Pozytywny paraliż senny - POMOCY
Autor Wiadomość
Novice Offline
Użytkownik

Liczba postów: 38
Reputacja: 2
Podziękowania: 18
Podziękowano 6 razy w 5 postach
RE: Pozytywny paraliż senny - POMOCY
Pewnie stąd, że sam nie czuję się zbytnio naenergetyzowanym celem, przynajmniej w obecnym czasie ("Kiedyś będę silny cliche") :D.

Nie mówiąc o moich skłonnościach do depresji + nerwica, środowisko w jakim żyje, to wszystko zżera mnie od środka, często aż za bardzo :D.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-08-2015, 21:58 {2} przez Szczęściarz.)
26-08-2015, 22:06
Znajdź Posty Reply
Varen Offline
Neofita

Liczba postów: 6
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Bardzo się cieszę, że mój temat stał się taki popularny ale proszę - nie schodźcie z tematu. Dzisiaj przeczytałem pewien poradnik jak się skontaktować z opiekunem i myślę, że odniosłem jako taki sukces bo dowiedziałem się kilku rzeczy o tej istocie, która roztacza nade mną opiekę, zdążyłem przeprowadzić krótką rozmowę, a raczej zadać jedynie kilka pytań. Na pewno jest to kobieta i mówi po angielsku, a gdy się zapytałem dlaczego to odpowiedziała, że zna wszystkie języki świata ale wie, że ja najbardziej lubię angielski dlatego w nim do mnie przemawia. Używała mojego głosu aby nie dać mi nawet najmniejszej wskazówki na to kim jest, a gdy się spytałem czy kiedykolwiek mi się ujawni powiedziała, że jeszcze nie teraz i że teraz możemy jedynie rozmawiać. Obudziłem się gdy w kuchni spadł talerz (upuszczony przez matkę...), ale zanim to się stało usłyszałem cichy chichot i szeptem słowa "bye". Bardzo chętnie opisałbym komuś to szczegółowo tylko takiej osobie, która zna się na tym (bo ja jestem praktycznie zielony), bo strasznie mi zależy na poznaniu tej istoty mam nawet swoją teorię kim ona mogłaby być.

To moje pierwsze konto na forum o takiej tematyce (świadome sny, byty astralne itp.) więc liczę, że mi uwierzycie... Jeśli się znajdzie osoba, która chce się zainteresować moim problemem z przyjemnością podam na priv nr gg, BĘDĘ DOZGONNIE WDZIĘCZNY.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-08-2015, 22:03 {2} przez Szczęściarz.)
26-08-2015, 23:42
Znajdź Posty Reply
Varen Offline
Neofita

Ale to nie był taki zły chichot, bardziej taki, że widziała moje zainteresowanie a ja odniosłem wrażenie, że ona również się cieszy z tego, że rozmawiamy. Myślę, że chichotała bo wiedziała, że zaraz się obudzę i nie przestanę się z nią kontaktować, to był taki przyjemny cichy śmieszek :D

Nie odczuwałem nawet najmniejszych negatywnych emocji, ani przy pierwszym starciu, ani przy drugim, przy tym drugim jedynie towarzyszyło mi silne podekscytowanie tym, że może ją ujrzę (niestety to się nie udało i raczej nie uda szybko) ale to i tak sukces! Jutro powtórzę wszystko to co zrobiłem dziś i również zdam wam relację.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-08-2015, 22:05 {2} przez Szczęściarz.)
26-08-2015, 23:53
Znajdź Posty Reply
Anderwolf Offline
Wilkołak

Liczba postów: 54
Reputacja: 1
Podziękowania: 8
Podziękowano 16 razy w 9 postach
A zadałeś podstawowe pytania żeby sprawdzić wiarygodność?
26-08-2015, 23:58
Znajdź Posty Reply
Varen Offline
Neofita

Nie, w przeczytanym przeze mnie poradniku nie było żadnych pytań ale ludzie to się czuje! Jestem na 100% pewny, nawet na 200%, że jest to pozytywna energia bo gdyby tak nie było to nie obudziłbym się znowu pełen energii i gotowy na wszystko :D Strasznie się boję, że stracę kontakt z tą istotą zanim zdążę ją poznać. Mam nadzieję, że jutro dowiem się czegoś więcej trzymajcie za mnie kciuki!
27-08-2015, 00:07
Znajdź Posty Reply
Novice Offline
Użytkownik

(26-08-2015, 22:29)Zołziątko. napisał(a): Ja też myślałam, że mam jej mało, a tymczasem okazuje się, że czasami potrzebuję się jej nawet pozbyć Oczko

Hm, a skąd się o tym dowiedziałaś? Szczęśliwy

Varen trzymam kciuki i postaraj się nie bać Oczko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2015, 20:30 {2} przez Novice.)
27-08-2015, 20:29
Znajdź Posty Reply
Novice Offline
Użytkownik

Dokładnie, skoro symptomy wskazywały na coś zupełnie odwrotnego
27-08-2015, 20:59
Znajdź Posty Reply
Varen Offline
Neofita

Ludzie! Kontakt z moją opiekunką z każdym dniem jest co raz lepszy, wyraźniejszy i intensywniejszy :D Nigdy w życiu bym nie pomyślał, że spotka mnie tak NIE-SA-MO-WI-TE doświadczenie!

Pragnę wam podziękować za wszystkie sugestie, porady i w ogóle a w szczególności użytkownikowi o nick IceQ. Myślę, że od tej pory już sam sobie poradzę : ) Jeszcze raz stokrotne dzięki!
28-08-2015, 16:33
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Szczęściarz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB