Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olejek Abidana
Autor Wiadomość
Void
Wtajemniczony

Liczba postów: 445
Reputacja: 26
Podziękowania: 371
Podziękowano 230 razy w 127 postach
Olejek Abidana
Przepis dostałem od jakiegoś bytu, ale z racji że sam nie wiem, może to i być wytwór mojej wyobraźni.
Celem Olejku jest bezcześcić narzędzia katolickie, i brudzić energię. Ma też za zadanie przyciągać Demony - nie wiem na ile słowa bytu tu się sprawdzają.

Ale przechodząc do realizacji.
Aby zrobić olejek potrzeba kilku rzeczy:
-Mały słoiczek
-Biblia i/lub święte obrazki
*Krzyż z drewna łatwopalnego
-Misa rytualna
-Tłuszcz(Dowolny)
-Alkohol
-Pieczęć demona któremu go poświecimy
-Moneta

Kreacja:
Do oczyszczonego naczynia, wkładamy monetę.
W misie rytualnej spalamy cały papier - z biblii i/lub obrazków. Liczą tu się emocję, musimy być pełni agresji i pogardy dla tego materiału.
Wsypujemy popioły do słoiczka w którym jest moneta. W międzyczasie na patelni grzejemy tłuszcz - może to być olej, masło czy smalec, z czego smalec byłby tu najlepszy.
Dolewamy tłuszczu do popiołów i mieszamy do uzyskania gładkiej masy - popiół musi być spalony na proch. Następnie dolewamy alkoholu w celu zwiększenia energii - musimy mieć przeświadczenie że to go wzmocni.
Kolejnym etapem jest kolejne wymieszanie, i zostawiamy to na noc w nowiu.
Zastępczą opcją jest tu poświęcenie go Demonowi w jego dzień, oraz słoik kładziemy wtedy na trójnogu alchemicznym, a pod niego dajemy pieczęć bez okręgu.

To tyle. Olejek ma to do siebie, że może być w różny sposób użyty. Główna funkcja to zrobienie bazy dla demonicznego eliksiru(Biblia stereotypowo odstrasza demony, jest dla nich obrazą. Świadomość tego, i zniszczenie jej, utworzy w nas świadomość, że to je przyciągnie, a to stanie się prawdą - to moje spostrzeżenie. Czasem to niewiedza daje możliwości rozwoju...).

Później jego główna funkcja zależy od Specjalizacji demona, jakiemu go poświecimy. Może być Lecznicza, pomagać w dywinacjach czy też służyć do ataku lub obrony.

Ciekawostka. Jeżeli chcemy zrobić to na innej zasadzie, wystarczy woda i odpowiedni czas, oraz zwykłe poświecenie. Utworzy to swego rodzaju wodę święconą o spektrum energii demona, więc jest dosyć przydatne.

Moje doświadczenia: Olejek wcierałem w dłonie, czułem wtedy przypływy pomysłów, oryginał był poświęcony Abidanowi, stąd taki efekt. Ale wszystko tu jest głównie symboliczne.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-28-2015, 13:17 {2} przez Void.)
08-05-2015, 15:30
 Podziękowali: Nikodem , Weles

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB