Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rzetelny horoskop urodzeniowy dla każdego!
Autor Wiadomość
horoskop.urodzeniowy Offline
Neofita

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Rzetelny horoskop urodzeniowy dla każdego!
Chcesz wreszcie poznać i zrozumieć siebie? Ciekawi Cię, co gwiazdy mówią o charakterze i temperamencie Twojego dziecka? Pragniesz znaleźć klucz do osobowości partnera lub człowieka, który pozostaje dla Ciebie zagadką? A może po prostu szukasz pomysłu na prezent?

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś/aś twierdząco, zapraszam do skorzystania z moich usług – profesjonalna analiza horoskopu urodzeniowego będzie wspaniałym rozwiązaniem.

Oferuję sporządzenie rzetelnego i kompleksowego horoskopu urodzeniowego. Dopracowany pod każdym względem, obszerny opis (10-12 stron A4) jest wzbogacony o kosmogram (koło z wyrysowanym położeniem wszystkich planet w momencie Twoich narodzin), którego budowę dokładnie „tłumaczę”.
Horoskop wykonany przeze mnie ma również bardzo czytelną formę - każdy jego element jest opisany w taki sposób, że nawet osoba, która nigdy nie miała styczności z astrologią i wszystkimi jej fachowymi pojęciami, bez problemu rozumie całą treść.

Możesz dowiedzieć się:
- dlaczego od zawsze czujesz i działasz tak, a nie inaczej,
- skąd wzięły się w Tobie dane cechy i newralgiczne punkty,
- jakie są Twoje predyspozycje zawodowe,
- jak zrozumieć swoje dziecko i pomóc mu rozwijać się w najbardziej korzystny dla niego sposób,
- jak postępować z „trudnym” rodzicem, rodzeństwem czy współpracownikiem i wiele innych...

Jesteś zainteresowany/a? Pisz do mnie! Wyślij: jak najdokładniejszą godzinę urodzenia, pełną datę urodzenia oraz miejsce urodzenia na adres: horoskop.urodzeniowy@op.pl.

CENA (płatność przelewem): 99 zł*.
Każdorazowo w przypadku 2 zamówień naraz, cena za jeden horoskop wynosi tylko 80 zł!

REALIZACJA ZAMÓWIENIA: -/+ 5 dni od dokonania wpłaty i przesłania danych.

FORMA: horoskop wysyłam jako dokument tekstowy, załączony do wiadomości mailowej lub, jeśli jest takie życzenie, listownie na wskazany przez Państwa adres.

W razie wątpliwości możliwa konsultacja telefoniczna, (również dotycząca zrealizowanego już horoskopu, gdyby pojawiły się pytania) – numer podaję po kontakcie mailowym.

* Może zastanawiać, dlaczego koszty są tak niskie, dlatego że w internecie cena tego rodzaju diagnozy astrologicznej waha się w granicach 200-300 zł. Otóż niska cena moich usług spowodowana jest tym, że nie nazywam siebie „wróżką”, nie stroję się w turbany i nie mam wyrobionego nazwiska, co oczywiście nie wpływa na jakość moich usług. Astrologią interesuję się od dziecka, dzięki dziadkowi – on mnie wszystkiego nauczył – a horoskopy urodzeniowe stawiam od lat nastoletnich, dlatego jestem osobą godną zaufania.
04-05-2015, 13:54
Znajdź Posty Reply
Quo Niedostępny
Użytkownik

Liczba postów: 41
Reputacja: 0
Podziękowania: 25
Podziękowano 12 razy w 6 postach
RE: Rzetelny horoskop urodzeniowy dla każdego!
..........................
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2019, 20:01 {2} przez Quo.)
04-05-2015, 14:12
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Unebris
Evander Offline
Wikkid Wizzy
*

Liczba postów: 842
Reputacja: 64
Podziękowania: 138
Podziękowano 647 razy w 161 postach
RE: Rzetelny horoskop urodzeniowy dla każdego!
Amorte,

Przypominam - zamieszczanie ofert handlowych dotyczących magii nie jest na forum zabronione.
Jeżeli:
- nie zwiera linków do niebezpiecznych stron
- nie jest nachalną reklamą innego forum
- nie łamie innych punktów regulaminu (trollowanie, obrażanie, rasizm, nietolerancja itd.)

Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczonych ofert handlowych ani wiarygodność zamieszczających je osób.

Zachęcamy do nawiązania współpracy z forum w ramach wymiany bannerów.
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
04-05-2015, 20:44
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB