Sigile - Podstawy Sigilizacji
Autor Wiadomość
Paulina Offline
Użytkownik

Liczba postów: 19
Reputacja: 0
Podziękowania: 12
Podziękowano 7 razy w 5 postach
RE: Sigile - Podstawy Sigilizacji
2 tygodnie temu zrobiłam 2 sigile w odstępie albo 2 dni albo dzien pod dniu - jeden na kontakt a drugi na spotkanie. Dotyczyły tej samej osoby. Specjalnie wybrałam taką, z którą nie mam kontaktu nic a nic ani sama nie mogę go odnowić gdyż fejsbuka nie ma a nr tel mam na drugiej karcie (choć on ma moje dwa numery) - takiej, która rozmiarem nie pasuje do mojego jedynego działającego telefonu. W sobotę umówiliśmy się na spotkanie. Wysłał mi smsa, który miał być do innej Pauliny i tak się zaczęła rozmowa.
W obu użyłam imienia i nazwiska. W tym ze spotkaniem napisałam dodatkowo, że to będzie zanim nastąpi moja wyprowadzka z danego miasta.
To teraz, co? kumulacja w lotto czy romans z DiCaprio? :D:D:D:D
07-18-2016, 16:49
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Void , Evander
Behemoth Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 52
Reputacja: 3
Podziękowania: 17
Podziękowano 39 razy w 18 postach
Jeśli stworzyłem sigil ze zdania ,,Spotkam (imię oraz nazwisko osoby)" i ,,zasiałem" go z myślą o spotkaniu bezpośrednim z tą osobą to czy tyle wystarczy? Czy może jednak mam być gotowy na to, że mogę iść z kimś i nagle spotkać tą osobę?
Zbiegać za jednym klejnotem pustynie,
Iść w toń za perłą o cudu urodzie,
Ażeby po nas zostały jedynie
Siady na piasku i kręgi na wodzie.
12-09-2016, 20:48
Znajdź Posty Reply
Hexxxe Offline
Neofita

Liczba postów: 1
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Mam pytanko: czy sigil zostanie wchłonięty także podczas zranienia się, jakie nastąpi podczas przekłuwania ciała? Mam zamiar zrobić sobie kolczyk, zajmuję się tym i gdy będę przekłuwała igłą ciało i myślała o sigilu, wchłonie się?
06-11-2017, 19:38
Znajdź Posty Reply
Sanctuary Mirror Offline
Użytkownik

Liczba postów: 30
Podziękowania: 1
Podziękowano 10 razy w 7 postach
zapomnienie sigila zapewnia jego działanie. Temat takowy jest bezcelowy i niweczy większość sigili...to tak jakby rozmawianie o tym, zapisuje wam ten sigil w świadomość jego istnienia, gdzie jego wymogiem do działania jest usunięcie go z świadomości i pozostawienie w podświadomości.
06-17-2017, 12:28
Znajdź Posty Reply
Eryk88896 Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 131
Reputacja: 2
Podziękowania: 4
Podziękowano 16 razy w 11 postach
Jak sobie tak poczytalem co tu piszecie, to w rzeczywistosci wydaje mi sie, ze robienie rzeczy na sile ktorych sie obawiamy/boimy, itd. Byloby tym samym skutkiem co robienie sigli. Bo sigle z tego co czytam to takie wszczepianie w podswiadomosc innych rzeczy lamanie np tego w co wierzymy, lub tworzenie nowych wierzen. Wierze ze jestem przystojny/bogaty/ itd itd. A w rzeczywistosci kazdy ma te blokady jakies - ale tez wyczuwa co je blokuje, np wiekszosc ludzi powie sobie ze musi pracowac zeby zarobic hajs, moze zmienic percepcje w jakis bardzo skomplikowany sposob, lub zaczac dzialac w bardziej przebiegly/skomplikowany sposob ktory uzna ze da mu dobry hajs za to - i bedzie mialo identyczny efekt co robienie sigli - takie cos sigle to chyba jak dla bardzo leniwych ludzi lub ktorzy maja bardzo ograniczone zycie, np nie potrafia wyobrazic sobie ze moga zarobic wiecej niz 2 tys zl, lub sa w okropnej depresji lub nie wierza w siebie maja problemy itd, albo jakies choroby ktore utrudniaja bardzo zycie i sprawiaja ze jestesmy smutni lub cos nas boli.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-18-2017, 18:03 {2} przez Eryk88896.)
06-18-2017, 17:34
Znajdź Posty Reply
Cyjanek987 Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 128
Reputacja: 17
Podziękowania: 148
Podziękowano 143 razy w 64 postach
Ehh. Robienie czegoś wbrew sobie czego się boimy lub obawiamy, to po prostu nabawianie się stresu, które nie musi dać żadnej korzyści. Sigilizacja jest metodą, która pozwala nam na dostosowanie się do wykonania celu lub zmianę/usunięcie cechy. Sigilizacja ma wymiar prawie całkowicie praktyczny, a robienie czegoś wbrew sobie to po prostu zmuszanie się a nie modyfikowanie siebie.
"Jeśli chcesz upiec szarlotkę, najpierw musisz stworzyć wszechświat" Carl Sagan
06-18-2017, 18:07
Znajdź Posty Reply
Eryk88896 Offline
Starszy użytkownik

Mialem na mysli bardziej to, ze podejmowanie prób jakichkolwiek w zyciu daje dobry efekt pozniej. I tez modyfikuje nas. Bo teraz np obawiasz sie jechac autobusem, bo nigdy nie jezdziles autobusem - sprobujesz pojedziesz autobusem - nie jest wtedy juz to takie straszne. A jak czegos nie znamy to jest to nieosiagalne/straszne/ciezko sobie wyobrazic, itd, lub jak sobie wyobrazasz, to ludzie czesciej sa sklonni do negatywnego myslenia - im dluzej zwlekaja tym bardziej sie boja. A jak podejmuja proby to modyfikuja siebie, bo przestaja sie juz bac. Np arachnofobia - balem sie pajaczkow, mialem okropne wyobrazenia ze moga mnie zjesc mimo ze sa takie male, brak w tym jakiejkolwiek logiki lub czegokolwiek. Wzialem na reke pajaka zmusilem sie sam, polazil, zszedl nic sie nie stalo. Na podstawie tego ze nic sie nie stalo, zmodyfikowalem siebie, bo mam pamiec do tego, ze nie nalezy sie juz ich bac, bo nic sie nie wydarzylo zlego gdy wzialem na reke pajaka.
06-18-2017, 18:22
Znajdź Posty Reply
Cyjanek987 Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 128
Reputacja: 17
Podziękowania: 148
Podziękowano 143 razy w 64 postach
To raczej nie miałeś arachnofobii kochany; arachnofobia to nieuzasadniony z punktu racjonalnego strach przed pająkami. Ty mogłeś się ich jedynie bać; strach nie jest równy fobii. Wiem z doświadczenia, bo mój brat cierpi akurat na arachnofobie i gdybyś mu położył pająka na ręce zaczął by panikować tak bardzo, że aż sobie tego nie wyobrażasz. Nie mów więc, że WSZYSTKO rozwiąże konfrontacja, bo tak nie jest.
"Jeśli chcesz upiec szarlotkę, najpierw musisz stworzyć wszechświat" Carl Sagan
06-18-2017, 18:33
Znajdź Posty Reply
Eryk88896 Offline
Starszy użytkownik

Wiem ze mam arachnofobie, bo wiem jak reaguje - to jest moj jedyny prawdziwy lęk do zwierzat. Moze jeszcze wysokosc. Ale wiem jak reaguje na to - a chodzi o to ze po prostu sie do tego przelamalem. Ale tez wciaz na widok pajaka sie otrzepuje lub czuje sie okropnie bo sie ich zwyczajnie boje - to wiem ze nie zrobia mi krzywdy. Ja mam taki nieuzasadniony, nie musisz mi mowic co mam lub nie mam XD bo sam wiem najlepiej XD Kwestia tego ze czujemy lęk do czegos, to zwyczajny brak serotoniny albo hormonu szczescia czy jak to. Zauwazylem to jak bralem leki od psychiatry na poczatku, wtedy sie totalnie nie balem tych zwierzakow.
06-18-2017, 20:03
Znajdź Posty Reply
Podag Offline
Użytkownik

Liczba postów: 11
Podziękowania: 7
Podziękowano 1 razy w 1 postach
Czy można stworzyć kilka (różnych i niezależnych) sigili o tym samym/podobnym działaniu?
09-25-2017, 23:39
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB