Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zniszczyć relacje w związku
Autor Wiadomość
Irbis Niedostępny
Wtajemniczony

Liczba postów: 362
Reputacja: 9
Podziękowania: 41
Podziękowano 51 razy w 18 postach
Jak zniszczyć relacje w związku
........
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-19-2017, 19:45 {2} przez Irbis.)
11-24-2015, 20:40
 Podziękowali: Czarnulka , Avi , geneq13
Zołi. Offline
Stały Bywalec

Liczba postów: 364
Reputacja: 6
Podziękowania: 146
Podziękowano 67 razy w 59 postach
RE: Jak zniszczyć relacje w związku
A po jakim czasie miałeś te efekty? Oczko
11-24-2015, 21:07
Irbis Niedostępny
Wtajemniczony

Liczba postów: 362
Reputacja: 9
Podziękowania: 41
Podziękowano 51 razy w 18 postach
...........
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-19-2017, 19:45 {2} przez Irbis.)
11-24-2015, 21:50
 Podziękowali: Czarnulka
Izabella85 Offline
Neofita

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Sz.P. Irbis, mam pytanie do Pana, czy kamienie mogą być kupne jeżeli nie mam blisko siebie żadnych o obłych kształtach? Po drugie jeżeli nie znam daty urodzenia tej kobiety tylko posiadam jej zdjęcie to co mogę zrobić? Bardzo potrzebuje pomocy w tej sprawie. A trzecie czy wie Pan czy ktoś by mi mógł pomóc astralnie w takich działaniach, ponieważ nie jestem jeszcze doświadczona i nie wiem czy dobrze wykonam te manipulacje. Dziękuje Panu za odpowiedź.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-25-2015, 00:27 {2} przez Neaxx.)
11-25-2015, 00:10
Neaxx Offline
Moderator

Liczba postów: 117
Reputacja: 2
Podziękowania: 21
Podziękowano 21 razy w 8 postach
Izabella, jeśli nie masz ani trochę doświadczenia to nie rzucaj się na głęboką wodę.

Z tego co widziałem to raczej nowi użytkownicy nie szukają od razu takich rytuałów bez jakiegokolwiek doświadczenia. Jeśli nie robiłaś żadnych rytuałów ze skutkiem to nie masz żadnej pewności, że ten Tobie wyjdzie. Proponowałbym nabrać trochę doświadczenia bo widzę tylko u Ciebie nienawiść i chęć zniszczenia tej osoby.
11-25-2015, 00:37
 Podziękowali: Siri , Irbis , Bvizard , Szczęściarz
Sea Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 269
Reputacja: 7
Podziękowania: 804
Podziękowano 130 razy w 73 postach
Jak zniszczyć relacje w związku? Zdezorientowany

A ja mam pytanie po co coś niszczyć?
Czy nie lepiej zająć się budowaniem?
Znacie to przysłowie, że nie można budować swojego szczęścia na cudzym nieszczęściu?

Rozumiem magię miłosną w wyjątkowych wypadkach.
Rozumiem klątwy w skrajnych przypadkach.
Lecz psucie relacji w trwających związkach- to już przesada.
Co, jeśli oni naprawdę się kochają?
Czy nie mają prawa do tego szczęścia?
Gdy czegoś bardzo pragniesz, to nawet drut kolczasty zdaje się mówić; podejdź bliżej.
11-28-2015, 21:09
 Podziękowali: Kruczek16 , Olimpia
Seraf Offline
Flaki z olejem

Liczba postów: 103
Reputacja: 6
Podziękowania: 1
Podziękowano 27 razy w 14 postach
Irbis, na twoim miejscu podałbym jeszcze jak się obronić przed takim zaklęciem, jak dla mnie jest to wyjątkowo egoistycze, parszywe zachowanie, poniżej wszelkiego poziomu, niszczenie czyjegoś związku w taki sposób.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-29-2015, 04:14 {2} przez Seraf.)
11-29-2015, 04:13
Izabella85 Offline
Neofita

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Drodzy użytkownicy tego forum. Sprawa nie jest oczywista - i nie da się mnie zaszufladkować do kategorii: zła, dobra. Oceniacie, nie pytając o motywy. Najwidoczniej są ku temu mocne powodu, skoro postanowiłam do takich praktyk się odnieść. Swoją drogą, skoro są szczęśliwi, to czemu mój ex odwiedza mnie astralnie? Mam z nim erotyczne sny, a w ciągu dnia czuje jego myśli. Robiłam odcięcie niejednokrotnie. Szukałam pomocy. Okazało się (czego dowiedziałam się od Szeptunki), iż byłam z nim w poprzednim życiu silnie związana. Próby walki nie pomogły. Poddaje się i chce by był ze mną z powrotem. Chociaż wiem, że to DIABEŁ WCIELONY o niskiej wibracji. Niestety, przeszłam na jego czarną zła stronę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-18-2016, 20:03 {2} przez Szczęściarz.)
02-17-2016, 21:25
qert Niedostępny
Starszy użytkownik

Liczba postów: 123
Reputacja: 4
Podziękowania: 38
Podziękowano 94 razy w 37 postach
(02-17-2016, 21:25)Izabella85 napisał(a): Drodzy użytkownicy tego forum. Sprawa nie jest oczywista- i nie da sie mnie zaszufladkować do kategorii: zła, dobra. Oceniacie, nie pytając o motywy. Najwidoczniej są ku temu mocne powodu, skoro postanowiłam do takich praktyk się odnieść. Swoją drogą, skoro są szczęśliwi, to czemu mój ex odwiedza mnie astralnie? Mam z nim erotyczne sny, a w ciagu dnia czuje jego myśli. Robiłam odcięcie niejednokrotnie. Szukałam pomocy. Okazało sie( czego dowiedziałam sie od Szeptunki), iż byłam z nim z poprzednim życiu silnie związana. Próby walki nie pomogły. Poddaje się i chce by był ze mną z powrotem. Chociaż wiem, że to DIABEŁ WCIELONY o niskiej wibracji. Niestety, przeszłam na jego czarną zła strone.

Nie ma mocnych motywów zazwyczaj to strach przez samotnym życiem bądź chęć posiadania. Nawet wspólne dziecko nie jest na tyle silnym motywem żeby uwiązać kogoś nie odpowiedzialnego, bo prędzej czy później się znów zerwie, a Ty zostaniesz z niczym (oprócz straconych lat).

Szeptucha jednej jednej nie równa, nie wierzył bym żadnej na 100%, niestety zazwyczaj mówią to co chcemy usłyszeć, moja droga czarno włosa. Oczko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-18-2016, 02:46 {2} przez Neaxx.)
02-17-2016, 21:56
 Podziękowali: Olimpia
Archon Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 95
Reputacja: 5
Podziękowania: 8
Podziękowano 28 razy w 21 postach
Uciekanie się do niszczenia czyjegoś związku? Jedno jest pewne, odbije się.

Niszczenie czyjegoś związku magią ? Gdyby się dowiedział odpowiednie "służby" odcięły by moc tak by nikogo już nie móc skrzywdzić. Niestety i stety szanują naszą wolną wolę na tyle byśmy mogli popełniać błędy i krzywdzić innych nawet na kilka wcieleń.

Radzę po ludzku przeczekać. Jeżeli chcemy się bawić magią to skonstruować rytuał na "otarcie łez" + "znalezienie miłości".

Lepiej wyhodować swoją miłość niż niszczyć i kraść komuś wyhodowaną (nawet jeżeli nasiona dostał od nas).
02-17-2016, 22:41
 Podziękowali: Olimpia

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB