Szary ogień - trochę o magii śmierci i jej użyciu.
Autor Wiadomość
Void Offline
Pierwszy wśród równych

Liczba postów: 396
Reputacja: 26
Podziękowania: -1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Szary ogień - trochę o magii śmierci i jej użyciu.
To już moja skrajna idea.
Do stworzenia potrzeba kilku symboli oraz rękawic - najlepiej z naturalnej skóry.

Założenie:
Energia śmierci oraz energia ognia zawarta w rękawicach cały czas promieniuje.
Tworząc z symboli ognia - np: Alchemiczny żywioł ognia, symboli energii śmierci - np: Pieczęć saturna, oraz z symboli mojego serwitora (opcjonalne).

Tworzy to strukturę energetyczną której zadaniem jest niszczenie ciał i konstraktów energetycznych które są zbudowane - może też zabijać ciała żywe.
Mimo iż jestem pokojowy - energia śmierci jest słodka. chodzi tu o kilka założeń.

Pierwsze:
Na środku dłoni, w miejscu czakramu, wysyłającego/absorbującego znajduje się krąg z pieczęcią z utworzenia tych znaków. Zaleca się by był to czakram wysyłający - wchłonięcie tej energii powoduje gorączkę, lekkie martwice, gnicie ciał w organizmie - i tak do zropienia i śmierci... więc - mała przestroga na przyszłość.

Drugie założenie:
Każdy z palców do którego prowadzi drucik - metal to symbol przewodnictwa, z racji że rękawice to skóra jest to opcjonalne - a na końcu znajduje się mała pieczęć która wzbogaca energie o odpowiednie wibracje - dla przykładu pieczęć Asmodeusza po prośbie do demona o jej pokojowe używanie - wzbogaci naszą energię o siłę niszczącą - bardzo silna energia...

Do tych którzy zaczynają - nie spodziewajcie się kul ognia ani niczego widowiskowego, to energia - wysyłana stale zabije i zniszczy, ale robiąc jedną kulkę i strzelając nią - za przeproszeniem - gówno osiągniecie...

Trzecie założenie:
Energia tworząc kulę nad czakramem wysyłającym, będzie kierowana do celu jako skupiona energia - a w ciele się rozproszy - to da pewniejszy efekt czynu.
To w sumie tyle.

Konstrukcja:
Do rękawicy skórzanej, a dłoń która wysyła energię - przytwierdzamy krąg - przytwierdzamy w zależności z czego on jest. Najlepiej narysować flamastrem, ale można też dać krąg z drutu i do niego przytwierdzić pozostałe linie przesyłające.

Od okręgu, przytwierdzone taśmą izolacyjną druty mają przewodzić skupioną mieszankę energii - oraz zmieniać ją przez znaki i pieczęci umieszczone przy efektorach - rola pieczęci na placach - a następnie wysłać skupiony "ogień" ku celowi.

Zakończenie:
Zyskaliśmy ciekawe narzędzie nekromantyczne z drugiego ramienia Chaosfery.
Według mnie narzędzie niebezpieczne, ale przydatne.

Pomysł:
Samael, Abaddon, Szatan.
Źródła pomocniczne:
Wicca: Religia czarownic dla początkujących
Liber Kaos
Psychonauta.
Kroniki średniowieczne o Nekromancji.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-04-2015, 10:59 {2} przez Void.)
29-04-2015, 10:49
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB