Ocena wątku:
  • 2 głosów - 4.5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rytuał na "zamknięcie ust"
Autor Wiadomość
Hexe Offline
Użytkownik

Liczba postów: 14
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 13 razy w 6 postach
Ostrzeżenie  Rytuał na "zamknięcie ust"
Stary, skuteczny...

Jest to dobry rytuał dla kogoś, kto ma za długi język/przeszkadza w jakiś sposób. NIEZBĘDNE DNA ofiary, np. włos, paznokieć, ząb... szyjemy laleczkę, wypychamy obojętnie czym, może być wata, trociny...

Kiedy już jest wypchana, wkładamy DNA i zaszywamy. NIE MALUJEMY OCZU, a miejscu gdzie maja być usta wyszywamy czarna nicią krzyżyk (NIE można iść na łatwiznę i namalować czarnym flamastrem)...
Następnie owijamy czarnym materiałem zaczynając od głowy - jak mumie, zostawiamy jedną nogę wolną, bierzemy gwóźdź i młotek, idziemy do lasu/parku i z całej siły przybijamy na niezwiązaną nogę do drzewa mówiąc np.milcz na wieki lub coś tam innego, osobistego....

Ważne- przybijamy do góry nogami, czyli jak wisielec w Tarocie, ważne, aby ludzik nikomu nie przeszkadzał i nie był na widoku. Rytuał robimy przy ubywającym księżycu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-10-2016, 23:04 {2} przez Szczęściarz.)
25-05-2015, 23:51
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Marzena , Animal , Jiruka , Sea , Irbis
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 870
Podziękowano 1378 razy w 682 postach
RE: rytual na´´zamkniecie ust´´
Fajny. Ale źródło podaj i popraw proszę błędy. Uśmiech
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
26-05-2015, 01:37
Znajdź Posty Reply
Hexe Offline
Użytkownik

RE: Rytuał na "zamkniecie ust"
Źródło - od mojej nieżyjącej już babci, błędów nie dostrzegam, bo działa. Jeśli ktoś zna ten rytuał to proszę pisać. Olimpia, może i są tam gdzieś "błędy", ale zapewne jak sama wiesz, magia to nic innego jak sugestia czy autosugestia (pomijając rytuały baaardzo ciężkiego kalibru), a więc wiara czyni cuda. Każde nasze działanie i energia odpowiednio ukierunkowana MUSI przynieść efekt. Uśmiech Pozdrawiam. Uśmiech

Hexe, oczywiście chodzi o błędy ortograficzne, językowe, interpunkcyjne, ponieważ kiepsko się to czyta. Zacznij pisać to czytelniej (zdania zaczynaj z wielkiej litery, używaj polskich znaków). - Neaxx
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-05-2015, 11:01 {2} przez Neaxx.)
26-05-2015, 10:46
Znajdź Posty Reply
Marzena Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 77
Reputacja: 1
Podziękowania: 119
Podziękowano 8 razy w 8 postach
Hexe, myślę, że Olimpii chodziło o błędy językowe. Oczko A o samym rytuale też słyszałam, że skuteczny.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-05-2015, 11:02 {2} przez Neaxx.)
26-05-2015, 10:56
Znajdź Posty Reply
Hexe Offline
Użytkownik

Za błędy językowe przepraszam, ale od 6 roku życia mieszkam w Niemczech....
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-05-2015, 13:25 {2} przez Animal.)
26-05-2015, 11:03
Znajdź Posty Reply
Marzena Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 77
Reputacja: 1
Podziękowania: 119
Podziękowano 8 razy w 8 postach
Spoko, myślę, że mogłabyś się z nami podzielić dużą wiedzą, tylko staraj się pisać czytelniej, bo forma zniechęca do przeczytania.
26-05-2015, 11:07
Znajdź Posty Reply
Hexe Offline
Użytkownik

Aż tak źle? Język No nie przesadzaj, wejdź na dowolne polskie forum, zobaczysz ile błędów, Język ale ok, postaram się. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-05-2015, 13:26 {2} przez Animal.)
26-05-2015, 11:11
Znajdź Posty Reply
Animal Niedostępny
Zwierzaczek

Liczba postów: 297
Reputacja: 9
Podziękowania: 355
Podziękowano 80 razy w 53 postach
Pisz chociaż z dużych liter i rozdzielaj tekst, resztę postaram się zawsze poprawić w szybkim tempie. Język

(26-05-2015, 11:10)Unebris napisał(a): Na przyszłość sugeruję ci:

- Stosowanie kolorów w tytule, śródtytule i nazwach co istotniejszych
- Pogrubianie/Pochylanie czcionki zależnie od rangi informacji
- Dołączanie obrazków przykładowych laleczek, lub obrazkowej instrukcji do postu
- Rozpisywanie instrukcji w punktach, poprzedzonej opisem i pochodzeniem danego typu magicznego działania.

Na pewno post stanie się wówczas o wiele czytelniejszy, atrakcyjniejszy i nie będzie użytkowników forum straszyć formą "na odwal się". Dla przykładu możesz sobie poczytać moje autorskie posty - jeśli chodzi o stosowanie zróżnicowanych czcionek.

Sam temat jest zbyt minimalistyczny, aby przyciągnąć odpowiednią gamę odbiorców chętną do wypowiadania się czy podziękowania za post.

Pozdrawiam.

I Hexe, dobrze jak byś się dostosowała do tych punktów, serio przyciągają uwagę i czyta się dużo lepiej. Mógł bym i ja Ci w tym pomóc, jak zrobisz jak temat, wystarczy że do mnie napiszesz.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-05-2015, 13:37 {2} przez Animal.)
26-05-2015, 13:28
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 870
Podziękowano 1378 razy w 682 postach
Tak, to prawda chodziło mi o błędy językowe, po prostu nie było to czytelne... w jednym słowie nie wiedziałam czy chodzi o to czy o tamto... wiesz chodzi głównie o literówki, żeby modzi i korektor wiedzieli jak poprawić taki post skoro Ty masz problem z językiem polskim. Uśmiech Jednak osobiście sądzę, że każdy polak powinien znać swój własny ojczysty język i nie kaleczyć go.

Jeśli chodzi o magię, mam inne zdanie... magia to magia, autosugestia to autosugestia. Fakt wiara jest ważna w magii (właściwie we wszystkim) bo w końcu jak nie wierzysz to tworzysz automatycznie negatywne wibracje, które ściągają energię w dół. Skuteczność nie zależy od rytuału, tylko od osoby wykonującej na osobę wykonującą składa się jeszcze coś takiego jak stan umysłowy, stan emocjonalny, duchowy, zdrowotny... To tak jakby lekarz chciał przeprowadzić operację całkiem zapłakany albo z taką agresją, że musi tłumić wybuch... Taka magia jaka Twoja energia! A taka Twoja energia jakie Twoje wnętrze.

... mam uczucie, że gdzieś się już spotkałam z Twoją energią...
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
26-05-2015, 14:47
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Sea
qert Niedostępny
Starszy użytkownik

Liczba postów: 124
Reputacja: 4
Podziękowania: 29
Podziękowano 96 razy w 38 postach
Spotkałem gdzieś się już z podobnym rytuałem, z tą różnicą że lalkę ( z DNA w środku) trzeba było najpierw ochrzcić (nadając imię i nazwisko ofiary) potem dopiero zaszyć usta wymawiając "słowa mocy", i ją się wieszało w sposób "nie uśmiercający" lalki w miejscu przewiewnym. Musze pomyśleć gdzie go spotkałem.

I mam podobne odczycie co Olimpia, gdzieś się spotkaliśmy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-05-2015, 15:47 {2} przez qert.)
26-05-2015, 15:46
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB