Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ćwiczenia na zobaczenie aury - Alura
Autor Wiadomość
Eryk88896 Offline
Starszy użytkownik

Liczba postów: 131
Reputacja: 2
Podziękowania: 4
Podziękowano 16 razy w 11 postach
RE: Ćwiczenia na zobaczenie aury - Alura
"Efekt McCollough – złudzenie optyczne, w którym w wyniku długotrwałego patrzenia na pokolorowane kształty (np. poziome lub pionowe linie) wzrok kojarzy te kształty z kolorami, tak że zobaczenie podobnego kształtu automatycznie wywoła wrażenie poświaty tego samego koloru.

Źródło efektu McCollough nie znajduje się bezpośrednio w nerwach wzrokowych, ale prawdopodobnie w obwodach odpowiedzialnych za przetwarzanie obrazu. Efekt utrzymuje się dość długo i nie jest powiązany z konkretnym okiem, czyli długie wpatrywanie się prawym okiem wywoła taki efekt nawet, jeśli później będziemy patrzeć na obiekt lewym."

To nie ma nic do tego.
Po pierwsze ten efekt nie utrzymuje sie dlugo :D tylko tak dlugo jak patrze, jak mrugne to znika odrazu. Ale tak samo wraca szybko jak kontynuuje
Kolory nie mieszaja sie w taki sposob jak to opisuje, tego koloru nie bylo nigdzie skad moglem go pobrac.. Rownoczesnie moglbym zobaczyc kolor zolty/fioletowy/czerwony/itd itd. A widze tylko jeden kolor w kazdym obojetnie jakim miejscu. Jedynie w ciemniejszych pomieszczeniach ten kolor jest trudniejszy do zidentyfikowania, a przy swietle dziennym lub na swietle zarowki ten kolor widac najwyrazniej.

To jest zupelnie co innego
11-10-2016, 14:58
Znajdź Posty Reply
Mikael Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 117
Reputacja: 5
Podziękowania: 106
Podziękowano 45 razy w 22 postach
Magician już raz pisał. Aury nie widzi się fizycznym wzrokiem i to z bardzo prostego powodu. Oczy zbierają fizyczne fale elektromagnetyczne i na podstawie tego budują obraz. Nawet jeżeli uznać, że w wymiarze astralnym są fale elektromagnetyczne to oczy odbierają tylko określony zakres, bo tak są zbudowane. Nie da się tego przeskoczyć kilkoma dniami trenowania, jeżeli w ogóle jest to możliwe.

Więc najpewniej męczysz sobie tylko niepotrzebnie wzrok. Zamiast trzymać się tych szkodliwych technik idź i poćwicz zmysły astralne czy coś.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2016, 16:06 {2} przez Mikael.)
11-10-2016, 16:05
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Magician7 , Bvizard
Eryk88896 Offline
Starszy użytkownik

Mikael, znam 2 osoby ktore potrafia robic rzeczy ktore mi sie w glowie nie mieszcza xdd i one akurat mowily mi ze aury widzi sie normalnie fizycznymi oczami.. Ciezko mi im nie wierzyc po tym jak udowodnili mi rzeczy ktorych normalnie nie da sie udowodnic. Opisali mi rzeczy terazniejsze, w moim domu, tylko ja tam bylem, nie mogl to byc zaden zart z domownikow ani nic takiego, ani nawet jacys hakerzy ktorzy podszyli sie pod kamerke internetowa, bo nawet jej nie mialem..
To nie byly ogolniki, tylko konkretne rzeczy ze szczegolami, gdyby to byly ogolniki to mogliby trafic cos i tez spudlowac, ale wszystko co powiedzieli bylo identyczne, jakby tam po prostu byli.
A znam tych ludzi prawie 5 lat... Czyli to zwykli oszusci robiacy sobie z kogos jaja? Gdyby tak bylo to przeciez powinno im sie to znudzic, po tylu latach, przynajmniej mnie by sie znudzilo wkrecanie kogos tak dlugo..
11-10-2016, 16:15
Znajdź Posty Reply
Mikael Offline
Wtajemniczony

Byłem w stanie przyjaciółce powiedzieć rozkład mebli w pokoju po niedługiej praktyce, nie wiedząc nawet gdzie ona mieszka. Niestety nie jestem na tyle dobry, żeby opowiedzieć szczegóły i przyjaciółka musiała być w pokoju, żebym miał jakiś punkt zaczepienia. Ale dalej uważam, że to nie działa w taki sposób. Jest na forum sporo lepszych osób ode mnie, np. Magician. On też uważa, że nie da się widzieć aury fizycznym wzrokiem.
11-10-2016, 16:23
Znajdź Posty Reply
Eryk88896 Offline
Starszy użytkownik

Jesli to co widze nie jest aurą to ja juz nwm. Przejrzalem fotki z aur, jak to wyglada xD inne rzeczy opisy czakry wszystko sie zgadza. I to nie zadne wmawianie sobie.
11-10-2016, 16:28
Znajdź Posty Reply
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 738
Reputacja: 26
Podziękowania: 296
Podziękowano 149 razy w 91 postach
(11-10-2016, 16:15)Eryk88896 napisał(a): Mikael, znam 2 osoby ktore potrafia robic rzeczy ktore mi sie w glowie nie mieszcza xdd i one akurat mowily mi ze aury widzi sie normalnie fizycznymi oczami.. Ciezko mi im nie wierzyc po tym jak udowodnili mi rzeczy ktorych normalnie nie da sie udowodnic. Opisali mi rzeczy terazniejsze, w moim domu, tylko ja tam bylem, nie mogl to byc zaden zart z domownikow ani nic takiego, ani nawet jacys hakerzy ktorzy podszyli sie pod kamerke internetowa, bo nawet jej nie mialem..
To nie byly ogolniki, tylko konkretne rzeczy ze szczegolami, gdyby to byly ogolniki to mogliby trafic cos i tez spudlowac, ale wszystko co powiedzieli bylo identyczne, jakby tam po prostu byli.
A znam tych ludzi prawie 5 lat... Czyli to zwykli oszusci robiacy sobie z kogos jaja? Gdyby tak bylo to przeciez powinno im sie to znudzic, po tylu latach, przynajmniej mnie by sie znudzilo wkrecanie kogos tak dlugo..
No dobrze, przekonali cię. Ale my tam nie byliśmy, nie widzieliśmy co się wydarzyło i prawie wogule nie znamy ciebie. Jeżeli chcesz kogokolwiek przekonać, to ściągnij tych ludzi na forum żeby mogli pokazać ten mam ten wyczyn. Bo narazie jedyne na podstawie czego można sobie wyrobić opinie o tobie, to to co piszesz. A napisałeś parę wątków w których treść przeczy faktą (mówię o tej technice "psychologicznej" o której pisałeś), twoje posty w których piszesz w dość alarmujący sposób (mówię o stylu wypowiedzi, nie o ortografii i gramatyce).

(11-10-2016, 16:28)Eryk88896 napisał(a): Jesli to co widze nie jest aurą to ja juz nwm. Przejrzalem fotki z aur, jak to wyglada xD inne rzeczy opisy czakry wszystko sie zgadza. I to nie zadne wmawianie sobie.
Tssa, te fotki z galerji w Google są wkońcu bardzo wiarygodne i wcale nie były robione fotoshopem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2016, 16:37 {2} przez Magician7.)
11-10-2016, 16:35
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Kamis , Bvizard
Eryk88896 Offline
Starszy użytkownik

Nie wiem czy sa prawdziwe czy nie te fotki.. Ale kolejnosc kolorow sie zgadza. Dretwienie palcow u rąk tez, kolor jako czakra gardla tez sie zgadza np z moimi obecnymi problemami i opisem ich.. Wiec no naprawde ciezko uznac ze sobie cos wmowilem, nie mialem do tego podstawy. Serio bylem na poczatku bardzo sceptyczny, sprawdzalem to nawet kilkanascie razy czy rzeczywiscie cos widac, czy jest to zludzenie, czy sobie wmowilem itd. Ale za kazdym razem jest to samo. I im dluzej sie gapie tym coraz wiecej nowych rzeczy sie pojawia.

Taki mam styl wypowiedzi, po prostu.

A tamta technika co chodzi o wmawianie sobie, to jest co innego, i to nie od nich, ale jak im pokazalem to to powiedzieli ze to dobra droga, cos takiego.

Ci ludzie nie sa chetni do pokazow, jeden tylko tak zrobil zebym nie mial watpliwosci, z tego co mi mowil kiedys to nie lubi sie "wychylac" bo wszystko jest w pewnym sensie kontrolowane. Ze jak ktos robi cos dla wlasnej pychy, zlych rzeczy, itd to potem jest mu to odbierane lub jest meczony przez inne istoty. A w kontaktach z nimi poznajemy zasady ktorymi funkcjonuja, ja tu tylko powtarzam ja na ten temat nic kompletnie nie wiem. Opowiadali mi tez o innych osobach ktore nauczali, lub probowali nauczyc, i byly posrod takich osoba ktora uwodzila chlopakow jakimis zakleciami, czy jak to sie tam nazywa. Rzucala uroki na facetow ktorzy jej sie podobali, i raz zobaczyla smierc motocyklisty ktorego duch poszedl za nia i meczy ja, i od tego momentu zyje na psychotropach. Inni trafiali do wariatkowa bo te istoty budza lęk czy cos takiego sa zrodlem lęku, i jesli sie z nimi nie potrafi obchodzic i stosuje to w zlych celach to potem sa ponoc tego konsekwencje.
Od jednego slyszalem jeszcze od niedawna o jakis "podmiencach" ktorzy wygladaja jak ludzie ale pochodza z innych wymiarow, i ze sa to jakies bardzo silne istoty, i nie wie jeszcze w jakim celu tu przybyli.

Nie wiem jak ludzie z tego forum podchodza do takich tematow, ja jestem otwarty na kazdy temat by pogadac, nie krytykuje nie oceniam. Powtarzam po prostu to co mi mowili bo jest to dla mnie ciekawe i chetnie uslysze opinie innych na ten temat. Bez zadnych spin prosze xD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2016, 17:02 {2} przez Eryk88896.)
11-10-2016, 16:51
Znajdź Posty Reply
Magician7 Niedostępny
Jasnowidzacy

Liczba postów: 738
Reputacja: 26
Podziękowania: 296
Podziękowano 149 razy w 91 postach
(11-10-2016, 16:51)Eryk88896 napisał(a): Nie wiem czy sa prawdziwe czy nie te fotki.. Ale kolejnosc kolorow sie zgadza. Dretwienie palcow u rąk tez, kolor jako czakra gardla tez sie zgadza np z moimi obecnymi problemami i opisem ich.. Wiec no naprawde ciezko uznac ze sobie cos wmowilem, nie mialem do tego podstawy. Serio bylem na poczatku bardzo sceptyczny, sprawdzalem to nawet kilkanascie razy czy rzeczywiscie cos widac, czy jest to zludzenie, czy sobie wmowilem itd. Ale za kazdym razem jest to samo. I im dluzej sie gapie tym coraz wiecej nowych rzeczy sie pojawia.

Taki mam styl wypowiedzi, po prostu.

A tamta technika co chodzi o wmawianie sobie, to jest co innego, i to nie od nich, ale jak im pokazalem to to powiedzieli ze to dobra droga, cos takiego.
Istnieje coś takiego jak Mitomania, czyli innymi słowy patologiczna potrzeba kłamania.
11-10-2016, 16:59
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Kamis , Bvizard
Eryk88896 Offline
Starszy użytkownik

nie klame, nie mam takiej potrzeby
11-10-2016, 17:24
Znajdź Posty Reply
Mikael Offline
Wtajemniczony

(11-10-2016, 16:51)Eryk88896 napisał(a): Ci ludzie nie sa chetni do pokazow, jeden tylko tak zrobil zebym nie mial watpliwosci, z tego co mi mowil kiedys to nie lubi sie "wychylac" bo wszystko jest w pewnym sensie kontrolowane. Ze jak ktos robi cos dla wlasnej pychy, zlych rzeczy, itd to potem jest mu to odbierane lub jest meczony przez inne istoty.

Nie ma to jak uczyć się magii i bać się z niej korzystać. Można wręcz powiedzieć, że to patologiczne podejście. Mag ma być królem, który mądrze włada siłami wszechświata. Jeśli król boi się własnych poddanych i boi się wydawać rozkazy to kim jest?

(11-10-2016, 16:51)Eryk88896 napisał(a): Opowiadali mi tez o innych osobach ktore nauczali, lub probowali nauczyc, i byly posrod takich osoba ktora uwodzila chlopakow jakimis zakleciami, czy jak to sie tam nazywa. Rzucala uroki na facetow ktorzy jej sie podobali, i raz zobaczyla smierc motocyklisty ktorego duch poszedl za nia i meczy ja, i od tego momentu zyje na psychotropach. Inni trafiali do wariatkowa bo te istoty budza lęk czy cos takiego sa zrodlem lęku, i jesli sie z nimi nie potrafi obchodzic i stosuje to w zlych celach to potem sa ponoc tego konsekwencje.

Niestety zdarzają się osoby, które do tego stopnia zamotają się w swoich iluzjach.

(11-10-2016, 16:51)Eryk88896 napisał(a): Od jednego slyszalem jeszcze od niedawna o jakis "podmiencach" ktorzy wygladaja jak ludzie ale pochodza z innych wymiarow, i ze sa to jakies bardzo silne istoty, i nie wie jeszcze w jakim celu tu przybyli.

Z jakich wymiarów? Że niby z astrala przyszli czy co? Bo ja już się pogubiłem. D:

(11-10-2016, 16:51)Eryk88896 napisał(a): Nie wiem jak ludzie z tego forum podchodza do takich tematow, ja jestem otwarty na kazdy temat by pogadac, nie krytykuje nie oceniam. Powtarzam po prostu to co mi mowili bo jest to dla mnie ciekawe i chetnie uslysze opinie innych na ten temat. Bez zadnych spin prosze xD

Nie powtarzaj wszystkich głupot, które usłyszysz. Może to wszystko co napisałeś to prawda (chociaż moja "sceptyczność" osiąga tutaj granice, jeśli tak to można nazwać), ale wątpię. Weź się za jakieś książki, poczytaj, praktykuj przy tym, nie bierz wszystkiego za prawdę objawioną i rozwijaj się. Jeszcze wyjdą z ciebie ludzie, ale musisz się wziąć za prawdziwą magię, jeśli chcesz coś osiągnąć. Już dzisiaj wstawiałem ten link, wstawię jeszcze raz, Oth dobrze mówi.
https://jakzostacmagiem.wordpress.com/20...omyslnych/
11-10-2016, 19:21
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Bvizard

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB