Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uzdrowienie dolegliwości
Autor Wiadomość
MeraLuna666
Użytkownik

Liczba postów: 29
Reputacja: 2
Podziękowania: 11
Podziękowano 20 razy w 8 postach
Uzdrowienie dolegliwości
Potrzebne akcesoria :
- zielona świeca
- kawałek materiału
- olejek lawendowy

Nanieś na kawałek materiału kilka kropli olejku lawendowego. Następnie namaść olejkiem świece. Postaw ją na ołtarzu, skoncentruj się na danej dolegliwości, którą chcesz uzdrowić, zarówno fizycznej jak i psychicznej.
Zobacz jak zielone światło świecy przeszywa Twoje ciało oraz duszę uzdrawiając daną dolegliwość. Powiedz:
"Tu i teraz uzdrawiam się z (podaj nazwę dolegliwości)"
Mówiąc to wizualizuj, jak zielone światło świecy rozpuszcza daną dolegliwość.

Tyle w teorii. Trzeba teraz zastosować w praktyce na kolanko Oczko
Normalność to iluzja.
To co jest normalne dla pająka...
jest chaosem dla muchy...
-Morticia Adams-
12-01-2015, 22:51
Siri
użytkownik

Liczba postów: 163
Reputacja: 6
Podziękowania: 30
Podziękowano 55 razy w 37 postach
RE: Uzdrowienie dolegliwości
W praktyce warto pójść do lekarza.
Pamiętajmy że większość dolegliwości i chorób leczymy u lekarza, a nie ezoteryką. Ezoteryką możemy się "wspomagać", co często daje lepszy nastrój, w tym przypadku zapach lawendy uspokaja, ale nie cofnie zmian chorobowych.
Dobrze o tym pamiętać Uśmiech żeby ktoś z czytających ten temat nie "wyskoczył" z tekstem, że polecacie jako Uzdrowienie, zrobiłem to, nie pomogło, a jest jeszcze gorzej bo przez ten czas choroba czy dolegliwości się nasiliły.
Kiedy coś ci dolega, idziesz do lekarza.

To forum ezoteryczne, stąd i takie pomysły na leczenie i wszystko jest dla ludzi, jednak pamiętajmy że poza forum jest realne życie i realne metody leczenia.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-02-2015, 01:01 {2} przez Siri.)
12-02-2015, 00:30
Unebris
Zbanowani

Liczba postów: 0
Podziękowania: 223
Podziękowano 942 razy w 379 postach
...
12-02-2015, 01:41
 Podziękowali: Siri
Siri
użytkownik

Liczba postów: 163
Reputacja: 6
Podziękowania: 30
Podziękowano 55 razy w 37 postach
(12-02-2015, 01:41)Unebris napisał(a): Dlatego apeluję: Niech ktoś zacznie te rytualne posty weryfikować. Badziewia książeczkowe, internetowe, zmyślone = tylko się gromadzą, wprowadzając dezinformację. Jeśli już czymś się dzielić - to sprawdzonym i sensownym.
Też apeluję.
12-02-2015, 02:10
Olimpia
...

Liczba postów: 5,017
Reputacja: 86
Podziękowania: 902
Podziękowano 1246 razy w 610 postach
Ja też apeluję.

Apeluję np. do dokumentacji cudownych uzdrowień samą siłą woli i pozytywnym myśleniem, podczas kiedy lekarze nie dawali pacjentowi szans na przeżycie.
Apeluję również do udokumentowanych przypadków powstawania z wózka inwalidzkiego podczas modlitw we Włoskiej/Francuskiej Grocie i innych świętych miejscach.
Apeluje również odnośnie czegoś takiego jak afirmacje czy siła umysłu ludzkiego.

A najważniejsze, apeluje aby nikt nikomu nie wmawiał bezpodstawnie, że coś nie ma prawa zadziałać. Jeśli ktoś w daną praktykę nie wierzy - to owszem, wówczas na pewno nie zadziała.
Apeluje, prosząc uprzejmie, aby ludzie wypowiadający się (mówiąc ogólnie), odstawili swoje własne przekonania i system wiary oraz nie narzucała tego innym.

Każdy w coś wierzy - i każdy się myli.

Prawie całe społeczeństwo nie wierzy w magię, i czy ma rację?
Islamiści wierzą w Mahometa, czy mają rację?
Chrześcijanie w zmartwychwstanie Jezusa.
Dzieci w Świętego Mikołaja, rodzice w wypłatę na koniec miesiąca, a babcia w swoją świętość.

Każdy kto mi w tym momencie powie, że nigdy się nie przejechał na tym w co wierzy to łże. Więc, z praktyki i doświadczenia ludzkiego powinien wiedzieć, że nie ma prawa ustanawiać swojej wiary za pewnik przekazując go innym, tym samym programując ich automatycznie na nie powodzenie.

Praktyka jest po to aby praktykować, nabywać własnego doświadczenia i przekonania. My jako członkowie forum możemy wspomagać, doradzać, nakierować - ale nie ''wychowywać'' i narzucać.

Poza tym pragnę przypomnieć, że to forum a nie blog. Wiecie czym się różni forum od bloga? Na forum się omawia poszczególny temat, dzieli spostrzeżeniami, efektami, myślami itp. a na blogu jest zazwyczaj jeden autor (czy tam dwa) ''guru'', które powinno dawać sprawdzone i przetestowane ''receptury i sposoby''. Jednak jesteśmy forum. Co znaczy, że można tutaj wstawiać między innymi rytuały do przetestowania przez chętnych użytkowników, którzy potem w swej dobroci podzielą się z nami efektami. Czyż nie tak?

Poza tym pragnę co po niektórym przypomnieć, że większość autorów amerykańskich pozycji książkowych są wysokiej rangi członkami zakonów itp. Czy któreś z was ma choć w połowie taką pozycje i doświadczenie? Jakoś wątpię...

Nie neguje nikogo i niczego bez solidnych fundamentów, jednocześnie nie pochwalam i zazwyczaj nie udostępniam bez takich fundamentów - ale w przeciwieństwie do niektórych nie wykazuje się arogancją ''wszystkowiedzącej i pewnikowatej''. A już na pewno nie nazywam badziewiem czyjeś ciężkiej pracy... nawet jeśli się nie zgadzam ze zdaniem autora.

Nie podobają wam się treści na forum? Mi niektóre też nie! Ale wiecie? Niektórzy chociaż się starają... a nie siedzą tyłkiem na forum na sb i pozwalają forum cichnąć. Fajnie się narzeka... ja to w pełni rozumiem, ale zrobić lepiej nie ma kto, prawda? Oczko

PS: MeraLuna jak coś kopiujesz to zawsze dawaj źródło, bo to się nazywa plagiat i kradzież praw autorskich.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2015, 01:28 {2} przez Olimpia.)
12-03-2015, 00:50
 Podziękowali: Bvizard , Sea , Novice
Unebris
Zbanowani

Liczba postów: 0
Podziękowania: 223
Podziękowano 942 razy w 379 postach
...
12-03-2015, 01:26
 Podziękowali: Hermeta , Bvizard
Olimpia
...

Liczba postów: 5,017
Reputacja: 86
Podziękowania: 902
Podziękowano 1246 razy w 610 postach
Unebis nawet nie chce mi się tracić czasu na komentowanie - więc dobrze, niech będzie i tak prędzej ziemię zastanie koniec świata niż Ciebie przegadam. Ludzie mają swój mózg - sami zdecydują jaką opinię sobie wyrobią.

Kolejna sprawa. Off-topy są kiedy coś nie jest na temat... tematy poruszone prze ze mnie są przykładami, które łączyły się z tematem - nie muszę Ci tego tłumaczyć, czy wiesz dlaczego? Ponieważ Ty nie jesteś tutaj od tego aby pilnować off-topu czy robić jakiekolwiek prace administratorskie/modelatorskie/korektorskie. Po prostu nie masz takich uprawnień - trzeba było się zgłosić kiedy był nabór na ekipę. Nie możesz zwracać nikomu uwagi odnośnie regulaminu czy ustaleń forum - a już na pewno nie właścicielce serweru/domeny/forum, jeśli masz jakieś spostrzeżenie odnośnie błędnego postu lub złamania regulaminu, możesz post zgłosić do moderatora lub korektora albo ewentualnie do mnie. Ja Ci się nie wtrącam w prowadzenie Twoich stron, więc Ty jako jeden z użytkowników mojej strony również się nie wtrącaj. Polecam lekturę regulaminu.

Oczywiście jesteśmy społecznością, ale każda społeczność ma swojego przywódcę... było tak od zawsze do dzisiaj, kiedyś to byli wodzowie, szamani, a dzisiaj np. prezydenci. Oczko

Tak, wiem, że Ty zawsze musisz mieć ostatnie zdanie itp. proszę pisz, ja tym czasem pójdę spać i nawet pewnie nie będę miała czasu na odkopanie tego tematu - więc jak coś zawsze możesz pisać na PW. Uśmiech Dobranoc.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2015, 01:47 {2} przez Olimpia.)
12-03-2015, 01:44

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB