Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twoje poprzednie wcielenia. Jak je odkryć i wykorzystać w obecnym życiu - Atasha Fyfe
Autor Wiadomość
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,103
Reputacja: 85
Podziękowania: 928
Podziękowano 1318 razy w 651 postach
Twoje poprzednie wcielenia. Jak je odkryć i wykorzystać w obecnym życiu - Atasha Fyfe
Zapraszam do zakupu książki: http://talizman.pl/116832-twoje-poprzedn...01991.html
I na stronę wydawnictwa: http://www.studioastro.pl

[Obrazek: twoje-poprzednie-wcielenia-b-iext28136076.jpg]

Poprzednie wcielenia to temat, do którego w naszej europejskiej kulturze zazwyczaj podchodzi się bardzo sceptycznie. Powodem tego jest wychowanie wśród społeczeństwa, które odrzucają możliwość reinkarnacji, wpojenie nam schematów, norm i sposobu myślenia oddziałuje na całe nasze życie.

Daj się przekonać Pani Atashy Fyfe, że reinkarnacja nie jest jakąś wyobrażoną fanaberią, lecz faktem! Istnieje wiele dowodów na reinkarnacje, istnieje wiele historii i sposobów... pozwól sobie poznać wszystko co oferują Twoje poprzednie wcielenia i pokazać sobie, że Ty również możesz dowiedzieć się kim byłeś i poznać powody niektórych sytuacji w swoim życiu, jak i faktyczne źródła zastanawiających Cię cech charakteru, chorób lub lęków.

Jest to moja pierwsza książka o temacie reinkarnacji, więc można mi zarzucić, że nie mam porównania, ale tematyka reinkarnacji nie jest mi obca i naprawdę mogę polecić ''Twoje poprzednie wcielenia''. Książka jest podzielona na dwie części oraz oczywiście w między czasie poznaje czytelnika z ćwiczeniami pozwalającymi poznać swoje poprzednie wcielenia - bez konkurencyjnie najbardziej podoba mi się pierwsza część, gdzie już na początku każdy może zacząć się już domyślać kim był w poprzednim wcieleniu, poznaje przyczyny swoich zachowań, upodobań czy talentów jak i różne historie osób, na których poprzednie wcielenie wywiera wpływ w obecnym wcieleniu. Część pierwsza jest genialnym zbiorem wiedzy, która was zapewne zaciekawi, zaintryguje i wiele wyjaśni... Część druga przypomni wam niektóre przypadki opisane w części pierwszej, wyciągnie wnioski i pokaże wam jakie korzyści niesie wiedza o swoich poprzednich wcieleniach. Uśmiech

Natomiast jeśli chodzi o ćwiczenia... pamiętam moje pierwsze kroki kierowane ku poznaniu wcieleń i naprawdę, nie życzę nikomu tego samego. Odkrywałam swoje wcielenia poprzez autohipnozę i osobiście wspominam to jako... coś cudownego i błogiego na początku, a potem brutalne gwałtowne ostre szarpnięcie i jakbym spadała wysoko rozbujanej huśtawki (za takim spadaniem idzie w parze: utrudnienie oddychania, wirowanie w głowie, przewrót żołądka itp.)... naprawdę, nie fajne uczucie (choć muszę przyznać, że efekt był tego warty). Nie mówię tutaj, że autohipnoza (czy inne metody odkrywania swoich poprzednich wcieleń) jest zła, tylko że dobrze się do tego przygotować, żeby proces początkowy miło wspominać i oszczędzić sobie przerażenia - wkońcu nie każdy rozumie co się z nim obecnie dzieje i nie każdy jest gotowy, aby poznać/zobaczyć swoją przeszłość...

''Twoje poprzednie wcielenia'' są świetną podstawą i fundamentem do okrycia swoich wcieleń, ale nie uważam, że należy na nich poprzestać. Zapoznanie się z tą pozycją może wam podpowiedzieć czego się możecie spodziewać, podczas podróży zapoznawczej z wcieleniami, pomoże osobą, które obawiają się doświadczyć wizji czy podróży... ''Twoje poprzednia wcielenia'' jest bardzo dobrą książką, ale po jej przeczytaniu należy iść dalej na przód, uważam, że wiedza zawarta w tej pozycji jest cenna, ale jest to za mało. Człowiek powinien widzieć, doświadczać i rozwijać się dalej... ta książka da wam podstawę, fundament, rozjaśnienie, ale dla wielu będzie oczekiwało więcej.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2016, 23:02 {2} przez Olimpia.)
10-01-2016, 22:55
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB