Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trzy prośby
Autor Wiadomość
Ashes_Hexe Offline
Moderator

Liczba postów: 52
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 2
Podziękowania: 7
Podziękowano 37 razy w 14 postach
Post: #1
Trzy prośby
Hundrowy wieczorek, potworze.

1. Ostatnio nie mogę spać.
2. Erotyka.
3. Te trzy miejsca, które są być może ''nawiedzone''.

Iuo. Thnx.
08-08-2015, 22:45
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 5,093
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
Post: #2
RE: Trzy prośby
1. Powodem jest tutaj brak poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji, poza tym jest tutaj jakaś kobieta z którą często rozmawiasz. Przed snem powinnaś się wyciszyć, a nie rozkręcać i emocjonować. Koniec z nocnymi ploteczkami! :D Zastanów się o której chcesz chodzić spać i godzinę przed snem tylko medytuj, czy słuchaj relaksacyjnej muzyki, oglądaj lekkie filmy... potem Ci będzie łatwiej zasnąć. Rano oczywiście, nie można wylegiwać się do południa, potrzebny tutaj jest brutalny i nieugięty budzik. ^^' Problem ze snem jeszcze napędzają ''nieproszeni goście'' i Twoje myśli, lęki. Ogólnie problem jest w Twoim umyśle... przydałoby się tam uporządkować, aby móc spokojnie zasnąć.

2. Seks dla Ciebie nie istnieje bez więzi duchowej i emocjonalnej. Erotyka musi być zmienna i gorąca jak ogień, ale również zmysłowa i subtelna jak woda. Lubisz eksperymentować i nie ma dla Ciebie tabu. Jesteś dobrą kochanką i dbasz o satysfakcję partnera. Najbardziej Cię nakręca uczucie, seks dla samego seksu, jest dla Ciebie pusty i nie daje Ci satysfakcji... muszą być te motylki, ta czułość, to drżenie. Uwielbiasz czułość, troskę i opiekę. Obecnie myślisz o kimś kto jak uważasz jest nie osiągalny... 6 mieczy to karta odległości, emigracji... więc ten ktoś jest daleko. Z tą osobą chcesz stworzyć stały i solidny związek. Masz dużą opcję aby go zdobyć, ale musisz się do niego bardziej zbliżyć i pokazać mu, że nie jesteś taką ''Królową Mieczy''.

3. Jedno z tych miejsc jest nawiedzone, chodzi oczywiście o pracę Twojego ojca. Oczko Energia tego miejsca jest bardzo emocjonalna i niezrównoważona, oczywiście negatywnie. Jest tam duch, nawet nie jeden... i mam tutaj ostrzeżenie, że jak Ci przyjdzie kiedykolwiek do głowy (wiem, że przyszło) aby użyć lustra czy innej praktyki, aby zobaczyć co się tam wydarzyło to będziesz tego żałować, nie chcesz zobaczyć tego co się tam wydarzyło. Mimo wszystko trochę Ci opowiem. Oczko Mieszkali tam obcokrajowcy, emigranci wraz z dwójką małych dzieci, byli biedni, żyli w ciągłym strachu i prześladowaniach, tęsknocie za własnym krajem. Kobieta mała kochanka - ale nie kochała go, chodziło o wyżywienie i większe bezpieczeństwo materialne, mąż nakrył ich i w furii zabił oboje na oczach dzieci. Odprowadź ich i problem będzie z głowy.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
09-08-2015, 16:28
Znajdź Posty Reply
Ashes_Hexe Offline
Moderator

Liczba postów: 52
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 2
Podziękowania: 7
Podziękowano 37 razy w 14 postach
Post: #3
RE: Trzy prośby
Jak zwykle bezbłędnie.
22-08-2015, 02:05
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB