Reiki
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,101
Reputacja: 85
Podziękowania: 928
Podziękowano 1322 razy w 652 postach
RE: Reiki
No a ja się wypowiedziałam akurat o Reiki...

Ciekawi mnie skąd pewność, że masz starą duszę? Tzn. ktoś Ci tak powiedział? Wiele o sobie można myśleć, ale to nie koniecznie oznacza, że jest to prawda.

Co do energii... naprawdę, wystarczyłoby wejść do działu Magia Energii. Oczko
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
26-12-2015, 10:15
Znajdź Posty Reply
pawel6967 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 11
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
co innego myśleć o sobie a co innego wiedzieć i znać siebie. A ja nie staram się upiększać swojej osoby (swojej duszy), czytałem artykuły o duszy i jeżeli są one prawdziwe to świadczy to o tym, iż posiadam starą duszę.

po przeczytaniu tamtych artykułów wiele się wyjaśniło.

dzięki Olimpia Oczko
27-12-2015, 16:25
Znajdź Posty Reply
Hermeta Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 79
Reputacja: 6
Podziękowania: 42
Podziękowano 33 razy w 15 postach
Myślę, że rzucenie palenia to całkiem spoko efekt. Obok forumowych tematów "magii energii" polecę Ci system pracy z energią NEW (googluj).

A to "gówno wiedzenie" to poniekąd prawda, jednak mówienie tego tak ogólnie to zwykła głupota.
Imperare sibi maximum est imperium.
27-12-2015, 17:13
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,101
Reputacja: 85
Podziękowania: 928
Podziękowano 1322 razy w 652 postach
(27-12-2015, 16:25)pawel6967 napisał(a): co innego myśleć o sobie a co innego wiedzieć i znać siebie. A ja nie staram się upiększać swojej osoby (swojej duszy), czytałem artykuły o duszy i jeżeli są one prawdziwe to świadczy to o tym, iż posiadam starą duszę.

po przeczytaniu tamtych artykułów wiele się wyjaśniło.

dzięki Olimpia Oczko

Wiesz, że prawie każdy kto czyta np. o Dzieciach Indygo zaczyna się z nimi utożsamiać? ... A to wcale nie znaczy, że są one Dziećmi Indygo (no ciężko, aby prawie każdy nim był). Ja osobiście nie wyczuwam abyś był starą duszą, a rzadko kiedy czegoś nie wyczuwam dlatego pytałam - tak po prostu z ciekawości. Nie myśl tylko, że Cię osądzam czy coś - bo tak nie jest. Niby mówi się, że ktoś kogo coś dotyczy wie najlepiej, ale nie zawsze tak jest co nie oznacza, że ja będę Ci wmawiać, że się mylisz tym bardziej, że to ja mogę się mylić.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
31-12-2015, 17:28
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB