Prośba o Pomoc ^^
Autor Wiadomość
Skader Offline
Użytkownik

Liczba postów: 30
Reputacja: 0
Podziękowania: 5
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Prośba o Pomoc ^^
Witam.
Czy ktoś na forum był by w stanie pomóc. Prosił bym o zeskanowanie mnie, mojej osoby pod kontem czegoś co mnie prześladuje od jakiegoś czasu. Niestety ja nie posiadam takich zdolność. Zacząłem to brać na poważnie (a nie olewać) w momencie kiedy mój pies zaczął dziwnie się zachowywać. Typowe objawy takie jak... Patrzenie się w pustą przestrzeń, piszczenie, O.o strasznie chowa się do łazienki, wręcz jej prawie nie opuszcza, i co by się nie działo, on chce do niej uciec. O.o Dziś podczas sprzątania znowu spojrzał się tak, jak by na łóżko brata pod sufit (Śpimy na piętrowym łóżku), delikatnie pisną i dosłownie uciekł z pokoju do łazienki... próbowałem się skupić na tym co się dzieje dookoła mnie, ale zaraz biorą mnie ciarki jak cholera i czuje się nieswojo :/. Kilka razy wyczułem czyjaś obecność... ale tak jak mówię jestem zielony, jak szczaw w te klocki, nie wiem co o tym sądzić. :/ Pomijam fakt, że czasem widzę takie jakby cienie przemieszczające się szybko gdzieś kontem oka. Próbuję sobie nic nie wkręcać, ale te cienie same o różnych porach dnia się tak czasem pojawiają. :/ Dodam że cienie nie są wielkie, jak człowiek, tylko taki nieduże? O.o Ale nauczyłem się je ignorować i uczucia związane z ich pojawieniem się ten lekki strach i wgl. :/ Czasem mam nieodparte wrażenie że przedmiot niedaleko mnie się porusza, tak jakby drga, czy coś, ale w chwili gdy spojrzę na niego dokładnie, przestaje mieć takie wrażenie, tez nie wiem co o tym myśleć. Te zachowanie Psa mnie niepokoi, :/ tym bardziej, że już odwalił mi taki numer kilka lat temu, gdzie też sprzątałem, dokładnie odkurzałem, przyszedł z znikąd zaczął przyglądać się za mnie tak tempo i w bez ruchu, ja się odwróciłem ciary na plecach, odwracam się, psa już niema? O.o A tu nagle jakiś głos za mną coś powiedział, już nie pamiętam dobrze co... wyskoczyłem z pokoju jak oparzony ciarki wszędzie... przyglądam się, a pokój pusty. :O Potem sobie przypomniałem, że nikogo nie ma w domu od kilku godzin, tylko ja :/. Nie jestem strachliwy, wiem co to jest adrenalina. Ale wtedy pierwszy raz w życiu wrzasnąłem ze strachu i w panice uciekłem. O.o Jakby ktoś mógł sprawdzić czy nie zaczynam podupadać na psychice, to byłbym bardzo wdzięczny. Jak potrzeba jakieś dodatkowe informacje, udzielę wszystkich jak najdokładniej potrawie. Byłbym wdzięczny za pomoc i z góry dziękuje. ^^
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-05-2015, 16:39 {2} przez Animal.)
26-05-2015, 13:28
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
RE: Prośba o Pomoc ^^
Z Twoją psychiką jest wszystko ok. Ciężko mi określić co to jest... To coś w stylu bardziej ciemnych Duchów Natury, coś demonicznego, ale raczej nie umarłego... coś pokroju Banshee. Zresztą nie bierz lepiej pod uwagę mojej próby rozpoznania, bo sama nie jestem pewna. W każdym razie... musisz oczyścić chatę, umyj podłogi wodą z solą, w tym czasie niech się pali Biała Szałwia, przeprowadź Mniejszy Rytuał Pentagramu... powinno starczyć. Na pewno nie możesz się bać - bo tym samym sprawiasz, że są mocni.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
26-05-2015, 14:58
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Animal , Skader , Nightmare
Skader Offline
Użytkownik

OK, dzięki Olimpia, :D jednak moje przeczucie coś tam powiedziało mi, a ty to mniej więcej potwierdzasz. Zrobię co w mojej mocy. Nie umiem mniejszego Rytuału Pentagramu - jak mówiłem jestem zielony, zajmowałem się czytaniem forum od strony teoretycznej, kombinowałem coś z energią, to mnie interesowało. A tak to tylko studiowałem, czytałem, ale nawet to mi nie idzie najlepiej. Jeszcze raz dzięki za pomoc teraz wiem ze "coś" jest i trzeba "coś" z tym zrobić.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-05-2015, 16:34 {2} przez Animal.)
27-05-2015, 13:23
Znajdź Posty Reply
Animal Niedostępny
Zwierzaczek

Liczba postów: 297
Reputacja: 9
Podziękowania: 355
Podziękowano 80 razy w 53 postach
Na forum mamy temat z MROPEM:
http://witchcraft.org.pl/T-lbrp-mniejszy...agramu--10

Nie neguj się, że nie robiłeś tego nigdy, to nie zrobię i teraz.
Po prostu wykonaj to, będąc pewny siebie.
27-05-2015, 13:29
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia , Skader
Absinth Offline
Diabła Bard

Liczba postów: 363
Reputacja: 29
Podziękowania: 32
Podziękowano 199 razy w 77 postach
Zaglądnij tu ---> http://witchcraft.org.pl/T-rytual-oczysz...ania--6252

To co Ci się przyplątało to bycik żerujący na Twoim strachu i negatywnych emocjach (chociaż pierwszą lepszą popierdułką to on już nie jest, ale bać się raczej nie ma czego).

Powinieneś przeanalizować atmosferę w swoim domu, bo takie nawiedzenia nie biorą się z znikąd. Brat albo Ty jesteście w okresie dojrzewania? Starsi się kłócą? Jakiś problem niedający żyć spokojnie domownikom? Musi się znaleźć coś, co zwróciło uwagę takiej paskudy.

Gdy oczyścisz mieszkanie jakimś rytem, skumuluj w siebie energię i wypchnij ją na cały pokój lub dom, tak by wypełniała całą przestrzeń. Następnie zaimpregnuj ją dobrymi emocjami i życzeniem, by żaden byt o energii ,,cięższej'' niż ta panująca w domu, nie właził do niego. Pamiętaj o nadaniu też czasu trwania (miesiąc, tydzień etc. nie nadawaj jej ,,na wieki'' bo nie wyjdzie Ci to. Umysł nie ogarnia wieczności. ) Warto też uwzględnić jej samoodnawialność i zwiększanie gęstości.
Mam ,,inne'' poczucie humoru, jeżeli go nie rozumiesz nie martw się, ja również czasem mam z tym problem. Oczko 

,,W dzień, gdy naj­silniej­sza światła moc, magia się uk­ry­wa, bo jest sową. Nig­dy, nig­dy się nie do­wiesz, jak wiel­ki to ptak, gdy w twym ser­cu gniaz­do wi­je, wi­je wróbel.''
27-05-2015, 14:03
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Animal , Skader , Nightmare
Skader Offline
Użytkownik

Zrobiłem tak jak mi powiedziała Olimpia oprócz MROPEM. Poczułem różnicę w energii, jest zauważalnie lepiej. Mam problemy ze snem, więc przyszykowałem woreczek z ziołami (zobaczymy czy pomoże). Absinth, masz rację atmosfera w domu taka trochę gęsta, i dlatego postanowił sobie nas odwiedzić. Staram się nie bać, ale czasami nie tak łatwo. :O Zastosuje jeszcze ten ładunek energii o którym wspomniałeś. Animal, to nie chodzi o to ze jak nie robiłem nigdy to i nie zrobię, tylko nie jestem jeszcze pewien swoich umiejętność wizualizacji,skupienia, no i brak mi jeszcze tej pewności siebie, więc wole nie zaczynać dopóki tego nie opanuje. Dziękuje wam wszystkim za pomoc na przyszłość będę wiedział co i jak. :D
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-06-2015, 15:06 {2} przez Animal.)
03-06-2015, 13:20
Znajdź Posty Reply
Animal Niedostępny
Zwierzaczek

Liczba postów: 297
Reputacja: 9
Podziękowania: 355
Podziękowano 80 razy w 53 postach
(03-06-2015, 13:20)Skader napisał(a): Zrobiłem tak jak mi powiedziała Olimpia oprócz MROPEM, Poczułem różnicę w energii, Jest zauważalnie lepiej, Mam problemy ze snem wiec przyszykowałem woreczek z ziołami (zobaczymy czy pomoże) Absinth masz rację atmosfera w domu taka trochę gęsta i dlatego postanowił sobie nas odwiedzić, staram sie nie bać ale czasami nie tak łatwo :O Zastosuje jeszcze ten ładunek energii o którym wspomniałeś. Animal to nie chodzi o to ze jak nie robiłem nigdy to i nie zrobię tylko nie jestem jeszcze pewien swoich umiejętność wizualizacji,skupienia, no i brak mi jeszcze tej pewności siebie wiec wole nie zaczynać dopóki tego nie opanuje. Dziękuje wam wszystkim za pomoc na przyszłość będę wiedział co i jak :D

To że nie masz doświadczenia, to nie znaczy że Ci się nie uda, no chyba że tak maksymalnie wątpisz w siebie. Wizualizuj itp. na tyle, ile możesz. A przez samym rytuałem pomedytuj albo po prostu się rozluźnij, żeby potem mieć jak najmniejsze kłopoty ze skupieniem.

W najgorszym wypadku Ci niezbyt wyjdzie, a jeśli się skupisz i nie będziesz się negował, możesz się mile zaskoczyć.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-06-2015, 00:16 {2} przez Animal.)
04-06-2015, 00:14
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia , Skader
Olimpia Niedostępny
...

No same tamte praktyki są dość silne, żeby wywalić byta, tylko że czasem jednorazowe nie wystarczają. Uśmiech Dobrze powtarzać od czasu do czasu. (Gadanie tępaków: ależ skąd to tylko przesady! Jak coś tak takiego może rzeczywiście pomoc! Trzeba tu wielogodzinnych egzorcyzmów i w ogóle!)

Zastanawiam się czy za ta pomoc i mi się nie oberwało. Od kilku dni nie mogę spać, jestem atakowana w snach i w dzień - ale ja co jakiś czas mam takie problemy z bytami. ^^ Jednak jeśli to od Ciebie to ciesze się, że mogłam ich wkurwić, hihihi to już kolejne. xDDD
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
04-06-2015, 09:45
Znajdź Posty Reply
Skader Offline
Użytkownik

Olimpio :O tak prawdopodobnie ode mnie ponieważ ja tak samo miałem :O ale od czasu oczyszczenia i woreczka jest o wiele lepiej :D a te uprzykrzanie snu to faktycznie jest denerwujące :/ z góry przepraszam za kłopoty i dziękuje za pomoc ^^ Animal dobrze zastosuje się do rady dużo do stracenia chyba nie mam :D
07-06-2015, 12:19
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

I ten oto wątek dobrze zapamiętajcie Ci którzy chcą pomagać ludziom mającym problemy z bytami... nie raz ktoś taki się trafił i uważał, że eee tam, będzie ostrożny - tylko że całkowicie wystarczy rada jak się pozbyć bytów, ogólnie jakakolwiek pomoc w tej sytuacji i już można mieć przejebane, to jak z pchłami - zbliżysz się do kogoś kto je ma i zaraz mogą przeskoczyć na Ciebie. Dobrze że trafiło na mnie. xD

Skader, nie przejmuj się, naprawdę. Uśmiech Nie ma czym, jak bym chciała to bym zrobiła cokolwiek żeby zniknęły lub sobie je podporządkowała, ale zdecydowałam że jeszcze trochę z nimi pomęczę - mam z tego korzyści. ^^ Tylko że problem taki, że one ostatnio zrezygnowały i sobie tylko stoją i już mnie na ogół nie próbują męczyć... chlip, chlip, zawiodłam się na nich.

Jako ciekawostkę Ci powiem, że widziałam jednego z nich. Uśmiech I nawet mi się przedstawił. ^^' Prawdopodobnie trafiłeś na duchy, które za życia były w jakieś sekcie satanistycznej i teraz są zdemonizowane, zupełnie jak np. Topielice czy Wiły które przecież były za życia ludźmi. Myślę, że powinieneś prześledzić historie miejsca i okolicy, bo prawdopodobnie one zostały w miejscu spotkań, czy czegoś w tym stylu i dobrze by było to oczyścić i poświęcić, zanim znajdę sobie kolejną ofiarę.
Normalność to wymysł.
-----------
07-06-2015, 12:50
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Nightmare

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB