Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przekleństwo Kości Gniewu
Autor Wiadomość
Chemognoza Niedostępny
Starszy użytkownik

Liczba postów: 58
Reputacja: 6
Podziękowania: 35
Podziękowano 60 razy w 26 postach
RE: Przekleństwo Kości Gniewu
Akurat kruszenie kości to fajna sprawa, dobrze działa na psychikę.
Brakuje mi tu odniesienia do ofiary. Tylko wizualizacja, żadnych zdjęć, imion, nic... Lepiej się zabezpieczyć.
A poza tym, nie wiem czy jakiekolwiek bóstwo tak o podda Ci się i spełni Twoją wolę. Jeśli coś się wzywa, to dobrze jest złożyć temu czemuś ofiarę. I jeśli już nawet nie prosić, to przynajmniej temu czemuś nie rozkazywać.
Ostrzegam, bo taka klątwa, szczególnie w rękach nowicjusza, najprawdopodobniej będzie samobójem Oczko
23-07-2015, 20:56
Znajdź Posty Reply
Tabris Offline
Neofita

Liczba postów: 6
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Nekronomikon Nekronomikonem, magia chaosu wiele wybacza Język ale sam przebieg - poczynając od miarzdżonych kości kurczaka, aż do rozsypywania komuś pod domem - ma swoje korzenie w magii afrykańskiej. Kurczaki nie mają znaczenia symbolicznego, po prostu niektóre Loa je "lubią" i akceptują ofiary z nich. Chociaż w tym przypadku bardziej są bardziej materiałem niż ofiarą (jak dla porównania świece w niektórych rytach).
Jeśli zaprosisz śmierć do swojego życia, pójdzie za tobą do domu i zamieszka w nim.
16-12-2015, 11:19
Znajdź Posty Reply
Tabris Offline
Neofita

Liczba postów: 6
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Sam Nekronomicon nie odgrywa tu większej roli. Zastąp Cthulhu jakimś Loa, złóż mu ofiarę i masz ryt afrykański.
Jeśli zaprosisz śmierć do swojego życia, pójdzie za tobą do domu i zamieszka w nim.
17-12-2015, 10:46
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: xao
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
Wszystko ma jakieś znaczenie symboliczne. To, że nie znasz świadomie symboliki danego obiektu, wcale nie oznacza, że go nie ma.

Ogólnie Nikodem na pierwszej stronie skrótowo i ładnie napisał na ten temat. Uśmiech
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
18-12-2015, 01:12
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB