Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc z zaświatów. Duchy w służbie żyjących - Maureen Hancock
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,768
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 191 razy w 332 postach
Podziękowano 191 razy w 332 postach
Post: #1
Pomoc z zaświatów. Duchy w służbie żyjących - Maureen Hancock
Zapraszam do zakupu książki: http://talizman.pl/64200-pomoc-z-zaswiat...01968.html
Oraz na stronę wydawnictwa: www.studioastro.pl

[Obrazek: pomoc-z-zaswiatow-duchy-bliskich-w-sluzbie-zyjacych.jpg]

Pozycja Pani Hancock jednak nie jest tym czego oczekiwałam – autorka często skupia się na sobie zamiast opowiadać o swoich przeżyciach z duchami, przypomina to bardziej biografię. Owszem przeczytamy jak wygląda bycie medium w praktyce, jakie życie prowadzi człowiek o takich zdolnościach jak komunikowanie się z istotami pozamaterialnymi, jak to wygląda ''od kuchni'' – ale według mnie za dużo jest odbiegania od tematu. Autorka dzieli się z nami osobistymi przeżyciami, opowiada o pierwszych kontaktach z duchami, wizjach, pracy z policją, jej obecnym działalnością charytatywnym i społecznym, o tym jak trudno było jej na początku pogodzić się z faktem posiadania takiej dziwnej zdolności i zaakceptowania jej... Przekonuje, że nasi bliscy nas tak naprawdę nie zostawiają, po prostu ich nie widzimy – zrzucają swoją ziemską powłokę i wspierają nas jako dusze, Pani Maureen opowiada ze swojej perspektywy jak jest po drugiej stronie i jak się tam czują nasi bliscy, uważa że są tam szczęśliwi i czekają tylko aby nas również pewnego dnia tam przywitać.

Sadze że ta książka miała być dziełem, która niesie nadzieje i pocieszenie ludziom którzy stracili swoich bliskich – osobiście uważam, że to się Pani Maureen nie udało. Myślę, że pozycja jest dobra do przeczytania na długą podróż pociągiem, jako ''podkład'' do przemyśleń i nonstanglii, ale rola której autorka chciała nadać pozycji nie realizuje się w ten sposób w jaki Pani Maureen planowała.

Poza tym to kolejna pozycja, która ukazuje tylko jasne strony bycia medium i kontaktów z duchami całkiem wykluczając te ciemne strony - ja rozumiem, że niektórzy mają tak wysokie wibracje, iż to co negatywne trzyma się od nich z daleka, ale to absolutnie nie oznacza, że tego nie ma o czym się sama nie jednokrotnie przekonałam.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
22-06-2015, 06:38
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB