Witam
Autor Wiadomość
Elbereth Offline
Użytkownik

Liczba postów: 17
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 2 postach
Witam
Witam wszyskich serdecznie.
Jestem tu nowa i nie mam na mysli tylko forum które podczytuję od jakiegoś czasu ale ogólnie magię.
w skrócie:
nigdy nie wierzyłam w horoskopy,wróżki, klątwy,czarne koty i wszystko co jest z tym związane.
Śmiałam się z koleżanki która otrzymywała smsy od licznych wróżek z gazet i wierzyła w to co jej tam napisali.No bo niby jak ktoś kto nigdy nie widział dziewczyny na oczy może przepowiedzieć jej przyszłość? Ona sama ciągle próbuje coś tam sobie wróżyć z kart i jest przekonana że umie to robić. Dla mnie to była totalna bzdura.Z usmiechem politowania słuchałam jak opowiada że to czy tamto się sprawdziło i że ja też powinam spróbować.Mówiłam stanowczo NIE kiedy namawiała mnie na wizytę u jakiejś tam wrózki.
Ale...
Od dłuższego czasu(kilka lat) w moim życiu dzieję się bardzo źle.Jest w moim otoczeniu parę osób które nie życzą mi dobrze i pomimo że ich unikam jakoś nie mogę pozbyć się nieprzyjemnego wrażenia że to z ich "pomocą" wali mi się życie.Jak już wspomiałam nie wierzyłam w ogólnie mówiąc "magię" więc szukałam źródła moich problemów we wszystim tylko nie w czarach: może to zbieg okoloczności?może to ja coś zrobiłam nie tak?może to po prostu pech? może to we mnie tkwi problem?Analizowałam,myślałam ,starałam się szukać rozwiązania i ...nic. Nic nie pasowało, no bo w końcu jak długo można mieć pecha?
Całkiem niedawno,szukając czegoś w internecie trafiłam na pewne forum.Zaczęłam czytać,tak po prostu z czystej ciekawości.Zdziwiłam się jak ogromna rzesza ludzi wierzy w to co z czego ja do tej pory się śmiałam.Zaczęłam się zastanawiać czy moje problemy nie są spowodowane czyjąś nienawiśią,zazrością,chęcią skrzywdzenia mnie.Nadal nie jestem przekonana czy jakakolwiek magia rzeczywiście istnieje na świecie.Może po prostu rozpaczliwie szukam jakiegoś wyjaśnienia tego całego zła w moim życiu?

Tak czy inaczej postanowiłam zarejestrować się na forum z nadzieją że znajdę tu pomoc.Jak nie to cóż,przynajmniej spędzę miło czasUśmiech
Pozdrawiam serdecznieUśmiech
12-08-2015, 09:57
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,122
Reputacja: 85
Podziękowania: 879
Podziękowano 1394 razy w 691 postach
RE: Witam
Witaj. Uśmiech Jak poszukasz to tutaj na pewno znajdziesz wiele interesujących rzeczy.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
12-08-2015, 16:44
Znajdź Posty Reply
Mintka Offline
Matka Boska Napalmowa

Liczba postów: 124
Reputacja: 2
Podziękowania: 40
Podziękowano 122 razy w 50 postach
Witaj, miłego buszowania na forum ^^
12-08-2015, 17:22
Znajdź Posty Reply
Finneus Offline
Olśniewający Jeż

Liczba postów: 201
Reputacja: 3
Podziękowania: 33
Podziękowano 25 razy w 16 postach
Ginthoniel, A'Elbeterh,
Siriviel penna miriel...

lalalalal

Lubisz Jeże?
12-08-2015, 17:36
Znajdź Posty Reply
Siri Offline
użytkownik

Liczba postów: 161
Reputacja: 6
Podziękowania: 25
Podziękowano 55 razy w 37 postach
Cześć Uśmiech śmiało pytaj Uśmiech napisz jakie problemy, konkretnie w jakiej dziedzinie życia, cię zaniepokoiły.
12-08-2015, 19:32
Znajdź Posty Reply
Elbereth Offline
Użytkownik

Dziękuję wszystkim za miłe powitanie.

(12-08-2015, 17:36)Finneus napisał(a): Ginthoniel, A'Elbeterh,
Siriviel penna miriel...

lalalalal

Lubisz Jeże?
rzeczywiście to imię z WPUśmiech od dawna używam go logując się na różnych forach.
A jeże uwielbiam....zwłaszcza ratować je przed moimi pupilami o krwiożerczych zapędachSmutny

(12-08-2015, 19:32)Alva napisał(a): Cześć Uśmiech śmiało pytaj Uśmiech napisz jakie problemy, konkretnie w jakiej dziedzinie życia, cię zaniepokoiły.

Jestem osobą która nie specjalnie lubi mówić o swoich problemach,zwłaszcza publicznie.Może jak trochę Was poznam bardziej się otworzę.Nie szukam gotowej recepty na miłość czy wygraną w totka.No,może przydałby mi się czar który sprawiłby że dom sam się posprząta( widziałam to w jakimś filmie,choć nie do końca udane było to sprzątanieUśmiech ) bo tego nie lubię robić .
Natomiast byłabym wdzieczna za konkretne rady od czego zacząć,może jakieś tytuły książek?W internecie jest mnóstwo różnych poradników ale jakoś wydają mi się mało wiarygodne albo niezrozumiałe.
Z góry dziękuję.
12-08-2015, 22:32
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,122
Reputacja: 85
Podziękowania: 879
Podziękowano 1394 razy w 691 postach
Medytacja, Mniejszy Rytuał Odpędzenia Pentagramu, dział dla początkujących i energetyka.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
13-08-2015, 09:02
Znajdź Posty Reply
Elbereth Offline
Użytkownik

Czytam te tematy już od kilku dni.Mam nadzieję że w końcu czedoś się nauczęUśmiech
14-08-2015, 23:49
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB