Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rytuały ochronne na klątwy i uroki - Lumira
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 869
Podziękowano 1375 razy w 681 postach
Rytuały ochronne na klątwy i uroki - Lumira
Zapraszam do zakupu książki: http://talizman.pl/magia-ochronna/143835...77200.html
I na stronę wydawnictwa: http://www.studioastro.pl

[Obrazek: rytualy-ochronne-na-klatwy-i-uroki-b-iext28524193.jpg]

Czy masz wrażenie, że prześladuje Cię pech? A może spotykają Cię trudności, z którymi nie jesteś w stanie sobie od dłuższego czasu poradzić? Niewykluczone, że ktoś rzucił na Ciebie zły czar. Jak się od nich uwolnić i się przed nimi zabezpieczyć na przyszłość, podpowie Ci właśnie ta książka. Autorka uświadamia, że każdy może paść ofiarą czarów. W tym poradniku informuje jak obronić się przed złymi mocami, dzięki magicznej tarczy. Przedstawia szereg najskuteczniejszych technik ochrony, by pozbyć się negatywnych energii oddziałujących na Ciebie, Twoją rodzinę bądź domostwo. Podaje wiele magicznych rytuałów, medytacji i ćwiczeń, a także podpowiada, jak identyfikować potencjalne zagrożenia czyhające na Ciebie w życiu codziennym. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo.

Powyższa pozycja mnie pozytywnie zaskoczyła, spodziewałam się, że przeczytam jakieś bzdury New Age, ale myliłam się. Przedmowa i wprowadzenie są nie długie, tak więc nie można się niecierpliwić zbytnim laniem wody, a dalej to już są modlitwy, opisy możliwych do rzucania negatywnych energii i technik...

Dowiecie się czym są i jak objawiają się między innymi:
- klątwy
- złe oko
- szepty
- złe życzenia
- uroki miłosne

Jak i również poznacie objawy i konsekwencje opętania, przysiąg/obietnic czy noszenia implantów (jak tatuaże/kolczyki itp.)

Bardzo mi się podobają te opisy i informacje podane przez Lumirę, ale... no, pogląd, że jacyś obcy z innych światów porywają ludzi i wczepiają w ludzi implanty jakoś do mnie nie przemawia... potrafię zrozumieć dlaczego autorka uważa, że tatuaże i piercingi mogą energetycznie człowiekowi szkodzić, to brzmi bardzo logiczne i wiarygodnie, aż się trochę wystraszyłam bo sama mam tatuaże i dość sporo kolczyków.

Bardzo podoba mi się sposób opisywania tych źródeł negatywnych energii, ale najbardziej mi się chyba podoba rozdział o tym jak wyzwalać z negatywnej energii domu i okolicy zamieszkania. Lumira opisała wiele przykładów przeklętych domów i przedmiotów, które miały negatywny wpływ na dom - wiele z tych przykładów doświadczyłam na własnej skórze i wiem jak to jest. Jest również rozdział o Istotach Domowych, gdzie autorka opisuje, kim są, jakie są ich role i jak się z nimi skontaktować - bardzo się cieszę, że ktoś wreszcie poruszył temat Opiekunów Domów. Uśmiech

Druga część książki skupia się na takich tematach, jak uczulenie czytelników na to w jaki sposób są manipulowani przez media, najwyższej wibracji czyli miłości, jak ważne jest pozytywne myślenie i dlaczego, prawach Wszechświata itp.

Jedyne co mi nie podoba w książce to rytuały, których... no ja bym nie nazwała rytuałami, tylko modlitwami, wygłaszaniem swojej woli... ale nie rytuałami. Wogóle nie przypadły mi do gustu jakkolwiek by je nazwać. Sekretami rosyjskiej uzdrowicielki też ciężko nazwać praktyki, które w tej pozycji są podane... bo tak naprawdę nie ma ich wiele. Mimo wszystko, bardzo dobrze mieć tą książkę bo Lumira wspaniale przedstawia co się dzieje z człowiekiem, który jest poddawany danej negatywnej energii, jak i objawy, które wówczas występują... a to przecież największy sukces. Uśmiech Po rozpoznaniu dobranie leku (jeśli nie odpowiadają techniki podane w książce przez autorkę) jest już dużo prostsze i łatwiejsze.

Warto jest mieć tą pozycję na półce, choćby dla samej wiedzy.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
15-09-2015, 14:07
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Animal

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB