Psychometria
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,766
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 328
Podziękowano 189 razy w 330 postach
Podziękowano 189 razy w 330 postach
Post: #1
Psychometria
Czym jest Psychometria


Osoby o zdolnościach psychometrycznych, są zdolne odczytywać przeszłość i teraźniejszość z przedmiotu. Energia wibruje wszędzie, cząsteczki i pierwiastki są wszechobecne wchłaniają każde zdarzenie, głos, czy widok jako zapis energetyczny, który osoba o zdolnościach psychometrycznych odczytuje.
Zapis energetyczny inaczej ''pamięć'' przedmiotu jest przetwarzany przed Psychometrę z powrotem na obrazy, głosy czy wygląd...
I tak oto, dając komuś pierścionek, który wcześniej należał do waszej babci Psychometra jest zdolny powiedzieć jaki był los pierścionka, gdzie go wyprodukowano, kto go kupił, jak ta osoba wyglądała, jakie mała życie, jak trafiła do wnuka tej osoby, i z kolei jaki jest wnuk, jak wygląda, jakie ma problemy itp. itd. Przedmiot wchłaniając zapis energetyczny osoby/zdarzenia/sytuacji przekazuje osobie o zdolnościach psychometrycznych całą swoją ''pamięć''. Bardzo przydatne, zwłaszcza jak znajdziecie kamień liczący sobie kilka tysięcy lat! Od przedmiotów można się wiele nauczyć.


Rodzaje Psychometrii


Psychometria może się przejawiać na kilka rodzajów w zależności od typu intuicyjnego człowieka, jedni mają bardziej rozwinięte jasnowidzenie inni jasnosłyszenie... informacje psychometryczne docierają najprostszą drogą, czyli tą zdolnością, która jest najbardziej rozwinięta.

Osoba o zdolnościach empatycznych - nie będzie widzieć tego co się wydarzyło, nie będzie też niczego słyszeć, za to będzie czuła... to jest w moim odczuciu najbardziej lipny i irytujący rodzaj psychometrii... Załóżmy, że przychodzi do was znajoma, która wychowała się w sierocińcu, kiedy ją oddawano dostała tylko jedwabny szal swojej matki, jesteście proszeni, aby na podstawie szala prześledzić historię matki znajomej... Postaram się wam jak najbardziej obrazowo opowiedzieć co czuje, taka osoba.

Powiew wiatru, włosy... chyba długie i proste... nagły powiew w lewo... czyjeś dłonie, delikatne i nerwowe... i nic, cisza, zero... więc chyba stoi, tak stoi... oo ruszyła, szybko i nerwowo bije jej serce, płacze... rozpłakała się, szloch, nie chce zostawiać dziecka, zmuszona... *full skupienie* ... strach, strach przed rodziną... oo zwolniła tępo...

Tak to wygląda w praktyce jeśli chodzi o ''psychometrycznych empatów'' . Przykład powyżej opisuje tylko emocje ówczesnej właścicielki szala... można również powiedzieć dużo o osobowości, nastroju...

Osoba o zdolnościach jasnosłyszenia - nie będzie czuła tego co przeżywa dany przedmiot, ani nie będzie widziała tego co się dzieje, będzie tylko słyszeć. Dobre, po tym co się słyszy naprawdę mnóstwo można się dowiedzieć!

Osoba o zdolnościach jasnowidzenia - oczywiście, nie będzie ani słyszeć ani czuć, ale będzie wszystko widziała.

Osoba o zdolnościach ''Czakry Korony'' - czyli po prostu ''wiem'', nie wiem skąd coś wiem, ale po prostu coś wiem... przychodzi wiedza, pewnik że wie się wie i wie... olśnienie, oświecenie - zawsze miałam problem aby to nazwać... w każdym razie taka, osoba o takich zdolnościach, po prostu weźmie daną rzecz w rękę i po prostu będzie wiedzieć co ktoś mówił, widział, czuł itp. po prostu to samo przyjdzie, jakby ktoś szepnął do ucha że tak właśnie ma być. Objawia się to jako wiedza, niezaprzeczalny pewnik, że tak właśnie jest, tak właśnie ma być.

Rodzaj mieszany - występuje u osób, które nie skupiają się na rozwoju tylko jednej zdolności. Jak rozwiniesz sobie np. i widzenie i słyszenie to będziesz i widzieć i słyszeć.

Zyski i zagrożenia


Nie będę wam ściemniać jak większość autorów książek, oh ah! Jakie to jasnowidzenie, duchy i wogóle wszystko jest cudowne!!! ...

Nie!

To nie zawsze jest cudowne. -_-' Można nabawić się schizy nadającej się do leczenia psychiatrycznego, faktem jest, że są ludzie na to mniej i bardziej podatni. W pierwszym szeregu zagrożeń jest oczywiście zdolność reprezentująca Czakrę Serca, czyli empatia... otwarta Czakra Serducha, to delikatność, współczucie, łagodność, wrażliwość, troska itp. a za otwartą Czakrą Serca idzie zdolność empatii... no cóż. Nie muszę chyba mówić, jakiej schizy może nabawić się taki np. psychometryczny empata-jasnowidz, kiedy nagle zacznie się dusić i czuć paniczny strach, dezorientacje... nie wie co się dzieje z nim i nagle pojawiają się obrazy, ktoś wydłubuje psu oczy, potem bije go z całej siły aż wnętrzności tłucze, następnie łapie łapy i pali go żywcem... a to wszystko nie dość, że widać to jeszcze czuć.

Albo taki jasnosłyszący psychometa, który słyszy przerażające krzyki i szloch kobiety, wkręcające mu się do mózgu jak gwoździe...

Intensywność uczuć zależy od mocy ładunku energetycznego w jego zapisie, tak więc odczucie mogą być bardzo subtelne i delikatne... albo bardzo intensywne, a oczywiście najbardziej intensywny ładunek energetyczny mają zdarzenia albo baaardzo szczęśliwe, albo... bardzo traumatyczne.

Im większy ładunek energetyczny tym szybciej i łatwiej Ci będzie wykorzystać zdolność psychometrii - tak więc może się zdarzyć, że jesteś na randce w lesie i nagle, uświadamiasz sobie, że kilka dni temu ktoś tu został zamordowany.

Wszystko ma swoje plusy i minusy. Plusów chyba nie muszę przedstawiać? Nic się przed Tobą nie ukryje... oczywiście, jeśli będziesz dobrym psychometrą... a skoro chcesz z nim zostać, to z pewnością będziesz dużo ćwiczyć aby nim zostać, co zaowocuje tym, że zostaniesz dobrym i silnym psychometrą... To bardzo ciekawe i fascynujące doświadczenie, cofać się w przeszłość i śledzić historię w sposób o jakim marzą ''wszechwiedzący'' badacze historii...

Moim zdaniem, ta zdolność, przede wszystkim uczy i rozwija.

Ponad to... taka osoba będzie miała świetne wyczucie energii i umiejętność manipulacji energetycznej... problem jeszcze może pojawić się taki, że przy traumatycznych sprawach, psychometria może wymknąć sie spod kontroli i po prostu taka osoba z takimi zdolnościami, nie może przerwać wizji czy czucia bo po prostu jest zdekoncentrowana przez ogarniającą go panikę... tak więc... Fundamentem, który należy położyć przed nauką Psychometrii jest Twój charakter, stan psychiczny, Twoja wytrwałość i cierpliwość''.


======[Obrazek: skarb.jpg]======

Pogawędka z przedmiotem


Stosunkowo łatwe, najlepiej zacząć właśnie od tego ćwiczenia. Znajdzie jakieś spokojne miejsce, najlepiej na łonie natury, weźcie ze sobą przedmiot o którym nic nie wiecie, za to właściciel wie dużo... można taki przedmiot pożyczyć np. od znajomego w pracy... Najlepiej pomedytować aby się wyciszyć, jak już pomedytujcie to wtedy skupiacie źródło mocy swojej zdolności (jasnowidzenie - Trzecie Oko, wiedza - Korona itp. itd.) i przenosicie tam świadomość, następnie trzeba po prostu próbować wczuć się w kamień.

Czytanie Liścików


W historii, naukowych dokumentacjach psychometrycznych była nie jedna taka osoba, która umiała czytać listy bez otwierania ich. Czemu by nie spróbować? Poproście jakąś osobę aby napisała na kilku kartach jedno słowo... złóżcie tą kartkę, albo włóżcie do koperty i teraz skupcie się na źródle mocy swojej zdolności (jasnowidzenie - Trzecie Oko, wiedza - Korona itp. itd.) i na zawartości koperty czy tam kartki... musicie czuć jak źródło waszej zdolności pulsuje, a jednocześnie musicie się też skoncentrować na słowie na karce... it will not be easy... wyższy stopień psychometrii...
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
10-08-2015, 18:58
Znajdź Posty Reply
Advena Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 98
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 3
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #2
RE: Psychometria
Osoba o zdolnościach ''Czakry Korony'' -Nazwałabym to jasnowiedzeniem. Taki termin chyba nawet oficjalnie istnieje, bo obił mi się już nie raz o uszy.
11-08-2015, 00:12
Znajdź Posty Reply
Gauge Offline
Z tobą moc niech będzie

Liczba postów: 176
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 3
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #3
RE: Psychometria
A ja ostatnio zastanawiałem się, jak przeczytać list bez otwierania go.
Nie to żebym był jakimś bandytą! Xd

Jasnowiedzenie? Tak, to odpowiednie słowo.
11-08-2015, 18:41
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB