Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem podczas OOBE: Otwierające się oczy
Autor Wiadomość
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Liczba postów: 458
Reputacja: 29
Podziękowania: 421
Podziękowano 357 razy w 150 postach
Problem podczas OOBE: Otwierające się oczy
Witajcie drodzy Magowie i Maginie, Wiedźmy i Czarownicy.
Ot kolejna, druga już, moja próba podroży do Krain Astralnych, zakończyła się fiaskiem. Nie liczę oczywiście tych, które się nawet dobrze nie zaczęły, gdy zmęczony trudami dnia codziennego, zasnąłem wygodnie w łóżeczku.
Problem, z którym się borykam, podczas moich podejść do wyjścia z ciała, są otwierające się oczy. Gdy już jestem maksymalnie zrelaksowany, widziałem hipnagogi, paraliż prawie ogarnia moje ciało, widziałem Hitlera i Stalina (to nawet nie jest żart), nagle w moich oczach zwalnia się jakaś blokada i mimowolnie mi się otwierają. Trochę mnie to wtedy dekoncentruje więc dalsze próby, po zamknięciu ich na powrót, są mniej efektywne.
Gdyby mi ktoś mógł zaradzić, co w takich momentach radzić, lub jak ten problem zwalczyć, to byłoby mi bardzo miło.

Pozdrawiam,
Szczęściarz
[Obrazek: apolud5d75d.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-11-2015, 12:30 {2} przez Szczęściarz.)
07-11-2015, 12:29
Znajdź Posty Reply
Seraf Offline
Flaki z olejem

Liczba postów: 97
Reputacja: 6
Podziękowania: 1
Podziękowano 26 razy w 13 postach
RE: Problem podczas OOBE: Otwierające się oczy
Może kup sobie opaskę na oczy?
07-11-2015, 12:44
Znajdź Posty Reply
Mintka Offline
Matka Boska Napalmowa

Liczba postów: 124
Reputacja: 2
Podziękowania: 40
Podziękowano 122 razy w 50 postach
Również mam ten problem, chociaż oczy nigdy nie otwierają mi się szeroko, jedynie powieki lekko się unoszą i wpada przez nie światło. Może warto zainwestować w opaskę na oczy do spania? Swego czasu widziałam takie w drogeriach, na allegro są po kilka złotych. Nie mogę jednak powiedzieć na ile to będzie skuteczna pomoc, trzeba byłoby ją mocno zawiązać aby faktycznie zablokować oczom możliwość otworzenia się.
07-11-2015, 14:39
Znajdź Posty Reply
Gauge Offline
Z tobą moc niech będzie

Liczba postów: 199
Reputacja: 3
Podziękowania: 11
Podziękowano 84 razy w 48 postach
Ehh, a gdyby ktoś ci kazał się rozluźnić, to co, legnął byś bezwładnie na ziemię?
Bez przesady, trzymanie oczu zamkniętych to nie oznaka 'napięć' w mięśniach.
Masz nie używać ciała fizycznego, żeby poczuć astralne. Jeśli czucie ciała astralnego nie sprawia ci problemów, to będziesz wstanie wyjść zawsze.
07-11-2015, 15:04
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Olimpia
Kamis Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 237
Reputacja: 9
Podziękowania: 204
Podziękowano 153 razy w 86 postach
Mam podobnie - np. budzę się w paraliżu z lekko otwartymi oczami i widzę cały swój pokój. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2016, 17:38 {2} przez Olimpia.)
17-01-2016, 17:33
Znajdź Posty Reply
Okrzemek Offline
Użytkownik

Liczba postów: 24
Podziękowania: 0
Podziękowano 8 razy w 7 postach
Również podobnie u mnie. Oczko Co prawda raczej na poważnie się tym nie zajmowałam, po prostu jeszcze mi na wyjściu nie zależy, wolę poczekać. Mimo to, kilka razy chciałam zacząć próbować, wiecie, chciałam takie krótkie wycieczki bez stresu, żeby poćwiczyć i hop z powrotem. (Chociaż świadomie i zamierzenie mi się jeszcze nie udało. Oczko) Albo ogólnie jak wchodziłam w trans (albo przynajmniej próbowałam :D) wieczorami, to na zasadzie, że okej rozluźnienie, ciało się robi takie ciężkie, zaczynam czuć oddech w taki inny sposób, jakby początki paraliżu od piersi, czasem nawet jakieś kręcenie się, ogólnie na dobrej drodze chyba jestem i wtedy bum! otwieram oczy, albo mam jakiś taki odruch, że się spinam i siadam albo przekręcam się, wierzgam nogą, ogólnie, jakby mnie wyrzuciło z powrotem. I trzeba od nowa wszystko. Więc zazwyczaj zasypiam. :D

Ale, jak mówiłam, na razie nie bardzo jest to w mojej strefie zainteresowań, trochę się jeszcze boję i muszę nad tym popracować. Więc możliwe, że sama sobie nałożyłam jakąś blokadę. Oczko Albo wynika to po prostu z braku wprawy- zazwyczaj chcę jak najszybciej zasnąć, żeby wyrobić jakąś logiczną normę snu i nie ćwiczę. Zawstydzony
Wspaniałego dnia Przytulanie
19-01-2016, 23:11
Znajdź Posty Reply
Eryk88896 Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 133
Podziękowania: 4
Podziękowano 16 razy w 11 postach
Moze sprobuj za dnia wejsc w OOBE przy swietle dziennym sprobuj zasnac. Wtedy bedziesz miec ta duza roznice i nie beda ci sie otwierac oczy mimowolnie. Ja jak w nocy leze nie raz same mi sie otwieraja przez to ze jest calkowicie ciemno wiec tak jakby nie robi mi to czasem roznicy i czasem nie wiem czy sa otwarte czy zamkniete. Za dnia jak probuje zasnac nigdy nie mam takiego problemu. Ale tez tak jak ktos wyzej mowil mozna po prostu opaske na oczy zalozyc lub jakas szmatke i zwiazac na oczach, to nawet wygodne bo nie beda ci sie otwierac tym bardziej xD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2017, 22:21 {2} przez Eryk88896.)
22-02-2017, 22:20
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB