są przepisane z książki... jednakże, czuję się zobowiązana do obrony tego działu!

Co do wcielonka... sigil. Twoja podświadomość się nie zmienia nieleżnie od wcieleń, zawsze zostaje ''ta sama'', tak więc sigil uaktywni się w następnym wcieleniu (tylko żeby nie był to noworodek xD) np. poprzez natrętne sny, które przekazują Twoją informację.
Powiem tak, dobry kucharz nawet z resztek przygotuje świetne danie.
23-04-2015, 14:39
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
Dobry kucharz to nie taki, który pierwszy raz styka się z magią, robi i działa zajebiście. xD A takim właśnie polecalam, bo nie chciało mi się pisać dla nich czegoś odzielnie. xD Poza tym... mi działały niektóre lepiej niż można sobie wyobrazić, a niektóre wcale - ani trochę.

Po prostu to zależy OD MAGA, jego woli, siły jego intencji i intensywności emocji - jak się chce to się samym wzrokiem coś wymagiguje. :D Albo życzeniem... ale o tym już pisałam mnóstwo razy.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
23-04-2015, 14:46
Znajdź Posty Reply
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

(23-04-2015, 14:46)Olimpia napisał(a): Po prostu to zależy OD MAGA, jego woli, siły jego intencji i intensywności emocji - jak się chce to się samym wzrokiem coś wymagiguje. :D Albo życzeniem... ale o tym już pisałam mnóstwo razy.
Przecież napisałem to powyżej.
Ps. A co z tymi utalentowanymi kucharzami?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-04-2015, 22:52 {2} przez Neaxx.)
23-04-2015, 14:49
Znajdź Posty Reply
xao Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 344
Reputacja: 22
Podziękowania: 87
Podziękowano 201 razy w 66 postach
Proces odzierania ze wspomnień i osobowości podczas rozpadu ciała astralnego nie jest doskonały. Zdarzenia, myśli, emocje, zainteresowania, które mają dla nas duże znaczenie, które obarczyliśmy dużym ładunkiem emocjonalnym, lub które po prostu bardzo często powtarzamy czasami "wchodzą" głębiej i pozostawiają w nas ślady(czasami są to też całkiem losowe i kompletnie nie ważne wspomnienia... Nie mam jeszcze pojęcia dlaczego się tak dzieje). Są to pewnego rodzaju silne linki karmiczne.

Na linki karmiczne można świadomie wpływać: niszczyć je, lub tworzyć wedle własnych upodobań (w teorii można się nieźle ustawić na następne wcielenie). Więc gdyby tak stworzyć bardzo silny "link" posiadający w sobie konkretną wiadomość? Myślę, że jest to do zrobienia.

Opcja z serwitorem zawierającym w sobie kopię całej wiedzy, wspomnień, upodobań i osobowości jak widać chodzi po głowie wielu magom. Na forum już były chyba ze 2 dyskusje na ten temat.
"TAK MYŚLISZ? WEŹ ZATEM WSZECHŚWIAT I ROZGNIEĆ GO NA NAJDROBNIEJSZY PYŁ, PRZESIEJ PRZEZ NAJDROBNIEJSZE SITO, A POTEM POKAŻ MI CHOCIAŻ JEDEN ATOM SPRAWIEDLIWOŚCI, JEDNĄ MOLEKUŁĘ MIŁOSIERDZIA[...]"
23-04-2015, 18:06
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Magician7 , Nestor

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB