Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
REGULAMIN
Autor Wiadomość
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Liczba postów: 458
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 29
Podziękowania: 421
Podziękowano 356 razy w 150 postach
Post: #1
Uśmiech  REGULAMIN
REGULAMIN

1. Gabinet uznaję za otwarty wraz z rozpoczęciem dnia: 01-07-2015.
2. W moim Gabinecie można prosić o radę dotyczącą czegokolwiek co przynosi Szczęście. A co uważam i nie uważam jako Szczęście znajdziesz >> tutaj <<
3. Ja jestem człowiekiem. To bardzo ważne bo oznacza, że też się mylę i nie zawsze moje wróżby mogą się sprawdzać.
4. Sprawdzalność moich odczytów run zależy od kilku czynników. Jeżeli jeden z nich zawodzi nie mogę sprawdzać i Cię o tym poinformuję:
a) Czy jestem w formie zdrowotno - psychiczno - energetycznej
b) Czy moje runy są w formie energetyczno - behavioralnej czyli: Czy mają ochotę sprawdzać i czy przypadkiem nie potrzebują oczyszczenia i naenergetyzowania.
c) Czy dowiedziałem się wystarczająco dużo na temat twojej sprawy, tak żeby z wystarczająco dobrze zinterpretować to co mówią do mnie Runy.
5. Jeżeli uważasz, że twoja sprawa jest zbyt prywatna, nasza rozmowa może jak najbardziej przebiegać za pośrednictwem Gadu Gadu. Mój numer to: 52170240 . Stwórz jednak o tym wątek na forum.
6. O rozkład Runiczny może prosić każdy kto jest na forum przynajmniej tydzień i napisał co najmniej 7 postów. Jeżeli jednak opiszesz mi swoją historię i okaże się, że na prawdę jesteś w sytuacji bez wyjścia to NA PEWNO CI POMOGĘ.
7. W każdym pytaniu o rozkład TRZEBA wstawić zdjęcie lub link do zdjęcia czegoś co kojarzy Ci się ze SZCZĘŚCIEM.
8. Nie będę prowadził też nikogo za rękę - każdy kto otrzyma radę sam oceni czy chce tą ścieżką podążać.
9. W moim Gabinecie otrzymasz WSZYSTKIE informacje jakie dostałem od Run. Łącznie z tym jakie Runy otrzymałem + jakie wizje otrzymałem + moja interpretacja odnośnie do Twojej sytuacji. Jeżeli uważasz, że masz lepszą interpretację, powiedz ją. Pamiętaj tylko współpracą przywrócimy Ci Szczęście.
10. Jeżeli mieszkasz w Warszawie, chętnie spotkam się z Tobą na mieście, na kawę, żeby porozmawiać o twoim problemie. Wszak nie ma nic lepszego niż komunikacja bezpośrednia. UWAGA TO WAŻNE! Herbata też może być.
11. Proszę również uprzejmie o weryfikację wróżby - nawet jeżeli zmiana nastąpi za rok. Chciałbym to wiedzieć, że się poprawiło i jest już dobrze. Bo Twoje Szczęście to moje Szczęście Uśmiech
12. Nie można prosić o tą samą prośbę w paru Gabinetach jednocześnie. Nie można też prosić o ten sam rozkład dwa razy. Główną tego zasadą jest to, że między jednym a drugim pytaniem zmienił się twój sposób myślenia przez co odpowiedź będzie inna bo oczekujesz czego innego.
13. Jeżeli uważam, że to o co mnie prosisz jest dla mnie niewykonalne na pewno Cię o tym poinofrmuję. Zaznaczam jednak, że nie jest dla mnie problemem się dokształcać w miarę potrzeb.
14. Rozmawiając i szukając rozwiązania problemu tworzymy pewną formę relacji. Jeżeli dojdę do wniosku, że nasza relacja zaczyna iść w negatywnym kierunku, wyznaczam sobie prawo do zakończenia jej lub zastosowania pewnej formy przerwy.
15. To nie jest tak, że podaję Ci rozkład i sobie idę. Ja chcę Ci pomóc Poprowadzić twoją sprawę od początku do końca - w miarę możliwości.
16. Po wszystkim proszę również o podanie recenzji >> tutaj <<
[Obrazek: apolud5d75d.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-06-2015, 13:57 {2} przez Szczęściarz.)
29-06-2015, 13:30
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB