Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiem co myślisz. Sekret czytania w myślach - Thornsten Havener
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,098
Reputacja: 85
Podziękowania: 922
Podziękowano 1317 razy w 650 postach
Wiem co myślisz. Sekret czytania w myślach - Thornsten Havener
Zapraszam do zakupu książki: http://talizman.pl/psychologia-osobowosc...75503.html
I na stronę wydawnictwa: http://www.studioastro.pl

[Obrazek: wiem-co-myslisz-sekret-czytania-w-myslach.jpg]

Czy można dowiedzieć się, co myśli druga osoba? Czy jest ktoś, kto mógłby odczytać nasze myśli? Thorsten Havener jest jednym z najbardziej znanych mistrzów sztuki rozszyfrowywania ludzkiego umysłu. To artysta prezentujący swoje niezwykłe umiejętności w zapierających dech widowiskach telewizyjnych i pokazach na żywo z udziałem publiczności. W książce przekazuje najważniejsze techniki odczytywania ludzkich myśli. Prezentuje listę instrumentów mentalnych oraz pokazuje, jak ich używać w życiu codziennym. To poradnik o czytaniu w myślach bez konieczności posiadania daru jasnowidzenia czy innych nadprzyrodzonych zdolności. Dzięki niemu nauczysz się rozszyfrowywać intencje swoich rozmówców wyłącznie przez ich uważną obserwację. Sprawdź co myślą inni.

Odkąd poprosiłam wydawnictwo o tą pozycję nie mogłam się doczekać kiedy wreszcie znajdzie się w moich rękach... Co ta książka w sobie ma oprócz bardzo przystojnego Pana na okładce?

Zacznę może od tego, że to nie jest pierwsza pozycja tego typu, którą przeczytałam... jest czwartą i już po tym jak Pan Havener za pozował do okładki wiedziałam, co chce przekazać swoim ewentualnym czytelnikom. Miałam przeczucie, że w niej znajdę coś więcej niż w pozostałych dwóch książkach, no i się oczywiście nie pomyliłam.

Nie znajdziecie tutaj żadnych ćwiczeń na jasnowidzenie czy telepatię, ani żadnej magii... w środku poznacie wiedzę, którą możecie wykorzystać już od chwili jej poznania, nie potrzebujecie żadnych umiejętności oprócz jak najlepszego zmysłu obserwacji. Autor dzieli się wieloma doświadczeniami i przeżyciami ze swojego życia prywatnego, co jest dla czytelnika bardzo miłe... daje to poczucie więzi, bliskości i zaufania do autora, jakby napisał książkę specjalnie dla Ciebie! Jeśli chodzi o mowę ciała, którą Pan Thorstein przedstawił w tym niesamowitym poradniku to... no, rozczarowała mnie trochę - moim zdaniem za mało, zdecydowanie o wiele lepiej na tym poziomie wypada np. Współczesna Mowa Ciała Pana Richarda Webstera: http://witchcraft.org.pl/T-wspolczesna-mowa-ciala--6727

Jednak co tam! To nie tylko poradnik o języku ciała, ale także o tym jak myśli reagują na ciało! A ciało na myśli! Jest tam również psychologia, ciekawe eksperymenty... i techniki manipulacji! Jak może zadziałać sugestia? W jaki sposób należy ją uformować? Jak ważny jest ton i sposób w jaki coś powiesz? Jak dobierać słowa i jak je wypowiedzieć aby wywrzeć wpływ na ludzi i wzbudzić ich podziw? Pan Thorstein zdradza w jaki sposób można opisać człowieka, którego się kompletnie nie zna, a i tak jego cechy i ogólnie to co powiesz spotkają się ze zgodą, aprobatą i podziwem! Możesz rozszyfrować wróżki-oszustki, szarlatanów i wszelkich góru... dzięki jednemu rozdziałowi!

Niesamowite prawda? Na youtube wpisując Thorstein Havener jest mnóstwo filmików, które pokazują go w akcji... i... no cóż, magnetyczny osobowość, charyzma, poczucie humoru, ta pewność siebie, czarujący uśmiech, szarmancja, niesamowity kontakt z publicznością i te efekty!

Pozycja Pana Havenera w moim umyśle idzie na ''specjalną półkę'' o nazwie: książki idealne, które musisz mieć! Choć przyznam, że po przeczytaniu jej i tak czułam niedosyt i coś mi się zdaje, że to nie wszystko co Pan Havener wie... ale każdy profesjonalista musi zostawić jakieś sekrety dla siebie, a każdy adept musi wypracować swoje własne! Podsumując: książka Thorsteina jest warta swojego tytułu bestellera i praktyki wiedzy w niej zawartej!
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-11-2015, 23:57 {2} przez Neaxx.)
12-09-2015, 14:19
Znajdź Posty Reply
Siri Offline
użytkownik

Liczba postów: 163
Reputacja: 6
Podziękowania: 30
Podziękowano 55 razy w 37 postach
RE: Wiem co myślisz. Sekret czytania w myślach - Thornsten Havener
Ten pan z okładki to autor książki?
Jeśli to on, to chętnie poczytam w jego myślach :D

Zaciekawił mnie i temat, i autor.
Idę zobaczyć go na YouTubie. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-11-2015, 23:55 {2} przez Neaxx.)
04-10-2015, 21:26
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,098
Reputacja: 85
Podziękowania: 922
Podziękowano 1317 razy w 650 postach
RE: Wiem co myślisz. Sekret czytania w myślach - Thornsten Havener
Tak, to autor książki na okładce. :D Też mi się strasznie spodobał! xD Niestety żonaty. ;(
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
28-10-2015, 20:10
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB