Technika białego kundalini
Autor Wiadomość
Evander
Wikkid Wizzy

Liczba postów: 749
Reputacja: 63
Podziękowania: 132
Podziękowano 565 razy w 121 postach
Technika białego kundalini
Amorte,

Poniżej krótki opis prostego ćwiczenia aktywującego tak zwane białe kundalini.

Dla informacji, "czarne" kundalini wykonuje się od górnej czakry, ale nie polecam. Różnica pomiędzy dwiema siłami jest taka, iż białe kundalini pomaga w sposób twórczy, czarne w sposób destruktywny.

Można to zilustrować tak: medytując nad "chcę mieć dużo pieniędzy", białe kundalini pomoże nam w rozwinięciu naszej sytuacji finansowej i dobrym inwestowaniu, czarne kundalini pomoże nam zorganizować napad na bank.

Należy pamiętać, że ukierunkowywanie kundalini (czy też inaczej - wykonywanie tego ćwiczenia z intencją) jest jak najbardziej wskazane, aby uniknąć nadmiernego przeładowania się energią.

Kundalini
-siadamy sobie w wygodnej pozycji (baardzo wygodnej)
-wykonujemy pełne rozluźnienie ciała od stóp do głowy
-skupiamy się na oddechu.

Już w tym momencie powinieneś wejść w lekki trans. wystarczy do ćwiczenia.
Teraz twoim zadaniem jest skupić energię w czakrze podstawy. Musisz tą czakrą pobierać energię,
tak samo jak dłonią, albo skierować energię do tej czakry z dłoni czy coś.
Chodzi o energię a nie jej źródło.
-skupiasz energię w czakrze podstawy...
-wizualizujesz sobie czerwony wir energii w czakrze podstawy...
-powoli przesuwasz kulę energii wzdłuż kręgosłupa do czakry seksualnej...
powinieneś czuć ciepło pełznące wzdłuż kręgosłupa. Po dojściu do czakry będziesz czuć jakby energia rozlewała się lekko na boki.

-wizualizujesz sobie pomarańczowy wir energii w czakrze seksualnej...
-skupiasz energię w czakrze podstawy (znowu!)
-wizualizujesz sobie pomarańczowy wir energii w czakrze seksualnej...
-powoli przesuwasz kulę energii wzdłuż kręgosłupa do czakry splotu...
-wizualizujesz sobie zółty wir energii w czakrze splotu (pamiętaj o naprzemiennych kierunkach obrotu)

-skupiasz energię w czakrze podstawy...

I tak dalej aż dojdziesz do czakry korony.
Gdy to się stanie wizualizujesz sobie "otwarcie" tej czakry (tak jakbyś rozrywał kromkę chleba)
i wylatujący z niej deszcz złotych kropel, który nastepnie opada twoją aurą w kierunku twoich stóp.

Aha, jeśli trafisz na miejsce przez które nie możesz przepchnąć energii, to właśnie jest to
tak zwana blokada energetyczna. Odpręż się i po prostu gromadź energię w tym miejscu, co jakiś czas próbując ją lekko przesuwać w górę.
Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras
10-12-2012, 17:11
 Podziękowali: Gwynbleidd , Szaman , Kruchy , Irbis , Lossen , Kwintesencja , Nilvan , Mikael
Olimpia
...

Liczba postów: 5,017
Reputacja: 86
Podziękowania: 902
Podziękowano 1246 razy w 610 postach
RE: Technika białego kundalini
Czym się różni białe kundalini od zwykłego kundalini?
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
06-19-2013, 20:18
Evander
Wikkid Wizzy

Amorte,

Nazwą. Białe kundalini = zwykłe kundalini jak go uczą.

Istnieje jeszcze czarne kundalini...

06-19-2013, 20:31
Olimpia
...

A wiesz co może spowodować obudzenie kundalini? W trakcie jej całkowitego obudzenia? To za duża dawka energii, aby człowiek mógł to przeżyć bez przygotowań. Nielicznym to się udało.

Ja kiedyś próbowałam otworzyć - nieświadoma niebezpieczeństwa - i wiem jaka to potężna energia.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
06-19-2013, 20:37
Evander
Wikkid Wizzy

Amorte,

Wiem. Jakie są szanse, że osoba bez żadnych przygotowań będzie w stanie prawidłowo wykonać ćwiczenie i obudzić kundalini?

Poza tym zwykłe kundalini nie jest destruktywne, w przeciwieństwie do czarnego kundalini.

06-19-2013, 20:49
Olimpia
...

No ale powinieneś dać takie ostrzeżenie na górze testu. :D

Poza tym... jakie są szanse? No właśnie są szanse... napisał do mnie na PW chłopak, który budzi sobie kundalini... ot tak i już ma małe kłopoty.
Normalność to wymysł.
-----------
06-19-2013, 20:59
Evander
Wikkid Wizzy

Amorte,

(06-19-2013, 20:59)Olimpia napisał(a): No ale powinieneś dać takie ostrzeżenie na górze testu. :D

Poza tym... jakie są szanse? No właśnie są szanse... napisał do mnie na PW chłopak, który budzi sobie kundalini... ot tak i już ma małe kłopoty.

Bardzo wiele kłopotów z kundalini wynika z innych nieprzepracowanych problemów. Często jest tak, że jeżeli praktyka jest zbyt intensywna dla początkujących, wychodzą na jaw problemy zdrowotne, psychologiczne itd itd.

Trzeba po prostu zwolnić i dostosować ćwiczenia do swoich umiejętności/możliwości.

(06-19-2013, 21:15)jazzs napisał(a): Jakie są różnice miedzy czarnym a białym kundalinii?
Białe kundalini pomaga rozwijać się w sposób twórczy i nieszkodliwy dla otoczenia. Pomimo pewnych problemów jakie mogą wystąpić, białe kundalini raczej cię nie zniszczy (po prostu nie dasz rady go uaktywnić).
W pewnym sensie można powiedzieć, że białe kundalini uosabia coś w rodzaju kosmicznego ładu.

Czarne kundalini z drugiej strony jest o wiele łatwiej aktywować, ale jest to niszcząca siła. Nie "zła", tylko destruktywna.
Czarne kundalini (czasami nazywane smocze kundalini) uaktywnia połączenia ze światem fizycznym, ze zwierzęcymi instynktami, z całą brutalnością natury i zwierzęcą częścią człowieka.
Jest to uosobienie pierwotnego kosmicznego chaosu, jakiego przejaw widać np. w trąbach powietrznych.

Ciężko to wytłumaczyć, spróbuj sobie popracować z kundalini.

06-19-2013, 21:54
Olimpia
...

Evander, ja na Twoim miejscu nie zakładałabym, że nie da rady Kundalini uaktywnić, wielu to zrobiło i ja prawie też... To nie takie trudne w sumie, trzeba po prostu ciężko pracować i długo... jak nad czakrami czy oobe.
Normalność to wymysł.
-----------
06-19-2013, 21:56
Wojtek
Starszy użytkownik

Liczba postów: 81
Reputacja: 2
Podziękowania: 0
Podziękowano 4 razy w 2 postach
Nie podoba mi się ten sztuczny podział na czarne i białe kundalini, po cholerę. Kundalini jest jedna, zależnie od tego jak idzie to masz różny efekt.

Cytat:Czarne kundalini (czasami nazywane smocze kundalini) uaktywnia połączenia ze światem fizycznym, ze zwierzęcymi instynktami, z całą brutalnością natury i zwierzęcą częścią człowieka.
Jebane stereotypy...
06-21-2013, 00:24
Evander
Wikkid Wizzy

Amorte,

(06-21-2013, 00:24)DargonMaster napisał(a): Nie podoba mi się ten sztuczny podział na czarne i białe kundalini, po cholerę. Kundalini jest jedna, zależnie od tego jak idzie to masz różny efekt.
Doba jest jedna, ale w jej trakcie masz dzień, gdy świeci słońce i jest jasno oraz noc gdy jest ciemno i widać inne gwiazdy na niebie.

Cytat:
Cytat:Czarne kundalini (czasami nazywane smocze kundalini) uaktywnia połączenia ze światem fizycznym, ze zwierzęcymi instynktami, z całą brutalnością natury i zwierzęcą częścią człowieka.
Jebane stereotypy...
Poważnie?
[Obrazek: lion-carrying-impala-500.jpg]

Poczuj miłość natury, antylopko.

06-21-2013, 20:19
 Podziękowali: Gwynbleidd , Feras , Goutek

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB