spetanie dla innych
Autor Wiadomość
Avi Niedostępny
Wtajemniczony

Liczba postów: 151
Reputacja: 23
Podziękowania: 75
Podziękowano 167 razy w 66 postach
spetanie dla innych
Yo,

Wylądowałam tu, ponieważ mam dylemat, a chciałabym poznać opinię bardziej doświadczonych. Konkretnie - czy mogę wykonać spętanie miłosne dla...kogoś?Nigdy nie robiłam rytów dla innych, nie wiem czy jest szansa powodzenia. Może ktoś, podpowie? Sprawa dość pilna.

Z góry dziękuję za instruktaż.
Av
04-27-2015, 12:58
Unebris Offline
Zbanowani

Liczba postów: 0
Podziękowania: 223
Podziękowano 942 razy w 379 postach
RE: spetanie dla innych
...
04-27-2015, 17:03
 Podziękowali: Magician7
Avi Niedostępny
Wtajemniczony

Liczba postów: 151
Reputacja: 23
Podziękowania: 75
Podziękowano 167 razy w 66 postach
Tu nie kłopotów, robię ryty dla siebie, ale po raz pierwszy stoję przed dylematem zrobienia go dla kogoś, dlatego zastanawiam się czy efekt nie będzie mniej zadowalający niż gdyby ta osoba zrobiła go sama? myślałam w pierwszym rzędzie o manipulacji a potem...przywołaniu ideału dla pewnej bliskiej mi kobiety. Wybór techniki to już inna kwestia, mnie martwi tylko to że nigdy nie byłam ''na usłudze''.

Wszelkie ryty wykonywałam tylko dla siebie (z powodzeniem), ale nigdy dla osób trzecich. Dlatego wolałam zapytać, czy to w ogóle ma jakiś sens. Hm, na razie BHP nie wymyka się spod kontroli, w sytuacjach krytycznych zasypiam podczas manipulacji ;P (zmęczona Av)

Dzięki wielkie! W takim razie najwidoczniej nie ma jakichś większych barier. Czy Tobie Unebris zdarzało się robić rytuały dla innych? (Czy wtedy wizualizacja wykonywana jest z perspektywy osoby zlecającej ryt?czy lepiej trzasnąć wizualizacje ich obojga tworząc miedzy nimi link?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-27-2015, 22:04 {2} przez Avi.)
04-27-2015, 21:59
Disneyowa Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 84
Reputacja: 1
Podziękowania: 1
Podziękowano 28 razy w 16 postach
Myślę, że z racji tego, że masz doświadczenie w rytach (które Ci wychodzą) to i ten dla osoby Ci bliskiej Ci wyjdzie. Istnieje jak widzę między Wami pewna więź, a to dobrze wróży jeśli chodzi o rytuał zamawiany przez kogoś.

Może dobrym rozwiazaniem byłaby pewna mała pomoc tej osoby przy rytuale? Chyba, ze wolisz ciszę i pełne skupienie? Zadatki masz, tylko sama musisz to odpowiednio rozplanować w czasie.
[Obrazek: dE0Mu58.gif]
04-27-2015, 23:15
Unebris Offline
Zbanowani

Liczba postów: 0
Podziękowania: 223
Podziękowano 942 razy w 379 postach
...
04-28-2015, 05:51
 Podziękowali: Avi

Skocz do: