Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praktyczna Magia Dobrobytu - Ellen Dugan
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,122
Reputacja: 85
Podziękowania: 879
Podziękowano 1394 razy w 691 postach
Praktyczna Magia Dobrobytu - Ellen Dugan
Zapraszam do zakupu książki: http://talizman.pl/112849-praktyczna-mag...01982.html
I na stronę wydawnictwa: http://www.studioastro.pl

[Obrazek: praktyczna-magia-dobrobytu.jpg]

Bardzo się ucieszyłam widząc nową pozycję od Pani Ellen Dugan, tak tej Pani tryskającej pozytywną energią, dowcipem, rzetelną wiedzą ezoteryczną i rytuałami których można praktykować bez wydawania fortuny i szukania różnych ''dziwnych'' składników, które trzeba sprowadzać z nie wiadomo skąd. Polubiłam tą autorkę już po pierwszych stronach wcześniej napisanej przez nią ''Urodzona Czarownica''.

Na wprowadzeniu dostajemy opowieść Pani Ellen jak to zrobiła rytuał na dobrobyt, który okazał się zarówno klapą jak i sukcesem – oczywiście tradycyjnie jak to czytając pozycję tej autorki uśmiałam się i to bardzo, nie tylko z tej opowieści ale także z jej dowcipu, na dodatek naprawdę wielki plus i schylenie głowy za umiejętność przyznania się do błędów i wyciągania z nich wniosków. Autorka świetnie wyjaśnia jak to nastawienie, emocje, myśli i inne fundamenty potrafią zrobić psikusa nawet doświadczonej już czarownicy – przy okazji i mnie uchroniła od podobnego błędu, bo i ja na śmierć zapomniałam o tych podstawach... to się często zdarza, z tego co zauważyłam i między dlatego ta pozycja jest skarbem. Do pierwszego rozdziału zabierałam się z niechęcią... bo ileż można czytać w kółko o fundamentach, podstawach, prawach magii itp.? Ale czy żałuje? A gdzie! Po pierwsze Pani Ellen objaśnia te podstawy obszerniej i konkretniej niż większość autorów, a po drugie dowcip autorki bardzo ubarwia czytanie tego rozdziału, poza tym poznajemy bliżej Prawo Przyciągania.

Czytając wszelkie pozycje Pani Ellen zawsze towarzyszy mi wrażenie, że ta czarująca Pani robi wszystko aby przychylić nam nieba – że nie chodzi o zapełnienie kartek, napisanie kilku rytuałów i zebranie kasy, widać że tej Pani naprawdę zależy aby podnieść nas na duchu i pomóc w naszej praktyce a robi to naprawdę fenomenalnie. Rytuałów i zaklęć jest cała masa... do wyboru do koloru, rytuału są proste, zgodne z zasadami i a potrzebne narzędzia są niedrogie i łatwo dostępne, poza tym poznajemy bliżej kilka interesujących Bogiń które już zdążyłam polubić. Każdy rytuał ma na wstępie wypisany czas w którym najlepiej go wykonać, zaś Boginie przed opisem mają swoją ''rubryczkę'' z opisem między innymi przypisanej planety, ulubionych kwiatów, koloru jak i najlepszych dla niej darów – a potem poznajmy po krótce jej historie, osobowość a nawet doświadczenia Pani Ellen związane z tą konkretną Boginią.

Uważam że nic więcej czarownica nie potrzebuje jeśli chodzi o książki oprócz właśnie tej pozycji, jest ona kompletna, rzetelna, zabawna i naprawdę jeśli dostosowuje się do zaleceń Pani Ellen jest niemożliwością aby się urok nie udał, oczywiście jeśli ktoś się chce dalej rozwijać w tym kierunku to trzeba szukać i szukać dalej, ciągle poszerzać swoje horyzonty, ale jeśli chce się po prostu osiągnąć sukces łatwo i szybko poprawić swoją sytuację materialną to ta pozycja w pełni wystarczy.

Słowa złego nie mogłam powiedzieć na żadną książkę przez Panią Ellen napisaną i Praktyczna Magia Dobrobytu również nie jest wyjątkiem, pozostaje mi tylko wychwalać wszelkie jej pozycje i z niecierpliwością wyczekiwać następnych! ^^
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
01-05-2015, 23:48
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Animal , Sea , DragoBonita

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB