28 września -krwawy księżyc
Autor Wiadomość
Hedrigen Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 61
Reputacja: 2
Podziękowania: 9
Podziękowano 19 razy w 13 postach
RE: 28 września -krwawy księżyc
Daj nr to obudzę. Ja coś czuje ze tej nocy dużo osób (u mnie w mieście ) nie zapomni :D Diabeł .
"Pokaż się swojemu najgłębszemu strachowi; wtedy strach traci swoją moc, kurczy się i znika. A ty jesteś wolny.
Jim Morrison
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-09-2015, 20:22 {2} przez Hedrigen.)
27-09-2015, 20:22
Znajdź Posty Reply
Shadow Niedostępny
Stały Bywalec

Liczba postów: 362
Reputacja: 4
Podziękowania: 57
Podziękowano 83 razy w 62 postach
Ja nie czuje energi księżyca. Ostatnio bardziej utożsamiam sie z cieniem (bo takie postaci toważyszyły mi od dawna) i wole ciemność (chociaż często czuje w niej nieuzasadniony strach), od jakiegoś czasu zacząłem często lepiej widzieć w ciemności (wystarczy żeby sie swobodnie poruszać) ale razi mnie światło dzienne... zaćmienie może być dla mnie czymś ważnym... w końcu to brak światła, a "zwycięstwo" cienia...
27-09-2015, 20:22
Znajdź Posty Reply
Hedrigen Offline
Starszy użytkownik

Shadow, tez wole mroczną stronę ale moje ciało to jedna wielka wojna nie wiem czy wybrać dobro czy zło ponieważ mam duży sentyment do mroku
"Pokaż się swojemu najgłębszemu strachowi; wtedy strach traci swoją moc, kurczy się i znika. A ty jesteś wolny.
Jim Morrison
27-09-2015, 20:24
Znajdź Posty Reply
Shadow Niedostępny
Stały Bywalec

Ja nie ma rzadnych zachamowań przed złem... powstała kiedyś taka teoria, że człowiek jest z natury zły jeśli nie narzuci mu sie zasad czy coś takiego, dlatego większość ludzi czuje pociąg do mroku. Moje ciało już lekko przystosowuje sie do mroku, chyba podświadomie już wybrałem, tylko chamuje sie bo każdego ogranicza kodeks karny...
27-09-2015, 20:32
Znajdź Posty Reply
Hedrigen Offline
Starszy użytkownik

Gdyby nie kara to prawie całego świata by nie było. Po za tym nie wiem powoli co wybrać dobro czy zło ale to może być spowodowane przez księżyc.
Jim Morrison
27-09-2015, 20:37
Znajdź Posty Reply
Shadow Niedostępny
Stały Bywalec

Nie wybieraj nic, przyjdzie czas kiedy twoja zwierzchność (dobro/zło) cie wezwie. Ja jestem z ciemnością, ale ona nie zawsze jest zła, gdyby jej nie bylo to kiedy swiat zapadałby w sen lub gdzie znalazłbyś ukojenie gdyby ciągle i wszędzie bił tylko żar światła (w te wakacje już same dni dały sie we znaki...), tak samo ja, potrafie być zły ale potrafie też pomóc. Jestem za ciemnością bo miałem styczność z cieniami(postaciami) od dawna... ale od niedawna zacząłem sie utożsamiać z cieniem...
27-09-2015, 21:13
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,101
Reputacja: 85
Podziękowania: 928
Podziękowano 1319 razy w 651 postach
Ej, ale ten Księżyc nie był taki jakie ja widziałam. xDD Wogóle nie podobny, widać tamto to wcale nie był Krwawy Księżyc... w każdym razie, to co ja widziałam naprawdę wyglądało na Krwawy Księżyc, ten wczoraj wogóle nie przypominał jak dla mnie krwawego.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
28-09-2015, 12:58
Znajdź Posty Reply
banan Offline
Użytkownik

Liczba postów: 19
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Więc moje odczucia z tą nocą są jak z każdą inna podczas pełni. Specjalnie wstałem rano żeby zobaczyć krwawy księżyc i zobaczyłem, a nawet poczuć jak emanuje we mnie swą energią, ale chyba oczekiwałem zbyt wiele i efekt był taki że się przeliczyłem. Język
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-09-2015, 13:49 {2} przez Olimpia.)
28-09-2015, 13:44
Znajdź Posty Reply
Kamis Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 239
Reputacja: 9
Podziękowania: 206
Podziękowano 148 razy w 85 postach
Fajny Uśmiech

http://i612.photobucket.com/albums/tt208...admczb.gif

Załączone pliki Miniatury

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-09-2015, 11:05 {2} przez Kamis.)
29-09-2015, 11:03
Znajdź Posty Reply
Mintka Offline
Matka Boska Napalmowa

Liczba postów: 129
Podziękowania: 51
Podziękowano 121 razy w 50 postach
(27-09-2015, 21:13)Shadow napisał(a): Nie wybieraj nic, przyjdzie czas kiedy twoja zwierzchność (dobro/zło) cie wezwie. Ja jestem z ciemnością, ale ona nie zawsze jest zła, gdyby jej nie bylo to kiedy swiat zapadałby w sen lub gdzie znalazłbyś ukojenie gdyby ciągle i wszędzie bił tylko żar światła (w te wakacje już same dni dały sie we znaki...), tak samo ja, potrafie być zły ale potrafie też pomóc. Jestem za ciemnością bo miałem styczność z cieniami(postaciami) od dawna... ale od niedawna zacząłem sie utożsamiać z cieniem...

Dokładnie! Daj sobie czas, nic na siłę. Poza tym - czy nie mógłby zaistnieć tutaj dualizm? Nie musisz się ograniczać wyłącznie do jednego, możesz w sobie łączyć elementy światła i ciemności, mieć wszechstronne możliwości.
29-09-2015, 11:29
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Bvizard , Olimpia

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB