Kontakt z samym sobą - z przeszłości
Autor Wiadomość
Nenufa-ry7
Użytkownik

Liczba postów: 44
Reputacja: 0
Podziękowania: 3
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Kontakt z samym sobą - z przeszłości
Witajcie, dawno nie pisałam, ale zaglądam często - to tak dla usprawiedliwienia braku aktywności, coś w między czasie robiłam "energetycznie", ale nie za dużo.
Mam dosyć dziwne pytanie, bo coś niedawno przyszło mi do głowy.
Czy można nawiązać kontakt z samym sobą z przeszłości? Nie zasadzie wprowadzenia się w trans i wyobrażanie sobie tego, tylko prawdziwy kontakt. Gdzieś przeczytałam, że w wyższym wymiarze nie ma takiego pojęcia czasu, jakim my operujemy - i przeszłość, teraźniejszość, przyszłość dzieje się w tym samym czasie (jak coś poknociłam, to przepraszam, ale taki był tego sens mniej więcej). Czy można to jakoś wykorzystać, by nawiązać ten kontakt? Nie chodzi mi o poprzednie wcielenie, tylko kontakt ze sobą sprzed kilku - kilkunastu lat.
Ot, taka zagwozdka.
Będę wdzięczna za wszelkie rady i przemyślenia dotyczące tej kwestii.
10-11-2015, 19:45
Szczęściarz
Smaragdus Felix

Liczba postów: 461
Reputacja: 29
Podziękowania: 465
Podziękowano 352 razy w 149 postach
RE: Kontakt z samym sobą - z przeszłości
Ja mam pytanie czysto praktyczne do Ciebie, tak żeby rozruszyć tą interesującą rozmowę - Po co chcesz to zrobić? Uśmiech
[Obrazek: apolud5d75d.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-23-2015, 23:10 {2} przez Neaxx.)
10-11-2015, 19:54
Nenufa-ry7
Użytkownik

Dobre pytanie. Miałam taki etap w życiu, gdy siebie najbardziej lubiłam (dziele sobie życie na takie etapy, tak jakoś mam), najbardziej szanowałam itd. I chciałabym nawiązać kontakt z sama sobą z tamtego etapu i poradzić się w pewnej sprawie. Uśmiech Tak sobie niedawno zaczęłam bajdurzuć na ten temat i doszłam do wniosku, że zapytam tutaj, bo nie znam lepszego miejsca na takie rozmowy.
Nie chcę bynajmniej zmienić przyszłości, czyli kazać samej sobie zrobić to i tamto inaczej, po prostu chciałabym o coś zapytać. Mam okres wielkiej nostalgii za tamtym czasem - jakieś dwa tygodnie już mnie trzyma. Niemal czuję namacalną więź z tamtym okresem, mam wrażenie, że wystarczyłoby wyciągnąć rękę i się tam dostać. A było to dokładnie pięć lat temu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-23-2015, 23:11 {2} przez Neaxx.)
10-11-2015, 21:57
 Podziękowali: Novice
xao
Wtajemniczony

Liczba postów: 346
Reputacja: 22
Podziękowania: 114
Podziękowano 198 razy w 66 postach
Cytat:Niemal czuję namacalną więź z tamtym okresem, mam wrażenie, że wystarczyłoby wyciągnąć rękę i się tam dostać. A było to dokładnie pięć lat temu.
W takim razie dokładnie tak zrób. Wyciągnij rękę i "dostań się tam".
Najpierw przygotuj sobie dokładny obraz siebie z interesującego Cię okresu. Możesz symbolicznie narysować siebie na kartce papieru i powpisywać w zawartość postaci słowa klucze z którymi się identyfikujesz (sprzed 5 lat). Skup się na konkretnych cechach o jakie Ci chodzi, na konkretnych zachowaniach. Na wszystkim co definiowało Ciebie z tamtego okresu. Następnie wejdź w głęboki trans (przynajmniej głęboki alfa) i na podstawie tych wszystkich "obrazów" siebie na których skupiałaś się wcześniej, wytwórz dokładnie taką osobowość w swoim wnętrzu. Wizualizuj jak młodsza Ty podchodzi do Ciebie i w tym głębokim transie zacznij rozmowę. Ty oczywiście nie będziesz rozmawiać z faktyczną odseparowaną istotą. Będziesz rozmawiać z cząstką twojej podświadomości zawierającą konkretne cechy. Ale czy ma to jakieś znaczenie? Wydaje mi się, że nie skoro chcesz tylko uzyskać radę.
"TAK MYŚLISZ? WEŹ ZATEM WSZECHŚWIAT I ROZGNIEĆ GO NA NAJDROBNIEJSZY PYŁ, PRZESIEJ PRZEZ NAJDROBNIEJSZE SITO, A POTEM POKAŻ MI CHOCIAŻ JEDEN ATOM SPRAWIEDLIWOŚCI, JEDNĄ MOLEKUŁĘ MIŁOSIERDZIA[...]"
10-11-2015, 22:35
 Podziękowali: Czarnulka , Chemognoza , Szczęściarz , Magician7 , Void , Nenufa-ry7
Oth
Wtajemniczony

Liczba postów: 549
Reputacja: 35
Podziękowania: 17
Podziękowano 288 razy w 93 postach
Jeśli się postarasz, odpowiedzi na swoje pytania możesz znaleźć w moich postach z tego wątku: http://witchcraft.com.pl/T-jak-jest-z-ta...acja--4721
10-12-2015, 00:10
 Podziękowali: Nenufa-ry7
Siri
użytkownik

Liczba postów: 163
Reputacja: 6
Podziękowania: 30
Podziękowano 55 razy w 37 postach
Fajne. Podlinkowana dyskusja jest ciekawa.Oby więcej takich dyskusji na forum, ponieważ pomagają zrozumieć.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-18-2016, 02:20 {2} przez Siri.)
10-13-2015, 01:06
 Podziękowali: Nenufa-ry7
Nenufa-ry7
Użytkownik

Bardzo Wam dziękuję. Uśmiech
Skorzystam z porad i opiszę, co mi z tego wyszło. Jak uda się coś sensownego to może być klucz do rozwiązania kilku spraw.

Ps. Oth, właśnie o ten podział mi chodziło. Ogromne dzięki. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-23-2015, 23:12 {2} przez Neaxx.)
10-14-2015, 13:33
Bvizard
Descendant of dragons

Liczba postów: 182
Reputacja: 7
Podziękowania: 328
Podziękowano 51 razy w 38 postach

Xao napisał(a):skoro chcesz tylko uzyskać radę.
Zaraz, czyli co, można byłoby " cofnąć " to co zrobiliśmy kiedyś, niektóre zdarzenia i sytuacje które chcielibyśmy zmienić???

Bvizard.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-23-2015, 23:13 {2} przez Neaxx.)
10-14-2015, 14:59

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB