Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wola Samaela - Chaotycki Flet.
Autor Wiadomość
Void Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 445
Reputacja: 26
Podziękowania: 371
Podziękowano 231 razy w 127 postach
Wola Samaela - Chaotycki Flet.
„Wola Samaela” - to artefakt działający na zasadzie energii roznoszonej przez dźwięk.

Tworzymy go ze starych, lecz wytrzymałych kości.
Przykładem wręcz idealnym jest kość biodrowa, jest długa i prosta, do tego w miarę formalna.

W kości biodrowej wiercimy 6 – 7 dziur, chodzi o symbolikę 7 czakramów, i w zależności jak to traktujemy – podstawa to wlot energii, lub że energia jest dla wszystkich – to tak tworzymy i dopasowujemy budowę narzędzia.

Następnie na przeciwnej stronie kości wykrawamy pieczęć Samaela, Anioła Śmierci.
Teraz rzecz trudna, możemy wgrać w flet byt przetwarzający energię w dźwięk, lub przetworzyć ją odpowiednią pieczęcią – w zależności co chcemy zrobić, to robimy - dla tych co oczywiście wiedzą jak tworzyć sigile...

Kolejna ważna rzecz, do każdego otworu przywiązujemy znak energetyczny, znak ma wzbogacić energię śmierci o określone wibrację. W zależności od znaku, taka energia zostanie wysłana.

Dobrym pomysłem jest stworzenie pieczęci na choroby lub odpowiednie byty związane ze śmiercią, jak głód czy niezgoda(Lamasztu, Głód Biblijny, Biblinja Wojna, Pieczęć Saturna, pięciopalczasta dłoń Eris.).

Ostatecznie tworzymy melodią, dobrze jest skomponować ją z inwokacją „żniwiarza” - jako bytu zastępczego dla Samaela...

Wszystko to jest kwestią umowną, polecam także zakopać kość w stanie pierwotnym w ziemi cmentarnej by nabrała dużo mocy.

Ważna uwaga, może i piszę to trochę niedbale, ale ostrzegam. Jest wiele wyjść by to zadziałało. Tworząc odpowiednie tony, i aktywować je jako komendy odpowiednich bytów czy energii, można by stworzyć całkiem niezły Alfabet Pragnień, lecz w formie dźwiękowej. Ale... to wymaga pracy.

Ostatnia Uwaga: Olimpia zastrzegła że Administracja (A ja dodam że i ja) nie ponosimy za to odpowiedzialności.
Miłej pracy kotki!
06-05-2015, 22:53
Void Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 445
Reputacja: 26
Podziękowania: 371
Podziękowano 231 razy w 127 postach
RE: Wola Samaela - Chaotycki Flet.
Zapomniałbym. Oczywistością jest oczyszczenie kości przed rytuałem, do tego fakt pytania o zgodę Samaela i pozostałych bytów. Tyle chciałem przekazać.
06-06-2015, 19:48
Seraf Offline
Flaki z olejem

Liczba postów: 103
Reputacja: 6
Podziękowania: 1
Podziękowano 27 razy w 14 postach
RE: Wola Samaela - Chaotycki Flet.
Ciekawy pomysł zgaduję, że ma ogromny potencjał i to nie tylko jeśli chodzi o Samaela i ogólnie rzecz biorąc, można wykorzystać inne materiały, i inne byty. Miałem podobny zamysł na coś w rodzaju didgeridoo, ale teraz mam pomysł na instrument w formie "fletni Pana"- kilka małych fletów połączonych razem. Można by zrobić każdy z innego drewna przypisanego do odpowiedniej planety i podpiąć do nich energie planetarne.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-28-2015, 01:10 {2} przez Szczęściarz.)
08-27-2015, 10:36

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB