Książki
Autor Wiadomość
Kamis Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 237
Reputacja: 9
Podziękowania: 204
Podziękowano 153 razy w 86 postach
Książki
Hej!
Jakie polecacie książki o astrologi? Jako że zacząłem jakiś czas temu pracę z tarotem i staram się go zrozumieć muszę mieć wiedzę ogólną odnośnie planet i znaków zodiaku(wpływ planet na zodiak i takie tam) które są przyporządkowane poszczególnym kartom. Na forum jest sporo o astrologi ale jestem typem kochającym książki :p
Chciałbym też poznać moc kamieni... TraFIŁEM na książki ,, Astrologia dla początkujących,, i ,,Kryształy dla początkujących,, - warte sa kupienia?

I jeszcze kabała- jakaś książka pisana w miaRE zrozumiałym językiem która pomoże mi zrozumieć kabałe ")

Interesują mnie pozycje z rzetelnymi i faktycznymi informacjami a nie jakieś lanie wody Uśmiech

Pozdrawiam Oczko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2015, 16:49 {2} przez Kamis.)
26-06-2015, 16:45
Znajdź Posty Reply
Kamis Offline
Wtajemniczony

RE: Książki
Ponawiam Uśmiech
03-07-2015, 14:59
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
Kurs astrologii - Balbina Pędziwiatr. Szybkie , konkretne podstawy krok po kroku. Dobra dla początkujących tylko takich całkiem zielonyc i raczej dla tych, którzy chcą samodzielnie sobie stawiać sobie hiroskopy ale to jedyna godna pozycja, jesli chodzi o moje polecenie co do astro

To jest ciekawe, ale nie czytalam: http://www.czarymary.pl/p_844656_znaki_z...k_wojciech
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
03-07-2015, 16:07
Znajdź Posty Reply
Kamis Offline
Wtajemniczony

ok dzięki Uśmiech
03-07-2015, 16:40
Znajdź Posty Reply
jaro Offline
Wiecznie Początkujący

Liczba postów: 36
Reputacja: 2
Podziękowania: 7
Podziękowano 13 razy w 8 postach
Przeglądałem sobie jeszcze raz tematy o książkach i parę poleconych i wpadła mi do głowy dziwna myśl i naprawdę takiego wyniku się nie spodziewałem.
Zerknijcie na katalogi swoich bibliotek publicznych (tych do których jesteście zapisani). Właśnie z ciekawości sprawdziłem w swojej bibliotece miejskiej hasła okultyzm i magia i pod zwałem książek duszpasterskich i tym podobnych znalazłem Magiję Współczesną! I to dwie kopie! Jestem w szoku.

Do tego Podręcznik magii ochronnej i cofania uroków Jasona (chociaż nie wiem jeszcze czy to wartościowe czy nie), Anatomia duszy : siedem poziomów siły i uzdrawiania Myss.

Serio ponawiam apel. Sprawdźcie swoje biblioteki jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. Możecie być naprawdę pozytywnie zaskoczeni.
21-07-2015, 23:31
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Oth , Marzena

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB