Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Utrata konta
Autor Wiadomość
~cienisty
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Utrata konta
Niestety utraciłem swoje stare konto "Shadow", to z którego pisze załorzyłem jako zastępcze. Czy ktoś z administracji może pomóc mi odzyskać moje stare konto? Próbowałem zmiany hasła, dostawałem hasła na e-mail i nic. Nawet nwm co wpisać w loginia, wpisałem stary login i hasło, nie działa, wpisałem nazwe użytkownika po zmianie i też nie działa, chyba jakiś lewy jestem do tego...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-27-2015, 21:33 {2} przez Szczęściarz.)
10-27-2015, 07:36
Olimpia
...

Liczba postów: 5,017
Reputacja: 86
Podziękowania: 902
Podziękowano 1246 razy w 610 postach
RE: utrata konta
Po sprawdzeniu:

1. Konto jest w bazie i jest aktywne.
2. Wychodzi na to, że masz minimum trzy konta. Wyjaśnisz mi dlaczego czy mam od razu dać bana na nie wszystkie?
3. Zdanie zaczynamy wielką literą. ----> Podręcznik do języka polskiego klasa pierwsza podstawówki.

4. Temat leży kilka dni niepoprawiony... korektorzy... moderatorzy... ? Żyjecie tam jeszcze... ?
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-27-2015, 21:04 {2} przez Olimpia.)
10-27-2015, 20:56
~cienisty
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Mam tylko 2. To na które nie moge sie dostać i to na które teraz wchodze zastępczo. Nie mam trzeciego...

Trzecie nie jest moje więc banuj śmiało, to też możesz zbanować jak jakoś odzyskam konto shadow
10-27-2015, 21:07
Olimpia
...

A więc masz trzy.

Przyznałeś się do dwóch i ''tego na które teraz wchodzę zastępczo'' - ile to jest 2+1? Myślę, że trzy popraw mnie jeśli się mylę.

Zgodnie z regulaminem, powinnam od razu dać Ci bana na wszystkie konta. Dlaczego założyłeś to drugie konto? Jak Ci to pierwsze nie działało, mogłeś założyć drugie i napisać do administracji z tym problemem... to raz, a dwa z takimi sprawami idzie się na PW.

Które konto wybierasz? Zrobię tak, że połączę je wszystkie w jedno konto, tylko które? I ustawię nowe hasło do tego konta poprzez panel admina.

PS: A jak dostanę zjebkę od administracji, że robię taką ''taryfę ulgową'' to ja was zjebię, że kurwa temat tyle dni stoi i nic nikt z tym nie zrobił!!! Od kiedy to nasi userzy muszą czekać w takich sprawach?
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-27-2015, 21:18 {2} przez Olimpia.)
10-27-2015, 21:12
~cienisty
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Mialem konto Shadow z którego korzystałem. Teraz mam w nim problem bo nie moge sie na nie zalogować. Dlatego założyłem to konto z którego teraz pisze i napisałem wątek z prośbą o pomoc, a że pomoc nadchodziła długo zaczołem sie udzielać tym kontem, dlatego jest zastępcze. Czyli jest 1+1=2. To trzecie to nwm co to za konto... Wybieram konto Shadow o ile dam rade sie na nie zalogować...
10-27-2015, 21:19
Olimpia
...

Shadow... cienisty, harryhrm... ? Masz to konto założone na nick, który dobrze wszyscy znamy.

A sam pisałeś, że masz dwa konta... a to nie jest Twoje, teraz piszesz z kolei, że je założyłeś. Jak już kłamać to nie gubić się w zeznaniach... Błagam, choć naucz się dobrze kłamać.

Wybierz jedno i nie ma sprawy. Nie licząc tego, że będę musiała się napracować.
Normalność to wymysł.
-----------
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-27-2015, 21:22 {2} przez Olimpia.)
10-27-2015, 21:21
Szczęściarz
Smaragdus Felix

Liczba postów: 461
Reputacja: 29
Podziękowania: 465
Podziękowano 352 razy w 149 postach
RE: Utrata konta
Harryhrm to przecież stara nazwa konta Shadow. Konto harryhrm nie istnieje.
Moja propozycja (to do Ciebie Oli):
Przywrócimy konto Shadow kiedy zostanie usunięte konto cienisty.
[Obrazek: apolud5d75d.png]
10-27-2015, 21:37
~cienisty
Niezarejestrowany

Podziękowania:
przecież harryhrm i shadow to jedno konto, tylko nick jest zmieniony z harryhrm na Shadow, a cienisty to drugie konto. Wybieram konto Shadow.
10-27-2015, 21:40
Olimpia
...

Ah... czyli zmieniał nick? A to wszystko jasne! Przepraszam w takim razie Shadow, rzadko jestem obecnie na forum i jestem zdeczka zacofana w informacjach. Zresztą... tyle było tych zmian nicków, że ciężko mi się czasem połapać.

Szczęściarz, ja nie muszę tego usuwać, ja mogę zrobić tak, żeby połączyć te konta i wszystkie posty z jednego konta przejdą na drugie konto. Ale to już kwestia Shadowa, mogę usunąć - decyzja należy do niego. Jak dzisiaj nie zdążę to zrobię to jutro czy pojutrze.
Normalność to wymysł.
-----------
10-27-2015, 21:42
~cienisty
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Spoko, ważne że sie wyjaśniło. Jak dla mnie bez różnicy, możecie usunąć to jeśli odzyskam dostęp do konta Shadow.
10-27-2015, 21:45

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB