Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muskulatura na szybko z użyciem Magii Wody
Autor Wiadomość
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Liczba postów: 458
Reputacja: 29
Podziękowania: 421
Podziękowano 356 razy w 150 postach
Muskulatura na szybko z użyciem Magii Wody
Muskulatura na szybko

Oczywiście żartuję. Nie da się zmienić nic "na szybko", ale świadomy, że taki tytuł przyciągnie uwagę wielu chłopaków z naszego "kwadratu" chciałem wam zaprezentować sposób, który nie tyle co przyspieszy, a raczej wspomoże wasze wysiłki uzyskania muskulatury baywatcha.
Opowiem wam trochę o sobie. Jestem chudy, od pół roku próbuję przytyć i nic. W marcu wpadłem na ten pomysł żeby użyć Magii Wody i po miesiącu....BANG! przytyłem 5 kg. Dla was to może nie dużo, dla mnie skok przez kanion. Ale Do rzeczy!

Weźmy sobie swojego idola, jakiś pierwowzór, kogoś kto wspomoże naszą wizualizację. Metaforyzując będzie to nasza szklanka, w którą wlejemy wodę aby przybrała oczekiwany kształt.

Ja wziąłem sobie jako moją "szklankę" Stephena Amella, odtwórcę głównej roli w serialu Arrow (Disneyowa robię to dla Ciebie Oczko )

[Obrazek: article-2423024-1BDD7A1E000005DC-662_634x932.jpg]

Co potrzebujemy?

1) Zestaw Ćwiczeń - to oczywiste, bez pracy nie ma kołaczy. Jeżeli jesteście początkujący znajdźcie sobie Rutynowy Zestaw Ćwiczeń Dla początkujących. Coś co ćwicząc systematycznie nie tak bardzo obciążając wasz organizm, ale tak żebyście jednak czuli zakwasy następnego dnia.
Dla porównania powiem, że mój trening działający na wszystkie mięśnie trwa okrągłe 20 minut i robię go co dwa dni. Nie jestem go w stanie jednak teraz znaleźć, a chętnie bym się podzielił. Wpisanie "30 minutes Bodybuidling Workout For Begginers" w Google może dać bardzo zadowalające efekty.
2) Woda! - Jeszcze bardziej oczywiste - Potrzebna nam woda, którą będziemy energetyzować. Najlepiej żeby to była woda mineralna z butelki lub przegotowana. Ja osobiście używałem Wody Strukturyzowanej zwanej "Kryształową" - odsyłam do opisu przygotowanego przez Gywher'a --> TUTAJ
Mówi się, że dziennie powinno się przyjmować około 2 litry płynów. W skład tego wchodzi również woda zawarta w zupach, owocach i warzywach. Generalnie w każdej postaci.
1 litr/na ćwiczenia nam w zupełności więc wystarczy.
3) Energia - Wszak to ją, zaprogramowaną na naszą intencję uzyskania formy naszego celu, będziemy łączyć z wodą.
4) Silna Wola - Przyznam szczerze, z własnego doświadczenia, im dłużej będziemy ćwiczyć tym więcej uzyskamy w trakcie naszego treningu Silnej Woli co przygotuje nas na przyszłość gdzie będzie trzeba jej jeszcze więcej.
5) Fajna muzyka i uśmiech - przydadzą się przy ćwiczeniach.

Krok po kroku

1) Skupiamy energię w postaci kulki a.k.a. PSI Ball i impregnujemy w tą kulkę swoje życzenie afirmując jakieś zdanie. Ja robiłem to tak: Skupiałem białe światło w dłoniach i wyobrażałem sobie, że w tym świetle widzę Stephena Amella i jego potężną muskulaturę, w tym samym czasie afirmowałem: "Jestem potężny" "Mam muskularną posturę" "Mam posturę Stephena Amella" Oczywiście przez potężny miałem na myśli siłę i muskulaturę, a nie władzę i siłę polityczną (wybaczcie wolałem to naświetlić)
2) Bierzemy swoją kulkę z zaimpregnowanym życzeniem i "wsadzamy" ją do naszej wody: Umieszczamy dłoń z kulką nad wodą i wizualizujemy jak kulka rozpływa się w wodzie i aktywuje ją na nasze życzenie.
3) Pijemy wodę. Ale samo picie nic nie da. Trzeba wyobrazić sobie, że woda zaczyna was wypełniać i działać. Idzie do bicepsów i utwardza, i powiększa je, do mięśni brzucha i zamienia tłuszcz w tkankę mięśniową, powiększa uda, wypina mięśnie klatki piersiowej do przodu. Musicie wizualizować i poczuć to, że ta woda na prawdę was zmienia.
4) Robimy swoje ćwiczenia, w tym czasie również można pić wodę, a nawet trzeba. W trakcie ćwiczeń poczujcie, że woda współgra z waszymi ćwiczeniami, że wspólne działania tych dwóch czynników działa jeszcze bardziej. Przed ćwiczeniami nie zapomnijcie o rozgrzewce i rozciąganiu mięśni (dzięki harryhrm za przypomnienie)
5) Po ćwiczenia najlepiej powtórzyć punkt 3-ci.

Na zakończenie

Po około dwóch tygodniach powinniście widzieć już pierwsze efekty. W sumie wtedy moja siostra, która ćwiczy od długiego czasu razem ze swoim narzeczonym zrobiła minę mniej więcej...taką. Zdanie jakim mnie wtedy poczęstowała dało mi jeszcze bardziej do zrozumienia efekty jakie dają powyższe działania: "Braciszku wiesz, że od sterydów trudno się odstawić?"
Jak wszedłem na wagę po miesiącu prawie spadłem z niej (chociaż to tylko 5cm nad ziemią).
Żeby nie było: Nie zmieniłem sposobu odżywiania.

Oczywiście sposób jest tak samo dobry dla każdego: Panów, Pań, osób szczupłych lub otyłych. Polecam go bardzo bo działa, no bo kto by się spodziewał, że dziewczyny będą na konwencie przechodzić obok mnie tylko po to żeby mnie złapać za brzuch (Dla hejterów - to nie narcyzm to prezentacja efektów)

Pozdrawiam. Niech żyje Silna Wola,
Szczęściarz

PS
Nie róbcie tego na ślepo step by step. Czytajcie to, zmieniajcie, bawcie się tym, analizujcie i ustawiajcie pod siebie i pamiętajcie: Woda przyjmuje kształt naczynia, w którym się znajduje. To wy ustalacie jak to naczynie wygląda.
[Obrazek: apolud5d75d.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2016, 22:28 {2} przez Szczęściarz.)
30-07-2015, 18:43
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Shadow , Olimpia , Unebris , Sea , Nephi , Void , Jiruka
Shadow Niedostępny
Stały Bywalec

Liczba postów: 349
Reputacja: 4
Podziękowania: 53
Podziękowano 82 razy w 61 postach
RE: Muskulatura na szybko z użyciem Magii Wody
Ciekawe. Na pewno wypróbuje. Ale to daje tylko wygląd czy też siłę i wytrzymałość mięśni (czyli że długo można utrzymać dany ciężar) bo mięśnie silne, ale tylko na chwilę, nie nadają się do niczego.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2015, 21:36 {2} przez Szczęściarz.)
30-07-2015, 18:58
Znajdź Posty Reply
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Powiem Ci tak. Jeżeli pracujesz mięśniami to automatycznie zwiększa się ich siła. Na przykładzie podciągnięć się powiem, że na początku robiłem ledwie jedno. Teraz robię śmiało 7-8.

Możesz dodatkowo w afirmacji i wizualizacji dodać jakiś aspekt o uzyskiwaniu siły.
30-07-2015, 19:03
Znajdź Posty Reply
Shadow Niedostępny
Stały Bywalec

Tylko nie zapomnijcie o wizualizacji na mięśnie pleców i barki, tego nie widać na zdjęciu

Ja podciągam się o wiele więcej, a nie ćwiczę bicepsów Uśmiech powiem ci że na treningach boksu ćwiczyliśmy tak że sprawdzaliśmy max obciążenie jakie możemy podnieść tylko raz i według tego 3 serie 1-. 60% obciążenia max, 2 - 70%, 3 - 80%, pierwsza i druga seria po 8 powtórzeń a trzecia ile możesz. Daje ci to wytrzymałe mięśnie. Niby się wydaje że w boksie się tylko pomacha trochę rękami i tyle a to dość ciężkie dla mięśni, 9 minut w amatorskim skaczesz po ringu, trzymasz ręce w górze i machasz nimi. Pod koniec ręce nieźle bolą. Jeśli ćwiczysz tak na siłowni może się zdarzyć że ćwiczysz troszkę dłużej niż inni żeby podnieść taki sam ciężar ale oni utrzymają go np. 2 minuty a ty 10. Wpajajcie sobie pijąc tą wodę, że poza tym że mięśnie są silne to są wytrzymałe i mogą długo utrzymać ciężar.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2015, 21:37 {2} przez Szczęściarz.)
30-07-2015, 19:03
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Szczęściarz
Gauge Offline
Z tobą moc niech będzie

Liczba postów: 199
Reputacja: 3
Podziękowania: 11
Podziękowano 84 razy w 48 postach
No tak, wszystko fajnie, ale rada ode mnie też poleci dla ćwiczących.
Nie używajcie wody do picia podczas treningu tylko izotoniku. Nie dość, że nawodni, to jeszcze da witaminy i sole mineralne.

Harryhrm,
Przy podciąganiu ważne są mięśnie pleców, grzbietu i triceps. Dopiero potem mówimy o pozostałych mięśniach.
No chyba, że masz na myśli podchwyt. Ale prawidłowe podciągnięcia, które się liczy to te nachwytem.
Podchwyt to tylko wczesna faza, gdy ma się problemy z podciągnięciami.

U mnie w domu leży drążek nieprzymocowany xd od początku wakacji xd ale wstyd, ruszam dupę xd zainspirować potraficie Xd
Na razie mam okresową fizyczną pracę to chyba i tak nie będę go używam. Wracam do domu, wchodzę na internety do was i od razu w kimono xd

Co do tego sposobu: , że nie potrzebuję takich bajerów. Nie mam problemów z nabieraniem masy, ale wiadomo, mogą przyjść ciężkie czasy, wtedy po to sięgnę jak najbardziej.

Nie zapomnieć o nogach!! Bo się śmiesznie potem wygląda. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2015, 21:37 {2} przez Szczęściarz.)
30-07-2015, 19:59
Znajdź Posty Reply
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

(30-07-2015, 19:03)harryhrm napisał(a): Ja podciągam sie o wiele więcej a nie ćwicze bicepsów Uśmiech powiwm ci że na treningach boksu..
Czyli ćwiczysz boks, coś jednak ćwiczysz. To co innego.

Gauge, nie każdego stać na izotonik, a nie oznacza to, że bez izotoniku efekty będą gorsze. Tak tylko naświetlam. Oczko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-08-2015, 19:03 {2} przez Animal.)
30-07-2015, 21:27
Znajdź Posty Reply
Shadow Niedostępny
Stały Bywalec

Cóż guage tu chodzi jeśli zrozumiałem dobrze przed i po treningu. Jeśli ćwiczycie siłowo pijcie w trakcie treningu do woli, ale jeśli to jest trening w którym dużo się ruszacie a nie wyciskacie na siłowni to w trakcie treningu weźcie tylko łyka do dwóch, przytrzymajcie wodę w ustach żeby nawilżyła jamę ustną i dopiero połknijcie. Jeśli wypijecie dużo przy ruszaniu się zacznie was boleć w brzuchu i wysiądziecie kondycyjnie. Nawilżenie jamy ustnej da lepszy efekt niż tylko przelanie przez gardło w krótkim czasie 0,5-1 litry cieczy. Wyprowadziłeś mnie z błędu co do podświadomości. A na testach strażackich podciąga się podchwytem i dozwolona jest praca ciałem. Test zrobiony na łatwiznę.

Izotonik kosztuje 2,10 zł formove, 3 zł oshii. Przy zwykłym treningu jest to nie konieczne. Ja nawet trenując przynajmniej 2 razy na tydzień tylko czasami używałem izotonika. I izotonik można samemu zrobić, wystarczy zmieszać litre wody, szczypte soli(żeby był izotonikiem i szybko sie wchłaniał), cukier, sok z cytryny i inne soki w których jest dużo witamin. Podstawowy domowy izotonik to litra wody i ok. 100g cukru (cukier wedle uznania, dostarcza energi) i szczypta soli, ale wysilcie sie już i wciśnijcie tam troche soku z cytryny to najlepsze połączenie i bez chemii Uśmiech

szczęściaż, sprostowanie trenowałem boks, przestałem ale zaraz przeżucam się na inną sztuke lub sport walki. A siłe robiliśmy przed świętami bożego narodzenia, a potem głównie technika i sparingi
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2015, 21:43 {2} przez Shadow.)
30-07-2015, 21:28
Znajdź Posty Reply
Shadow Niedostępny
Stały Bywalec

Dzisiaj dopiero wypróbowałem ale chyba za dzisiaj nie zadziała bo przypomniałem sobie o tym dopiero kilka godzin po treningu. Wypiłem troche wody przed energetyzacją i wydawało mi się że po energetyzacji lekko zmieniła smak, ktoś też tak miał? Po wypiciu całej poczułem takie dziwne coś kawałek pod obojczykami.
05-08-2015, 18:59
Znajdź Posty Reply
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Jeżeli pomyślisz że za dzisiaj nie zadziała to nie zadziała. Siła wiary we własne czyny. Mogłeś pomóc swojemu treningowi po ćwiczeniach też Oczko
05-08-2015, 19:35
Znajdź Posty Reply
Shadow Niedostępny
Stały Bywalec

W sumie to po samym wypiciu czułem sie jak koks Uśmiech i jeszcze mam zapasy po hardkorowym treningu z kolegą, nieźle daje w kość ten zestaw ćwiczeń. Chyba zaras znowu sie wspomoge. Znalazłem heszcze lepszą forme niż bohater serialu arrow, mój ma widoczne nawet najdrobniejsze mięśnie, nawet te skośne brzucha Uśmiech i sam też robie na to ćwiczenia
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-08-2015, 19:51 {2} przez Shadow.)
05-08-2015, 19:47
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB