Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rytuał na ujrzenie swojej przyszłej miłości
Autor Wiadomość
Hexe
Użytkownik

Liczba postów: 14
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 13 razy w 6 postach
Rytuał na ujrzenie swojej przyszłej miłości
Na początku witam wszystkich serdecznie, jestem tu nowa i mam nadzieję wymienić cenne doświadczenia. Nieśmiały

Jest to fajna sprawa, ale ostrzegam, tylko dla ludzi o mocnych nerwach, nie biorących antydepresantów czy cierpiących na schizofrenie...

Potrzebne owalne lustro ok. 40cm, nakrywamy ścianę od wschodu czymś czarnym i wieszamy na niej lustro, to samo robimy z zachodnią ścianą. Stajemy przed lustrem ze świecą przy twarzy i tak stoimy ok. 10, max.15 min i widzimy... dla doświadczonych - można próbować się skontaktować z konkretną osobą, jednak tego NIE POLECAM, wiadomo dlaczego. UWAGA!

Wcięło mi tekst... a więc UWAGA na szumowiny z astralu!!! Dla chętnych i odważnych - miłej przygody. Uśmiech

Staraj się pisać lepiej ortograficznie, żeby się dobrze to czytało - Neaxx
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-02-2015, 11:40 {2} przez Neaxx.)
05-24-2015, 21:06
 Podziękowali: Olimpia , Animal
Szczęściarz
Smaragdus Felix

Liczba postów: 461
Reputacja: 29
Podziękowania: 465
Podziękowano 352 razy w 149 postach
RE: Rytuał na ujrzenie swojej przyszłej miłości
Wyrażę tu swoje skromne zdanie na temat tego.
PO CO? W sumie dobrze, że jest ostrzeżenie, ale zaglądanie w przyszłość to nie coś dla ludzi o mocnych nerwach. To coś dla ludzi, którzy mają JUŻ poukładane w głowie. Wyobraźmy sobie, że widzisz swoją przyszłą żonę w lustrze i okazuje się, że to jedna z nowo zatrudnionych kelnerek w Twojej kawiarni. Ok umówmy się może to spowodować, że zaczniesz do niej stratować bo to właśnie TA JEDYNA i tak się poznacie, i będziecie małżeństwem. Ale wiedza o przyszłości to wielka odpowiedzialność, jak mawiał wujek Ben. A co jeżeli jest gorzej. Np. jest to osoba której nie lubisz? I okaże się dopiero za x lat, że się polubicie. Ale ty już się będziesz czuł nieswojo w obecności tej osoby.
Mam znajomego który się dowiedział, że jego obecna dziewczyna będzie jego żoną, a potem się rozstaną. Gość zamiast pozwolić życiu iść dalej zastanawia się jak to szybciej zakończyć skoro " i tak się rozleci to po co kiedyś jak może teraz".
Moim zdaniem wszelkie ryty o przepowiadaniu przyszłości powinny być umieszczane jako "dla wtajemniczonych".

Szczęścia,
Szczęściarz.
[Obrazek: apolud5d75d.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-25-2015, 09:56 {2} przez Neaxx.)
05-24-2015, 21:46
 Podziękowali: Finneus , Neaxx , Poszukiwacz
Disneyowa
Starszy użytkownik

Liczba postów: 84
Reputacja: 1
Podziękowania: 1
Podziękowano 28 razy w 16 postach
A ja mam w sumie pytanie do tego rytuału, ponieważ znam go skądś. Kilka lat temu robiłam ten rytuał w trochę innej wersji, ale do czego zmierzam. Po około 5 minutach świeczka zgasła. Powiem szczerze, że lekko mnie to wtedy zaniepokoiło, ale też nie brałam tego aż tak do siebie - wiadomo człowiek musi spróbować wszystkiego. Oczko
[Obrazek: dE0Mu58.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-02-2015, 11:41 {2} przez Neaxx.)
05-26-2015, 22:14
Hexe
Użytkownik

Liczba postów: 14
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 13 razy w 6 postach
Jeśli świeca gaśnie podczas obojętnie jakiego rytuału, kończymy, jest to znak, że rytuał nie jest odpowiedni dla nas w tej chwili. Aż mną zatrzęsło, jak to sobie wyobraziłam. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-28-2015, 16:41 {2} przez Animal.)
05-26-2015, 22:27
 Podziękowali: qert , Olimpia

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB