Tworzenie Miejsc Mocy
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,767
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 189 razy w 330 postach
Podziękowano 189 razy w 330 postach
Post: #1
Tworzenie Miejsc Mocy
Czym są Miejsca Mocy?
Miejsca Mocy są to skupiska pozytywnej energii - co oznacza, że pozytywna energia kumuluje się w danym miejscu, co z kolei doprowadza człowieka będącego w nim do zmiany częstotliwości fal mózgowych, podwyższonych wibracji energetycznych i wzrostu zdolności parapsychicznych, takie miejsca to również ogromny ładunek energetyczny dla wszystkich praktyk magicznych, okultystycznych czy parapsychologicznych. Na świecie jest znanych wiele Miejsc Mocy, dochodzi tam do różnych pięknych zjawisk świetlnych, uzdrowień czy przebudzeń duchowych - tutaj można trochę o nich poczytać: http://witchcraft.org.pl/T-miejsca-mocy--4316

[Obrazek: z11781902X.jpg]


Wybór Miejsca Mocy
Nie wszyscy są takimi farciarzami, że mają gotowe Miejsce Mocy w swojej miejscowości, poza tym w takich miejscach często jest tłum ludzi a przynajmniej ryzyko, że ktoś się nagle pojawi - warto więc zrobić swoje własne Miejsce Mocy, takie do którego zawsze będziemy można spokojnie pójść.

Przed pytaniem jak takie Miejsce Mocy stworzyć, pozostaje pytanie gdzie je umiejscowić? No to już zależy od was - każde piękne miejsce, które was przyciąga może stać się waszym Miejscem Mocy, nawet z własnego pokoju można je zrobić. Ze względu jednak na to że Miejsce Mocy jest skupiskiem pozytywnej, czystej energii, to nie polecam jednak miejsc użytku codziennego - takim jest np. wspomniany wcześniej pokój, z tego względu, że pokój to miejsce gdzie często przebywacie, gdzie śpicie, gdzie gromadzi sięz pewnością bałagan i wszelkie negatywne emocje po kłótni z chłopakiem/rodzicami czy po bólu spowodowanego odrzuceniem miłości, czy końca wieloletniego związku, kuchnia też nie będzie wporządku ani tym bardziej łazienka - już prędzej salon. Miejsce Mocy to miejsce, które ma być wyjątkowe i już samo przebywanie w nim ma uspokojać i wprowadzać w odprężenie... można wybrać np. jakąś dużą grotę, czy polanę, miejsce osłonięte w ogrodzie.

Nie róbcie tylko takiego błędu jaki ja kiedyś popełniłam w swojej wielkiej głupocie - a mianowicie, nie wybierajcie miejsca, które ma historię pełnią bólu, łez, strachu lub nienawiści czy wszelkich innych negatywnych uczuć czy zdarzeń, mi się zdarzyło kiedyś odkryć bunkier/ziemiankę... tak, znalazłam pod ziemią schody, a jak się zeszło po tych schodach to były zamknięte drzwi i nie wielkie pomieszczenie, jak się potem potwierdziło był to schron z czasów II wojny światowej. Pierwsze co się widziało jak się wchodziło do pomieszczenia to wszelka broń typu kosy, noże... jednym meblem był tam stół, a w tym stole wbita siekiera. No cóż... to nie był dobry pomysł, bardzo źle mi się pracowało w tym ''Miejscu Mocy'', które wogóle nie chciało się ładować i było aż gęsto od negatywnej energii, już nie mówiąc o tym jak potem zostałam stamtąd wręcz brutalnie ''wykopana'' przez jednego zmarłego faceta, który wybudował ten schron. Bardzo źle to wspominam...


Tak więc podsumowując, nasze przyszłe Miejsce Mocy powinno:
a) być lubianym przez nas miejscem, najlepiej takim w którym czujemy się wyjątkowo
b) nie być miejscem codziennego użytku jak np. sypialna czy łazienka - ale jeśli nie ma innego wyjścia, jasne, można mieszkać w Miejscu Mocy
c) nie mieć przykrej historii (tzn. nie wybierać miejsca, gdzie np. kogoś zamordowano, albo nawiedzonych miejsc, byłych bagnisk, cmentarzy itp.)
d) mieć pozytywną energię
e) mieć duży związek z Naturą - Miejsce Mocy wśród Natury, jest naturalnym skupiskiem pozytywnej energii i wspomaga kontakt z Duchami Natury i innymi podobnymi istotami

Inną bardzo dobrą opcją, jest stworzenie Miejsca Mocy w świecie astralnym - tak naprawdę to wcale nie musicie wybierać pomiędzy tym czy zrobić swoje miejsce na planie matrialnym czy astralnym, bo możecie zrobić ich kilka. Jest to bardzo wygodne i praktyczne.


Tworzenie Miejsca Mocy - plan fizyczny
Jest wiele technik tworzenia Miejsc Mocy, ja przedstawię jedyną, którą praktykuję krok po kroku.

Krok 1 Sprzątnij swoje przyszłe Miejsce Mocy - wszystkie papierki, butelki, pety i inne świństwa, trzeba pozbierać i wyrzucić.
Krok 2 Oczyść energetycznie samego siebie i miejsce na kilka różnych sposobów - możesz okadzić miejsce Białą Szałwią, wykonać rytuał, umyć podłogę wodą z dodatkiem soli i co tam sobie wymyślisz. Miejsce (i Ty sam) musi być energetycznie jak najczystsze - to wasz fundament, jak będzie kiepski to wszystko inne jest bez sensu. W śmietniku energetycznym nie można stworzyć Miejsca Mocy.
Krok 3 Wyznacz granice. Gdzie będzie się zaczynać, a gdzie kończyć Twoje Miejsce Mocy? Ja osobiście proponuję (tylko proponuję), aby granicę nie miały ani początku ani końca - zupełnie jak to co symbolizuje okrąg i on sam. Miejsce Mocy w kształcie kręgu jest moim zdaniem świetną sprawą, poza tym samo w sobie to dodaje plusy do ochrony - okrąg nie ma początku ani końca, jest trudniej go przerwać czy w jaki kolwiek sposób znaleść ''dziurę'', niż jakby Miejsce Mocy miało mieć granice w kształcie kwadratu, trójkąta czy kwiatka czy czegoś tam... Granicę wyznaczamy tak samo, jak robi się kręgi ochronne przed rytuałem - wizualizując białe światło wypływające z athame, różdźki czy z palca, kiedy kreśli się krąg - oczywiście krąg idzie zgodnie z ruchem wskazówek zegara.
Krok 4 Miejsce Mocy jak już było mówione to skupisko energii, kiedy już granica Miejsca Mocy została wyznaczona to można zacząć kumulować pozytywną energię w środku granicy - czyli okręgu, kwadracie czy w jakim tam kształcie wyznaczyliście tą granicę. Im lepiej manipulujesz energią tym szybciej i łatwiej skumulujesz odpowiednią energię do wnętrza swojego Miejsca Mocy - pytanie, z czego tą energię zdobyć? Przecież skoro to skupisko energii to trzeba tej energii mnóstwo, żeby ją skupić w jednym miejscu... proponuję stworzyć link z innym wielkim skupiskiem energii - takim jest np. z jakąś gwiazdą czy innym miejscem mocy... wybierzcie sobie coś, pamiętajcie tylko, że jeśli chcecie uniwersalne Miejsce Mocy to musicie brać z uniwersalnych źródeł, bo w momencie kiedy zaczniecie ładować swoje Miejsce Mocy energią z Wenus, automatycznie sprawicie, że Miejsce Mocy będzie miało energię typowo Wenusjańską, czyli korzystną dla miłości, partnerstwa, przyjaźni itp. i wszystko będzie się kręciło wokół tej energii albo będzie miało z nią duży związek, że np. będziesz miał szansę dostania pracy, ale poprzez wdanie się w związek czy kontakty seksualne z ewentualnym pracodawcą. Kiedy już wybierzecie skupisko energii, to tworzycie z nim link, który z kolei będzie przewodnikiem energii od Skupiska A do Skupiska B, czyli od np. Wawelu do Twojego Miejsca Mocy. Taka transformacja energii prawdopodobnie zajmie kilka godzin - ogólnie rzecz biorąc im więcej skupicie energii w swoim Miejscu Mocy tym lepiej, z drugiej strony nic nie stoi na przeszkodzie aby podładować Miejce Mocy np. jutro czy pojutrze czy jakiś inny dowolny dzień. Granice Miejsca Mocy (jeśli zostały poprawnie zrobione) zatrzymają skumulowaną energię w swoim wnętrzu.
Krok 5 Zapieczętuj granicę tak dla pewności, na wszelki wypadek. Pieczęć najlepiej jak sam wymyślisz kierując się symboliką Twojego Miejsca Mocy.
Krok 6 Jak już wszystko zostało zrobione to można wyjść z Miejsca Mocy, jeśli wszystko zostało poprawnie zrobione to albo będziesz bardzo wyczerpany albo będziesz miał nadwyżkę energii - w każdym razie jak wyjść z Miejsca Mocy żeby energia nie uleciała i granica została zachowana? Od kąd Twoje Miejsce Mocy zostało stworzone to zawsze kiedy masz zamiar wejść lub wyjść musisz sobie mentalnie i energetycznie (czyli wizualizacją i siłą woli) stworzyć drzwi, w którymś punkcie okręgu, a potem (po wejściu bądź wyjściu) zamknąć je i zniszczyć. Nie wolno Ci przerywać granicy.


Dodatkowe uwagi
- wygląd Miejsca Mocy, wygląd i sposób wyznaczenia granicy jak i sposób kumulacji energii zależy tylko od Ciebie i Twojej kreatywności - np. granicę może wyznaczać mur utworzony z cegieł, muszelek czy jakiś kamieni.
- przed wejściem do Miejsca Mocy zawsze się oczyszczaj, przecież nie możesz do tej cudownej przestrzeni wprowadzać brudów, ani materialnych, ani duchowych ani emocjonalnych. To Twoja święta przestrzeń.
- jeśli chcesz wypełnić swoje Miejsce Mocy jakimś przedmiotami to tym lepiej! Możesz sobie zrobić tam ołtarz, jakieś pułki/skrytki na zioła, zaklęcia, kamienie, świecie itp. zabierz tam co tylko zechcesz - to zależy od Ciebie.

[Obrazek: 7575348_m-665x309.jpg]


Tworzenie Miejsc Mocy - plan astralny
Inaczej mówiąc, tworzenie Miejsca Mocy w wymiarze duchowym, na płaszczyźnie mentalnej itp. itd. Astral sam w sobie jest jednym wielkim skupiskiem energii, a więc nie trzeba będzie tutaj transportować żadnej energii - tworzenie Miejsca Mocy w astralu jest tak malowanie pędzlem na czystym kawałku płutna. W celu stworzenia tego miejsca lepiej wyjść z ciała, ale nie jest to koniecznie - jeśli wychodzisz z ciała po prostu siłą woli i samą myślą ukształtowywujesz wszystko czego chcesz, jak co ma wygądać, jakie ochrony mieć, jakiś strażników-serwitorów można sobie stworzyć itp. W przypadku jeśli nie umiesz bądź nie chcesz do celu wyjść z ciała po prostu, musisz się położyć i długo, wytwale i instensywnie wizualizować krok po kroku każdy przedmiot - trzeba oczywiście zacząć od ziemi, możesz np. stworzyć sobie swoją własną wyspę. Jak już skończysz to nadaj temu miejscu nazwę i możesz do niego kiedy tylko zechcesz - przenieść się tam umysłem lub ciałem astralnym.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
11-07-2015, 16:53
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB