REGULAMIN DZIAŁU - polecamy przeczytać!
Autor Wiadomość
Evander Offline
Wikkid Wizzy
*

Liczba postów: 842
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 64
Podziękowania: 138
Podziękowano 647 razy w 161 postach
Post: #1
REGULAMIN DZIAŁU - polecamy przeczytać!
Amorte,

W związku z brakiem miejsca na forum gdzie nasi użytkownicy mogliby zamieszczać informacje o oferowanych przez siebie usługach magicznych, chęci sprzedaży, kupna lub wymiany na coś innego magicznych akcesoriów, książek lub dowolnej innej rzeczy, zdecydowaliśmy się na otwarcie tego działu.

Jest to miejsce przeznaczone do zamieszczania linków do aukcji internetowych (bądź ofert kupna/wymiany) prowadzonych przez użytkowników.


Regulamin i Bezpieczeństwo:
0. Korzystając z tego działu zgadzasz się z jego regulaminem. Nie zapoznanie się z regulaminem tego działu nie chroni przed konsekwencjami.

1. Właściciel oraz ekipa Administracji forum nie ponosi żadnej odpowiedzialności za przebieg transakcji, wiarygodność kupującego i sprzedającego, ani konsekwencji dokonanej wymiany handlowej. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować ani uczciwości osób zaangażowanych w transakcję ani stanu przedmiotu transakcji.

2. Dział służy użytkownikom jedynie do wymiany informacji o ofertach kupna, sprzedaży lub wymiany. Dotyczy to zarówno ofert wróżb z tarota jak i szeroko rozumianych biżuterii, książek, czy nawet rzeczy nie związanych bezpośrednio z magią (prosimy o rozsądek w zamieszczaniu ofert).

3. W związku z powyższym prosimy o zamieszczanie - w miarę możliwości - linków do ofert sprzedaży w zewnętrznych systemach aukcyjnych, typu allegro.
Dla waszego bezpieczeństwa powinniście mieć dowód transakcji w zewnętrznym serwisie o uregulowanej prawnie sytuacji.

4. Możliwość zamieszczania ofert sprzedaży bezpośredniej (na przykład katalogu ze strony własnego sklepu czy portalu o prowadzonej działalności) zostaje zarezerwowana dla:
- osób posiadających rangę Wtajemniczonego lub wyższą.
- sklepów lub osób współpracujących z forum w ramach wymiany bannerów.
- osób nie spełniających powyższych wymagań, które uzyskały zgodę administracji na zamieszczenie oferty.

5. W przypadku sklepów, prosimy o zamieszczanie linku do katalogu produktów oraz kilku przykładowych recenzji/opisów celem zachęcenia odwiedzających.

6. Niedostosowanie się do regulaminu tego działu będzie skutkować usunięciem tematu, ostrzeżeniem, a w przypadku notorycznego łamania tych zasad - permanentnym banem bez możliwości odwołania się.

7. Zamieszczanie linków do stron rozpowszechniających szkodliwe oprogramowanie, wykradających informacje lub udających legalne portale aukcyjne, lub też reklamowanie aukcji mających na celu oszukanie innych osób (tzw. Scam) będzie karane banem bez możliwości odwołania się.

8. Zabrania się zamieszczana ofert sprzedaży polis, ubezpieczeń, udziałów, akcji lub podobnych papierów wartościowych, czy też ofert dołączenia do piramid finansowych. Złamanie tego punktu regulaminu będzie traktowane jako bardzo poważne wykroczenie.

9. Wszelkie zamieszczone oferty muszą być dostosowane do głównego regulaminu forum, czyli nie zawierać treści obraźliwych, rasistowskich, pornograficznych, trollowania czy spamowania(itd.).


W przypadku zaistnienia podejrzenia nielegalnej działalności lub zgłoszenia takich działań przez innych użytkowników, administracja może dostarczyć odpowiednim służbom posiadane informacje na temat danego użytkownika prowadzącego szkodliwą działalność.


UWAGA:
W związku z dziwną sytuacją na polskiej scenie okultystycznej gorąco zachęcamy do poważnego zastanowienia się nad ujawnianiem swoich danych osobowych osobom trzecim. O ile administracja nie planuje wykorzystania informacji na temat waszego adresu czy imienia lub nazwiska, nie jesteśmy w stanie w żaden sposób zagwarantować, że przypadkowa osoba z internetu nie okaże się niebezpiecznym psychopatą!

Dlatego też prosimy o rozwagę oraz korzystanie z usług renomowanych sklepów lub pośrednictwa solidnych portali aukcyjnych w ramach zabezpieczenia się przed ewentualnymi konsekwencjami waszych zakupów.
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
 i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
04-05-2015, 20:49
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Unebris , Animal , Olimpia , Sea , Absinth , tupajda


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB