Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc
Autor Wiadomość
~mg4444
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Podziękowano razy w postach
Pomoc
Witam.
Mój chłopak znalazł za grzejnikiem dziwną bransoletkę. Miała ona kilka supełków, sznureczki miały kolor czerwony, jasnoniebieski, biały? (nie widziałam jej bo ją spalił). Najbardziej zastanawia mnie to, że na tej bransoletce były zawieszone dwie figurki chłopaka i dziewczyny z napisem "XXX" czy ktoś wie co to oznacza?

On mieszkał w tym mieszkaniu ze swoją byłą dziewczyną, która wierzyła w rytuały. Czy to jest jakaś klątwa czy na ich przyszłe szczęście?
Dziękuję za odpowiedź.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2016, 22:06 {2} przez Neaxx.)
11-01-2016, 23:50
Reply
~mg4444
Niezarejestrowany

Podziękowania:
RE: Pomoc
Ja podeszłam do tego z dystansem, ale on miał jakieś przeczucie żeby to spalić. Tak naprawdę to mnie zastanowiło i chodziło po głowie... co ta osoba miała na myśli. Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2016, 22:06 {2} przez Neaxx.)
12-01-2016, 13:45
Reply
Olimpia Niedostępny
...

Liczba postów: 5,093
Reputacja: 85
Podziękowania: 870
Podziękowano 1378 razy w 682 postach
Tak na logikę, to bransoletki z węzłami w kolorach miłości i wzmocnienia wrzucone za grzejnik, to raczej Magia Węzłów.

Paląc taką bransoletkę uwalniasz energie w niej zawarta w Wszechświat.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
12-01-2016, 18:35
Znajdź Posty Reply
~mg4444
Niezarejestrowany

Podziękowania:
Jeszcze raz dzięki!

A te woreczki Mojo skąd się biorą?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2016, 22:08 {2} przez Neaxx.)
12-01-2016, 22:31
Reply
Olimpia Niedostępny
...

(12-01-2016, 19:03)Zołi. napisał(a): Olimpia, a czy taka niespalona bransoletka nie ma zupełnie żadnej mocy? Dopiero, gdy ją spalimy magia zaczyna działać?

No coś Ty. xD W węzłach i supłach chodzi o to, aby wpleść w nasze życie konkretne energię. http://witchcraft.com.pl/T-magia-wezow--7208

Zresztą... łapacz snów, działa dokładnie tak samo - nie pali się go, tylko wiesza aby to co negatywne z naszych snów było łapane do tych siateczek. ^^

Jeśli chodzi o mojo (wywodzącej się z Magii Sympatycznej, a znanej obecnie bardziej jako praktyka VooDoo): http://witchcraft.com.pl/T-woreczek-mojo--124
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
13-01-2016, 00:26
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Bvizard
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Liczba postów: 458
Reputacja: 29
Podziękowania: 421
Podziękowano 356 razy w 150 postach
(12-01-2016, 18:35)Olimpia napisał(a): Paląc taką bransoletkę uwalniasz energie w niej zawarta w Wszechświat.
No moment. On to wrzucił do ogniska nie żeby uwolnić energię, tylko żeby to zniszczyć. Więc tak jakby wykonał działania z intencją. Ognień ma dwa działania tworzy, ale też niszczy. Więc nie wyciągajmy od razu pochopnych wniosków.
[Obrazek: apolud5d75d.png]
13-01-2016, 21:34
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: xao , Czarnulka
Olimpia Niedostępny
...

A od kiedy to energię da się zniszczyć? Energię można transformować, ale jej nie zniszczysz. Uwalniając więc energię (bez względu w jakim celu) leci ona w Wszechświat. I oczywiście jak najbardziej uwolniona w ten sposób energia może zostać przekształcona przez czyjąś intencję.
Normalność to wymysł.
-----------
14-01-2016, 00:33
Znajdź Posty Reply
Szczęściarz Offline
Smaragdus Felix

Liczba postów: 458
Reputacja: 29
Podziękowania: 421
Podziękowano 356 razy w 150 postach
Tak jak drewno wrzucone do ogniska też się przetransformuje, w jeszcze więcej ognia.
Możemy mieć nadzieję, że rację mam ja, ale mieć na uwadze, że rację możesz mieć Ty. Oczko
[Obrazek: apolud5d75d.png]
14-01-2016, 22:35
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...

Przecież mówimy o tym samym... -_-'

PS: Drewno nie przetransformuje się w jeszcze więcej ognia... przetransformuje się w popiół... za to ogień, który żywi się drewnem (dzięki czemu będzie go jeszcze więcej przez jakiś czas) w dym.
Normalność to wymysł.
-----------
15-01-2016, 16:05
Znajdź Posty Reply
zaraon Offline
Neofita

Liczba postów: 2
Reputacja: 0
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
A co jeśli twój chłopak wiedział do czego jest ta bransoletka ?
07-01-2017, 11:32
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB