Ocena wątku:
  • 3 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak osiągnąć lekki trans - Stan Alfa
Autor Wiadomość
Hekate Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 146
Reputacja: 1
Podziękowania: 84
Podziękowano 74 razy w 45 postach
RE: Jak osiągnąć lekki trans - Stan Alfa
Czy wejście w stan alfa jest konieczne? A co jeżeli preferuje inny sposób na wyciszenie się i relaksowanie przed rytuałem? Nie użycie stanu alfa skazuje mój rytuał na niepowodzenie?
" Po co py­tać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie,
sam wie naj­le­piej, gdzie idzie, nie muszą za­raz wszys­cy wie­dzieć, gdzie idzie. "
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-18-2016, 14:34 {2} przez Hekate.)
01-18-2016, 14:33
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,088
Reputacja: 85
Podziękowania: 929
Podziękowano 1305 razy w 647 postach
Wiesz, słońce w stan alfa codziennie każdy wchodzi. Uśmiech Na przykład przed zaśnięciem... czy właśnie podczas głębokiej relaksacji. Nie musisz w wchodzić w stan alfa, aby mieć wyniki w rytuałach... ja np. często nie wchodzę w ten stan, mimo że strasznie go lubię bo ja wchodzę na tak głęboki, że odczuwam to jako błogostan. Uśmiech Jednak on dużo daje - zwłaszcza początkującym, ale naprawdę to nie jest konieczne.

Możesz spróbować np. bez stanu alfa, a potem wraz z nim... nie ma problemu, wielu wogóle nie korzysta z tego stanu podczas rytuałów. Tylko, że jest to taka podstawa magiczna... i każdy powinien umieć wchodzić w ten stan, zwłaszcza jak planuje rozwijać się parapsychicznie, czy to wyjście z ciała czy to medytacja, czy obudzenie zdolności jasnowidzenia... no to sporo ułatwia, w nie rzadkiej części ten stan jest kluczem otwierającym nam drogę dalej...
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-18-2016, 14:42 {2} przez Olimpia.)
01-18-2016, 14:40
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Hekate
Hekate Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 146
Reputacja: 1
Podziękowania: 84
Podziękowano 74 razy w 45 postach
Może z czasem się do niego przekonam. Póki co bardziej przemawia do mnie całkowite wyciszenie się i odpłynięcie, bez licznych procesów na których musiałabym się skupiać bojąc się czy czegoś czasem nie zapomniałam.
" Po co py­tać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie,
sam wie naj­le­piej, gdzie idzie, nie muszą za­raz wszys­cy wie­dzieć, gdzie idzie. "
01-18-2016, 14:46
Znajdź Posty Reply
mineman345 Offline
Pobral Wdh w *.pdf

Liczba postów: 11
Reputacja: 0
Podziękowania: 8
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Jeżeli wejdzie się w stan alfa i dalej "będzie się schodzić po drabinie" można wejść w stan theta?
11-07-2016, 17:38
Znajdź Posty Reply
Eryk88896 Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 132
Reputacja: 2
Podziękowania: 4
Podziękowano 16 razy w 11 postach
Mozna tez wyobrazic sobie owoc np jablko. Badac je, smak, zapach, dotyk, zmysly ogolnie wszystkie, potem wprowadzic troche swiatla do oczu (szybkim mrugnieciem mniej niz sekunda), i powtarzac tak z innymi rzeczami, ogolnie jak "usniesz" i nie bedziesz wiedzial kiedy - to zadanie sie udalo :D
11-08-2016, 16:21
Znajdź Posty Reply
Kamis Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 235
Reputacja: 9
Podziękowania: 205
Podziękowano 148 razy w 85 postach
A co się miało udać w tym zadaniu skoro finałem było zaśnięcie. Skoro celem był trans i jego utrzymanie to zaśnięcie w trakcie próbowania jest porażką. No chyba że coś innego miałeś na myśli Uśmiech
11-08-2016, 23:14
Znajdź Posty Reply
Eryk88896 Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 132
Reputacja: 2
Podziękowania: 4
Podziękowano 16 razy w 11 postach
no sory ale fale alfa sa odpowiedzialne za sen, to znaczy ze usypiasz XD ciezko to wyjasnic - spisz a nie spisz xD nie wiesz kiedy nawet spisz :D slyszalem ze mozna wejsc np komus do domu podczas takiego transu, ale nie probowalem xd tzn znajomy na mnie sprobowal.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-08-2016, 23:21 {2} przez Eryk88896.)
11-08-2016, 23:20
Znajdź Posty Reply
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 736
Reputacja: 26
Podziękowania: 292
Podziękowano 149 razy w 91 postach
(11-08-2016, 23:20)Eryk88896 napisał(a): no sory ale fale alfa sa odpowiedzialne za sen, to znaczy ze usypiasz XD ciezko to wyjasnic - spisz a nie spisz xD nie wiesz kiedy nawet spisz :D slyszalem ze mozna wejsc np komus do domu podczas takiego transu, ale nie probowalem xd tzn znajomy na mnie sprobowal.
W stan alfa wchodzimy przed samym zaśnięciem lub też po obudzeniu się. I nie są związane z samym zasypianiem, w stan alfa można wejść podczas całkowitego wypoczęcia, poprzez naprzykład relaksacje.

Stan o którym mówisz to stan Delta.
11-09-2016, 05:43
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Szczęściarz , Kamis , Rasphul
Kamis Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 235
Reputacja: 9
Podziękowania: 205
Podziękowano 148 razy w 85 postach
(11-08-2016, 23:20)Eryk88896 napisał(a): no sory ale fale alfa sa odpowiedzialne za sen, to znaczy ze usypiasz XD ciezko to wyjasnic - spisz a nie spisz xD nie wiesz kiedy nawet spisz :D slyszalem ze mozna wejsc np komus do domu podczas takiego transu, ale nie probowalem xd tzn znajomy na mnie sprobowal.

No sorry ale nie... :D zapoznaj się z terminami takimi jak stan alfa, beta , theta, delta . Na forum znajdziesz informacje o transach i stanach i falach mozgowych i co tam chcesz... mozesz nawet sprawdzic na wikipedi. Jak wejdziesz komus do domu podczas transu to ja wyjde z siebie i stane obok :D
11-09-2016, 09:55
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Rasphul
mineman345 Offline
Pobral Wdh w *.pdf

Liczba postów: 11
Reputacja: 0
Podziękowania: 8
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Witam.
Mam problem podczas wchodzenia w trans. Po dłuższym czasie nie dość, że nie mogę wejść to zaczynają mnie bardzo mocno boleć obie ręce i muszę zaprzestać wchodzenia.
11-10-2016, 08:39
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB