Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inwokacja/rytuał Akhkharu
Autor Wiadomość
Radi Offline
Actin' like a shady

Liczba postów: 20
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Podziękowania: 4
Podziękowano 3 razy w 3 postach
Post: #1
Inwokacja/rytuał Akhkharu
Źródło - nieistniejąca już polska część Temple of Azagthoth a.k.a Zakon Tiamatu powiązany z istniejącym do dziś Black Order of the Dragon, który jest teraz częścią The Order of Phosphorus

IA! IA! IA! Akhkharu! Bogowie Ur! Przebudźcie się i przybądźcie! Na pogrzebowych wichrach przybądźcie, niech powstanie szczelina w otchłani i przez Smoka Wampira Tiamat, bramy się otworzą! Iak Sakkakh! Powstańcie stworzenia ciemności! Ja (imię) wzywam Smoka, Wampira Tiamat, z ciemności przybądź- BRAMY SĄ OTWARTE!!!! Usłysz wołania twego brata/siostry (imię).

Demony Wstrętu, jeżdżące cicho na wiatrach pogrzebowych, wzywam was. Azagthoth, czarny magu, niech twa istota przybędzie aby nam dopomóc, Boże Chaosu powstań!

Pazuzu, Panie wszystkich gorączek i plag, Mroczny aniele czterech wiatrów, przybądź na gorących pustynnych wiatrach, przybądź i uderz chorobą w naszych nieprzyjaciół, i Tylko w naszych nieprzyjaciół!
Humwawa, Jeźdźcu Południowych wiatrów, Panie Wstrętu, przynieś swą czarną istotę by przekląć naszych nieprzyjaciół, ponieważ my jesteśmy Arra Draconis! Wznieście się panowie mroku!

Spójrz! Chodzę po ziemi jako Inkarnowany-Demon, jestem Wampiryczną Elitą Wamphyri! Bogini Czarnego Smoka, Tiamat, wzywam do siedziby Uraeusa, Mój głos drży i wstrząsa granicami i wymiarami czasu. Jestem twą krwią, elitarną rasą. Duchowej nieśmiertelności i nieumarłego szukam. Podnosze kielich Ludzkiej krwi. To krew mych ofiar, i jest tym czym jest życie i zbiornikiem nieśmiertelności. Piję ją i wzywam twe błogosławieństwo. Pozdrawiam cię Tiamat! Moroii powstań! Cztery duchy czterech przestrzeni, Słuchajcie mnie teraz! Ci którzy mieszkają pomiędzy przestrzenią Słońca, z Otchłani, z próżni... Przychodzicie ku mnie, ponieważ jestem Wamphyri!

Składam w ofierze Siłę Życiową, astralnie drenowaną z ludzkiej zdobyczy, otwórz bramy Nieśmiertelności. Moja istota zmieni się w formę poczerniałej demonicznej kombinacji wilka, nietoperza, i Smoka. Przez tę formę pozwalam mej śpiącej ludzkiej zdobyczy zapamiętać mą złowieszczą formę jako cień niszcząc ich kruche umysły.

Tak się stanie, ja składam ofiarę i otwieram szczęki Tiamat. Umarłem i ponownie się narodziłem... moja forma we wszelkich przejawach rośnie, wzrasta i narasta w formę dzikiego Wamphyri, Spójrz, jestem Wamphyri!

Od czasu tej nocy moja strona cienia rośnie a moje astralne pazury dotykają i żłobią śpiącą zdobycz. Moje szczęki wilka drenują siłę życiową / krew z mej zdobyczy. Moje astralne skórzaste skrzydła mogą lecieć powyżej i przez ciemności , puste cmentarze i jechać na północnych wiatrach w stronę nocy.

Predatorzy nocy będą krzyczeć me imię, Wilki czekają na me zawołanie... Tak jest i tak będzie!!!! BRAMY SĄ ZAMKNIĘTE!!! HAIL WAMPHYRI! HAIL TIAMAT!

(ten czar jest dla przyjmowanego Wamphyri, który powinen zrozumieć kontrolować i być mistrzem ciemnych mocy magii - Michael W. Ford, B.O.T.D, 1995 axis Press
04-01-2016, 21:50
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Void
Void Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 446
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 26
Podziękowania: 345
Podziękowano 233 razy w 129 postach
Post: #2
RE: Inwokacja/rytuał Akhkharu
Rytuał rodem z Liber Azerate...
08-01-2016, 22:40
Znajdź Posty Reply
Radi Offline
Actin' like a shady

Liczba postów: 20
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Podziękowania: 4
Podziękowano 3 razy w 3 postach
Post: #3
RE: Inwokacja/rytuał Akhkharu
(08-01-2016, 22:40)Void napisał(a): Rytuał rodem z Liber Azerate...

Być może, dawno nie czytałem owej księgi, aczkolwiek zapewniam Cię, iż jest on z niestniejącej strony ToA, którą znalazłem poprzez archive.org.
09-01-2016, 00:34
Znajdź Posty Reply
Void Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 446
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 26
Podziękowania: 345
Podziękowano 233 razy w 129 postach
Post: #4
RE: Inwokacja/rytuał Akhkharu
Akurat chodziło mi o sposób.
Wydaje mi się, że bez odpowiednich narzędzi i z prostą ewokacją - ściągniesz jedynie negatywne byty, ale proste. Tak jest często przy takich wołaniach. Ale sam post dobry. Nawet nie wiedziałem, że coś takiego istniało. Ale są prostsze sposoby na zdobycie siły i to w bezpieczniejszy sposób.
Ale świetny post, chyba jeden z niewielu o takim charakterze na forum.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2016, 15:02 {2} przez Szczęściarz.)
09-01-2016, 12:32
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Radi


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB