Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urok na powrót, pomoc.
Autor Wiadomość
Mintka Offline
Matka Boska Napalmowa

Liczba postów: 124
Reputacja: 2
Podziękowania: 40
Podziękowano 122 razy w 50 postach
Urok na powrót, pomoc.
Witam serdecznie. Jestem tu gdyż szukam pomocy w sprawie uroku miłosnego gdyż mam bardzo poważny problem uczuciowy. Nie będę kłamać, jestem osobą, która interesuje się teorią już od paru lat ale nie mam wiedzy praktycznej. Szukam pomocy, nie jestem osobą siedzącą głęboko w tych tematach i nie wiem nawet jak zacząć Smutny. Wiem, że pewnie będą osoby, które będą pisały, że jestem nieetetyczna, nazwą mnie desperatką, manipulatorką, oskarżą o złe intencje. Szukając informacji natrafiałam głównie na takie opinie. To uczucie trwa już kilka lat, nie był to chwilowy związek. Jstem świadoma swoich uczuć już od długiego czasu, nie jest to chwilowy kaprys czy zauroczenie. Bardzo mi zależy. Chciałam się więc zwrócić o pomoc do osób, które mogłyby mi pomóc w jakikolwiek sposób. Może ktoś z Was mógłby przeprowadzić taki rytuał dla osób trzecich? Lub zajmuje się magią miłosną i poradziłby jak mam się przygotowywać wcześniej, w jaki sposób wszystko przeprowadzić, na co zwrócić uwagę, jak się nastawić? Obojętnie czy tu, czy w wiadomości prywatnej, będę bardzo wdzięczna za pomoc.
I prosiłabym z góry o brak spamu z kłótniami na temat moralności, bo każdy ma swoje zdanie na ten temat. Znam wątki tego typu, czytałam je już Smutny.
Pozdrawiam wszystkich i z góry przepraszam jeśli napisałam coś nie tak. Jestem nowa na forum, jeszcze nie do końca ogarniam jego działanie. Nie jestem szczególnie technologiczną osobą.
01-07-2015, 17:59
Znajdź Posty Reply
Gauge Offline
Z tobą moc niech będzie

Liczba postów: 199
Reputacja: 3
Podziękowania: 11
Podziękowano 84 razy w 48 postach
RE: Urok na powrót, pomoc.
A ja jednak zapytam, czy na pewno nie istnieje bardziej 'polubowne' załatwienie problemu?
Musi być inne wyjście, choćby szczera rozmowa.

Cóż, mi tylko szkoda tego biednego człowieka :/
02-07-2015, 17:36
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia
Rasphul Offline
Nadęty Magus

Liczba postów: 74
Reputacja: 3
Podziękowania: 4
Podziękowano 54 razy w 32 postach
Jeżeli nie posiadasz umiejętności potrzebnych do rzucenia uroku, to nie rzucisz uroku. Jeśli potrzebujesz kogoś by zrobił to za Ciebie, to proponuję zapoznać się z tym. Z uroków miłosnych nigdy nie wyszło nic dobrego.
[Obrazek: gloria-mortuis.png]
03-07-2015, 20:23
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia , Magician7
tupajda Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 270
Reputacja: 9
Podziękowania: 183
Podziękowano 111 razy w 76 postach
Zamiast rzucać urok miłosny, to odpowiedz sobie dlaczego sie rozstaliście. Tylko tak szczerze, bo o szczerość przed samym sobą jest najtrudniej. Jesteś egoistką. Twoje ego chce mieć tą miłość. Za wszelką cenę. Nie dopuszczasz do siebie myśli, że może być inaczej, a inaczej może oznaczać lepiej dla ciebie... Jakie wnioski wyciągnęłaś z tego rozstania? Czy cokolwiek w sobie zmieniłaś? Życie bedzie Cię kopać w 4 litery, do puki nie zaczniesz się uczyć z własnych doświadczeń.
03-07-2015, 23:33
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia
Nikodem Offline
* * * * *

Liczba postów: 138
Reputacja: 23
Podziękowania: 280
Podziękowano 216 razy w 90 postach
Skoro, droga Mintko, masz podstawy teoretyczne, nad którymi pracujesz od lat, które szlifujesz i doskonalisz... czemu nie zdecydujesz się na praktykę?

Mimo, że oczywistym jest, iż praktyki nie wypraktykuje się inaczej niż... praktykując, powiem to: praktykuj.

Rzucenie takiego uroku, niczym nie będzie się różnić od odprawienia jakiegokolwiek innego Rytuału (z którymi musiałaś się zetknąć zgłębiając teorię).
Spróbujesz raz, drugi i tak dalej.
I nie będziesz musiała narażać się na odciągające Cię od wypełnienia Twojej woli komentarze w stylu:

"Musi być inne wyjście, choćby szczera rozmowa.
Cóż, mi tylko szkoda tego biednego człowieka :/ "

czy
"Z uroków miłosnych nigdy nie wyszło nic dobrego."
albo
"Jesteś egoistką. Twoje ego chce mieć tą miłość. Za wszelką cenę."
Itd.

Reasumując - znasz teorię?
Zacznij działać - jak nie wyjdzie za pierwszym razem, to wyjdzie za drugim.
A potem podziel się z nami spostrzeżeniami. ;]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-07-2015, 12:04 {2} przez Nikodem.)
04-07-2015, 12:02
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: xao , Magician7 , Avi , Marzena

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB