Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ochrona - Energetyczne Wampiry
Autor Wiadomość
~matti141
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Ochrona - Energetyczne Wampiry
Jeśli chodzi o wampiry energetyczne, to jest wiele metod ochrony przed nimi. Przytoczę kilka jakie znam, a jeśli wy znacie inne, to podzielcie się swoją wiedzą. So Allonsy. Uśmiech

1. Należy zwizualizować płomienie wokół siebie. Najlepiej żeby miał średnicę ok. 2 metrów. Powinny być wysokie. Macki wampira nie będę mogły się przedostać, przez co nasza energia, będzie tylko nasza.

2. Inną metodą ochronną jest noszenie czosnku. Czosnek odstrasza wampiry, ale jest go za dużo, to może także odstraszać zwykłych śmiertelników.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-10-2012, 19:26 {2} przez Olimpia.)
13-10-2012, 17:27
Reply
Irbis Niedostępny
Wtajemniczony

Liczba postów: 350
Reputacja: 10
Podziękowania: 31
Podziękowano 54 razy w 16 postach
RE: Ochrona - Energetyczne Wampiry
Sposobów z wizualizacją jest wiele więc ich nie będę opisywał, słyszałem że pierścień atlantów chroni przed wampirami, tylko trzeba go oczyszczać po kontakcie z wampirem.

Innym sposobem są gesty dłoni, aby zakłócić przepływ energii.

P.S Ja ostatnio dowiedziałem się że byłem podsysany od jakiegoś czasu i odbiło się to na funkcjonowaniu moich czakr. Jeśli uda mi się potwierdzić że wampir robił to świadomie to zamierzam przeprowadzić malutki kontr atak...
30-04-2013, 18:07
Znajdź Posty Reply
~Amber
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
RE: Ochrona - Energetyczne Wampiry
Wbrew pozorom ważna w ochronie jest przewaga psychiczna i pewność siebie, nie poddawanie się przeciwnikowi i zachowanie dystansu (cielesnego, psychicznego, emocjonalnego). Wizualizacja płomieni Ognia jest dobra. Czosnek jako zioło również, ponieważ ma silne właściwości ochronne. Ja jednak polecam zrobić sobie coś, co będziecie nosić blisko ciała, w kieszeni lub na rzemyku na szyi. Należy uszyć mały woreczek z czarnego aksamitu bądź skóry. Włożyć do niego - ususzone i sproszkowane liście Olchy, Osiki, ziele Bylicy i Oman (uwaga- silnie trujący). Do tego odpowiednio "zaprogramowany" na ochronę i wybrany przez nas kamień. Ja polecam do wyboru - Kryształ lub Turmalin lub Obsydian (ten jest wyjątkowo wskazany dla osób zajmujących się magią). Kryształ należy naładować energia Księżyca podczas pełni nocą. Wszystkie składniki ziołowe plus kamień zaszywamy w torebce i nosimy blisko ciała. *** Zamiast kamieni można włożyć Runę, jeśli ktoś lubi runy. Pewien znawca run polecił w celu ochrony na wszystkich poziomach- runę Algiz, wypalona na sośnie lub wierzbie lub runę Naudiz na sośnie lub buku (można ją umieścić na Obsydianie). Ps. Czasem w przypływie dobrego humoru podzielę się wiedzą własna. Oczko Ja lubię też nosić w kieszeniach coś ostrego np. niewielki gwoźdź albo agrafkę albo zapinam broszkę. Ach... i należy pamiętać o prostej zasadzie - "nikt nie zje tego, co mu nie smakuje i niefajnie pachnie". :D
30-04-2013, 19:46
Reply
 Podziękowali: konidziu , Void

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB