Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Horoskop Chiński
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,731
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 315
Podziękowano 168 razy w 317 postach
Podziękowano 168 razy w 317 postach
Post: #1
Horoskop Chiński
Zapraszam do zakupu książki: http://talizman.pl/astrologia/152894-hor...77293.html
I na stronę wydawnictwa: www.studioastro.pl

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcR8aOmG0MhRiwnJSmtDXNB...prsYDk_uUM]

Chińska astrologia opiera się na dwunastu znakach zodiaku zwierzęcego oraz pięciu żywiołach. Każdy kolejny rok nosi imię jednego z dwunastu zwierząt zodiakalnych. Zakłada, że ich cechy charakterystyczne odzwierciedlają zachowania, usposobienie i duszę człowieka. Dzięki mądrości Wschodu odkryjesz tajniki swojego charakteru. Dowiesz się jakie posiadasz zalety i wady, poznasz mocne i słabe strony. Odsłonisz swoją przyszłość i główne wydarzenia, które będą miały szczególny wpływ na Twoje życie. Nauczysz się przewidywać problemy związane ze zdrowiem, karierą czy partnerem, dzięki czemu zdołasz w porę im zapobiec. W oparciu o swoją datę urodzin wybierzesz najlepszy czas na dokonywanie zmian, podpisanie strategicznych umów, czy datę operacji.

Mądrość Wschodu dla Ciebie.Astrologia Chińska to temat z którym już się spotkałam, ale który nie został nigdy zgłębiony. Ta pozycja jest formą przewodnika po temacie chińskich znaków zodiaku i na pewno nie rozczaruje... o ile naprawdę chce się poznać ze wschodnią astrologią. Na początku książki oczywiście jest wstęp, opisujący ''co i jak'' z tą dziedziną, następnie czytelnik ma się dowiedzieć czy reprezentuje bardziej typ Yin czy Yang, można się dowiedzieć jaki chiński żywioł reprezentuje Twoja twarz, twarz partnera czy znajomego, jest wyjaśnione co to jest ''Towarzysz Drogi'' i w jaki sposób go znaleźć (taki drugi chiński znak zodiaku). Przechodząc do opisów znaków nudziłam się niemiłosiernie... a to dlatego, że czytałam cudze znaki i na ogół nie znałam znaków moich najbliższych żeby sobie porównać - co jak co, ale pamięć do dat mam bardzo słabą. W każdym razie uderzyło mnie to jak konkretnie i obszernie jest opisany każdy znak, każdy ma po kilkanaście stron! Np. sam opis Szczura liczy sobie 13 kartek! Na początku każdego znaku, mamy wierszyk, który opisuje jego typ charakteru, potem mamy coś takiego jak np. przypisanie do żywiołu, przypisanie astrologiczne, planety patronujące, opis Roku pod patronatem danego znaku... Opis charakterystyczny kobiety oraz mężczyzny, potem ogólnie opis jako człowieka, co lubią, czego nie, jak wygląda życie z danym znakiem w związku, w interesach, najczęstsze zawody jakie wybierają... no po prostu bardzo dużo tego, to co wymieniłam to tylko kilka przykładów jakie występują w opisie znaków w tej pozycji.

Swój znak czytałam z uśmiechem, to czego nie powiedziała astrologia zachodnia o moim znaku to powiedziała astrologia wschodnia, udowadniając mi, że można a nawet należy łączyć różne dziedziny astrologii i metod by jeszcze lepiej poznać siebie samego bądź osobę dla której mamy zrobić odczyt. Co prawda mój znak nie opisuje mnie tak dobrze jak zachodni, ale i tak bardzo dużo się zgadza no i zauważyłam wiele cech u siebie dopiero jak opis w książce mi je wytknął... Polecam książce tym, którzy naprawdę chcą się zająć astrologią wschodnią, poznać dogłębnie każdy znak i korzystać z tej wiedzy. Takim ludziom, którym zależy na poznaniu jednego znaku czy dwóch mogą czuć się rozczarowane.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
03-09-2015, 03:09
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB