Witajcie
Autor Wiadomość
XapHap Offline
Użytkownik

Liczba postów: 38
Reputacja: -2
Podziękowania: 5
Podziękowano 6 razy w 4 postach
Witajcie
Witajcie.
Odwiedzam tę stronę od kilku lat i przelotnie czytam wasze posty. Nie mam w zwyczaju udzielania się na tego typu forach, jednakże wasza społeczność jest dość aktywna i wiele tu się dzieje. Oczko

Zajmuję się Ezoteryką od mniej więcej sześciu lat. Spytacie czym dokładnie? Otóż trochę tym trochę tamtym... Język Mam wiedze z różnych zakresów, częścią być może się podzielę, resztę raczej zachowam dla siebie. Uśmiech
Cóż... każdy ma coś czym raczej nie chwali się na forum z pewnych przyczyn. Uśmiech W końcu Prawdziwą Wiedzę spowija całun milczenia, czyż nie?

W czym mógłbym się przysłużyć innym użytkownikom? Otóż chętnie przeprowadzam rytuały w różnorakim zakresie. Miłość, powodzenie, oczyszczenie, szczęście w danej sprawie itd. Z góry zakładam że nie zajmę się każdym przypadkiem. Częściowo z powodu braku czasu, częściowo z braku chęci... ogólnie rzecz biorąc kaprys jest moją domeną. Jeśli jest ktoś zainteresowany Moją skromną Pomocą to proszę o posty na Priv. Odpowiem na każdy.
Mam nadzieję na miłe dyskusje na ciekawe tematy.
Pozdrawiam. Oczko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2015, 19:11 {2} przez Ashes_Hexe.)
14-09-2015, 18:23
Znajdź Posty Reply
Hermeta Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 79
Reputacja: 6
Podziękowania: 40
Podziękowano 33 razy w 15 postach
RE: Witajcie
Witaj, miło więc, że zawitałaś.
14-09-2015, 19:01
Znajdź Posty Reply
Bvizard Niedostępny
Descendant of dragons

Liczba postów: 178
Reputacja: 7
Podziękowania: 293
Podziękowano 51 razy w 38 postach
(14-09-2015, 18:23)XapHap napisał(a): Witajcie.
Odwiedzam tę stronę od kilku lat i przelotnie czytam wasze posty. Nie mam w zwyczaju udzielania się na tego typu forach, jednakże wasza społeczność jest dość aktywna i wiele tu się dzieje. Oczko

Zajmuję się Ezoteryką od mniej więcej sześciu lat. Spytacie czym dokładnie? Otóż trochę tym trochę tamtym... Język Mam wiedze z różnych zakresów, częścią być może się podzielę, resztę raczej zachowam dla siebie. Uśmiech
Cóż... każdy ma coś czym raczej nie chwali się na forum z pewnych przyczyn. Uśmiech W końcu Prawdziwą Wiedzę spowija całun milczenia, czyż nie?

W czym mógłbym się przysłużyć innym użytkownikom? Otóż chętnie przeprowadzam rytuały w różnorakim zakresie. Miłość, powodzenie, oczyszczenie, szczęście w danej sprawie itd. Z góry zakładam że nie zajmę się każdym przypadkiem. Częściowo z powodu braku czasu, częściowo z braku chęci... ogólnie rzecz biorąc kaprys jest moją domeną. Jeśli jest ktoś zainteresowany Moją skromną Pomocą to proszę o posty na Priv. Odpowiem na każdy.
Mam nadzieję na miłe dyskusje na ciekawe tematy.
Pozdrawiam. Oczko

Ja jakoś także nie zabardzo przepadam za formami, jednak to forum ....... .

Widzę że czytałeś " Wtajemniczenie do Hermetyzmu" " w milczeniu kryje się moc" Czy jakoś tak to było :D .

Hmmmm to może pogadaj z kimś ( niestety nie wiem z kim) o założeniu twojego gabinetu na tym forum Oczko .

No i oczywiście witaj Uśmiech .

Pozdrawiam.
Bvizard.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2015, 19:49 {2} przez Bvizard.)
14-09-2015, 19:48
Znajdź Posty Reply
Plague Doctor Offline
"najlepsza dziunia w klubie"

Liczba postów: 166
Reputacja: 9
Podziękowania: 62
Podziękowano 121 razy w 62 postach
Witaj, XapHap ^^
14-09-2015, 20:02
Znajdź Posty Reply
XapHap Offline
Użytkownik

Gabinetu???? He..może może Uśmiech Co do Wtajemniczenia do Hermetyzmu to jestem całkowitym zwolennikiem systemu Wtajemniczania adepta. Wszystko ładnie i na tacy. Chociaż sam o sobie nie powiem że jestem zagorzałym Hermetą, bowiem Mój rozwój bardziej przypomina żywot Chaoty- niespecjalnie oczywiście ^^ tak jakoś samo wychodzi Język
14-09-2015, 20:52
Znajdź Posty Reply
Mintka Offline
Matka Boska Napalmowa

Liczba postów: 124
Reputacja: 2
Podziękowania: 40
Podziękowano 122 razy w 50 postach
Witaj, miłego forumowania :3
15-09-2015, 19:55
Znajdź Posty Reply
geneq13 Niedostępny
Starszy użytkownik

Liczba postów: 62
Reputacja: 3
Podziękowania: 27
Podziękowano 20 razy w 14 postach
Witaj towarzyszu Uśmiech niech nasze forum służy Ci niczym Biblia Uśmiech
16-09-2015, 05:46
Znajdź Posty Reply
XapHap Offline
Użytkownik

Czyli rozumiem, niezbyt bardzo,bowiem biblii nie czytuję Język :D Oczko
Pomoc w Rytach ( PV)
Masz problem? Jak znajdę czas i chęci może pomogę...
16-09-2015, 10:42
Znajdź Posty Reply
XapHap Offline
Użytkownik

Akurat Satanizm Ateistyczny popieram Oczko podobają mi się ich tezy odnośnie Domu,prywatności i wolności osobistej. " Jeśli jesteś u kogoś w domu,powinieneś dostosować się do jego zasad Jeśli ktoś znieważy cię w swym własnym domu zniszcz go" - Czy jakoś tak Oczko
Pomoc w Rytach ( PV)
Masz problem? Jak znajdę czas i chęci może pomogę...
16-09-2015, 18:11
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB