Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Relaksujące Mandale - Jim Gogarty
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,063
Reputacja: 85
Podziękowania: 925
Podziękowano 1271 razy w 627 postach
Relaksujące Mandale - Jim Gogarty
[Obrazek: relaksuj%C4%85ce-mandale_front-300x448.jpg]

Mandale wywodzą się z hinduizmu, jednak również mnisi buddyjscy chętnie z nim korzystają do swoich medytacji. Mandale to rysunki w kształcie koła, które skupiają w sobie siły Wszechświata, tworzenie mandal między innymi poprawia koncentrację i kreatywność, wycisza, pomaga zrozumieć siebie i spojrzeć na sprawy codziennie oraz duchowe w innej perspektywy. Zarówno tworzenie jak i kolorowanie mandal to forma terapii i medytacji również rozwija duchowo i poprawia koordynację wzrokowo-ruchową.

W książce pt. ''Relaksujące Mandale'' autorstwa Jima Gogarty znajdziecie aż 100 pięknych mandal do kolorowania, wszystkie różnią się między sobą, są naprawdę ciekawe i inspirujące. Wybór narzędzi do kolorowania tych cudownych obrazów jest kwestią indywidualną, tak samo jak kolory jakie wybierzecie do swojej mandali - jednak dla niezdecydowanych, jest w książce zamieszczona krótka symbolika kolorów. Uśmiech

Ja jestem po korowaniu pięciu takich mandal, dla mnie to terapeutyczne i relaksujące kolorowanie mandal już jest faktem, a specjalnie robiłam to na głodzie papierosowym! Zdziwiło mnie natomiast, że krótko po tym jak zaczęłam kolorować mandale weszłam w stan medytacyjny.

Gorąco polecam ''Relaksujące Mandale'', to coś to łączy przyjemne z pożytecznym a na dodatek wystarcza na długo i cieszy oko.

Na dole w linku można zobaczyć prezentację mandal zawartych w książce w formie filmu, zapraszam serdecznie. Uśmiech

http://www.illuminatio.pl/ksiazki/relaksujace-mandale/
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-28-2015, 20:12 {2} przez Olimpia.)
10-28-2015, 20:08
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Animal
Unebris Offline
Zbanowani

Liczba postów: 0
Podziękowania: 223
Podziękowano 942 razy w 379 postach
RE: Relaksujące Mandale - Jim Gogarty
...
10-29-2015, 16:56
Znajdź Posty Reply
Adrianna Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 118
Reputacja: 5
Podziękowania: 35
Podziękowano 26 razy w 11 postach
Muszę ją mieć. <3
10-29-2015, 19:50
Znajdź Posty Reply
agnezz Offline
Neofita

Liczba postów: 3
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 2 razy w 2 postach
Mam tę pozycję i bardzo ją lubię. Jednak zazwyczaj wolę samodzielnie malować i tworzyć mandalę. Wtedy zdecydowanie bardziej się relaksuję, tworząc własne wzory i symbole.
07-15-2016, 10:19
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB