Fotamecus
Autor Wiadomość
Void Offline
Pierwszy wśród równych

Liczba postów: 396
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 26
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Fotamecus
Witajcie.
Chciałbym zapoznać was z pewnym dosyć pomocnym bytem, zwie się on Fotamecus.
Tak... wiem że na forum istnieje już jeden opis owego Serwitora, jest on nawet mój. Ale chciałbym przybliżyć wam to co niedawno odkryłem i co może wam pomóc.

Zaczynając. Fotamecus ma już dobre 20 lat, jest stosunkowo - ba, nawet bardzo w porównaniu z innymi - młodym bytem. Powstał podczas "pielgrzymki" chaotów do doliny śmierci na koncert.
Jego możliwości wahają się w zakresie manipulacji PERCEPCJĄ czasu, w umyśle do którego jest podłączony. Jest zwany Serwitorem KOMPRESJII i EKSPANSJII czasu, gdyż potrafi zarówno tworzyć iluzję jego wydłużenia, jak i skrócenia.

Wracając do sedna tego wątku. Większość osób które pracuje z Fotamecusem, uznaje go za byt w pełni posłuszny i pusty - czyli po prostu narzędzie, serwitora.
Ale istnieje inny, bardziej opłacalny - jak i bardziej chaotycki - system pracy z owym Serwitorem, a może i... Bogiem?

Fotamecus na obecnym poziomie ma siłę Godformy, co znaczy że jest świadomy siebie, jak i swoich możliwości. Może racjonalnie oceniać jak i pomagać/szkodzić.
I to jest sedno... Można go traktować jak boga, a jego zakres umiejętności, jest bardzo praktyczny jak na dzisiejsze czasy.

Co więc możemy zrobić?

Główną techniką do jego użytku, jest narysowanie jego pieczęci na płaszczyźnie białej - czyli wizualizacja unoszącego się sigila - i po naładowaniu, wysłanie komend.
Ale istnieje więcej technik - bardziej trwałych, i nie tylko z zakresu energetycznego.

Ostatnio natrafiłem na ciekawy cytat, którego użyje jako dalszego rozwinięcia wątku. Oto on:
Rytuał Błogosławieństwa Fotamecusa: "Stań w lekkim rozkroku, rozluźnij się. Z wizualizuj Fotamecusa lekko nad swoim czołem. Spójrz na niego, niech oślepia Cię jego blask, a moc niech wręcz od niego bije. Wymów: "O potężny boże czasu! Daj mi swoje błogosławieństwo!"
Wykonaj wizualizacje wybuchu.Niech pozostała moc powoli się rozprasza i zbliża do Ciebie. Wyciągnij ręce i wizualizuj, że płoną i zbierają pozostałości po wybuchu Fotamecusa. Niech ta energia stanie się połączeniem z Fotamecusem i niech on działa na waszą korzyść."
- tyle w kwestii cytatu. (skopiowane ze strony "Magiaz")

Kontynuując. Widać tu prace na modelu chaotyckim, jeżeli nie czysto spirytualnym. Ten kto wzywa byt, uznaje go za boga. Darzy go szacunkiem i uznaje jego wyższość.

Ten kto używał kiedykolwiek Fotamecusa - co polecam przed pracą którą niżej opisze - wie jak on działa. Odczuwamy po prostu różnicę w biegu czasu.
Ale jest to chwilowa praca z serwitorem, i powielana daje te same efekty. Czy nie można by zrobić czegoś bardziej trwałego?

Wymyśliłem rytuał by zjednać nam ten byt, oto on:

W dzień "przestawiania zegarków", czyli zmiany czasu z zimowego na letni/letniego na zimowy(Jest to dosyć symboliczne), przygotuj następujące przedmioty:
-Stary zegar, najlepiej z ozdobionymi wskazówkami.
-Zwyczajny młotek.
-Rzemyk.
-Pisak, najlepiej czerwony lub czarny.
-kartka A4 białego papieru.

Przebieg rytuału:
1)Oczyść pomieszczenie, jak i przedmioty rytuałem odpędzającym - najlepszy do tego wydaje się MROP.

2)Rozbij zegar(symbol owego bytu to właśnie rozbity zegar) i wyjmij z niego wskazówki.

3)Zaklinanie: Rozdziel je od siebie, i nakładaj od sekundnika po wskazówkę godziny na linię rzemyka, mówiąc:
-"Każda z was, pokazuje czas. Ty pokazujesz to czego nie zauważam. Ty to czego oczekuję. A ty czas w całokształcie i jego upływ wskazujesz." - wyznaczaj poszczególne wskazówki.

4)Ewokacja: "Wołam ciebie (można tu użyć słowa demon, jeżeli nie kojarzy się wam ono negatywnie) Boże Czasu! Wielki, choć nie wieczny. Silny i prężny. Czysty i szlachetny. Ty dla uciechy coś był stworzony, przez grupę ludzi, na środku pustyni. W dolinie śmierci, twe ciało kreowane. Ty, co sługom byłeś dla utrapionych. Pomocniku wielu, przybądź do mnie. Wołam cię FOTAMECUSIE! Wołam cię!" - tu powinniśmy wizualizować pieczęć bytu w umyśle, a sam tekst "Wołam cię Fotamecusie!" powtarzać wiele razy - można tu się zabawić w symbolikę i zrobić określoną liczbę powtórzeń.
Krzyki, którymi go wywołaliśmy, wprowadziły nasz umysł w określony stan. Utrzymajmy go i kontynuujmy.

5)Zwizualizuj na płaszczyźnie białej światło, i jego pieczęć. Ma mieć te same podmioty jaki były obecne w tekście który wkleiłem. Powtórz też tekst o błogosławieństwie, i zwizualizuj samą eksplozję. Poczuj też, że byt mimo swojej potęgi, jest dobry. Czysty. że jego obecność sprawia u ciebie radość!

Mów dalej: "Pobłogosław te naczynia! Ten co sekundy wymierza - niech przestaną one istnieć, gdy taka będzie wola moja! Ten co minuty pokazuje - niech stanie się wodą płynącą w wartkim potoku - niech płynie szybko, lub zamarznie pod woli mej okiem! Ten co godzinę wyznacza, niech będzie on szybki jak strzała w locie, lub wolny jak milenium w podwojonym stukrocie!" - rym żałosny, ale chodzi o wyznaczenie dużej jednostki czasowej. A rym ułatwia zapamiętanie i lepszą pracę z umysłem.

6)Końcowe Zaklinanie:
"Niechaj tak się stanie, o wielki i potężny. Majestatyczny i piękny! Wspomagaj mnie gdy o to poproszę. Bramą w naszej współpracy, wyznaczam te narzędzia.(wskaż na naszyjnik z wskazówkami) Mój dotyk i prośba, niech głucha na twoje ucho nie będzie. Wspieraj mnie, swojego wyznawcę w mojej wędrówce przez zawiłe meandry czasu na ziemi i przestrzeni! Amen!" - zwizualizuj jak światło opada, i łączy się ze wskazówkami. Dobrze by było wybuchnąć teraz śmiechem.

7)Aby wzmocnić działanie amuletu, i powzwolić całej formie się napełnić energi, weź kartkę, narysuj na niej okrąg, a w nim pieczęć Fotamecusa - łatwo ją znajdziesz - i daj "amulet" na środek koła. Powiedz spokojnym głosem: "Ustabilizuj i ładuj owy artefakt, niech mi służy i pomaga, gdyż taka jest wola moja. Ave o wielki!"

8)Po jakimś czasie wykonaj Mrop, a naszyjnik zostaw aż do zmiany czasu, by następnie owinąć go w materiał i używać, lub nosić na szyi jako stałe łączę z bytem.

(!)Ważna kwestia. Aby nie ewokować jakiegoś gówna, i by wszystko się w miarę udało, stale miejcie w głowie wizję efektów, oraz przy odpowiedniej pracy, cel zaklinania - chodzi o to by wizja była żywa i bardzo realistyczna. Najlepiej byście zmienili tekst pod własne upodobania.

Oraz ostatnia rada. Amulety mają to do siebie, że ich moc się po jakimś czasie wykrusza. Powtórzenie np. co miesiąc rytuału błogosławieństwa, uzupełni łącze i siły w amulecie.

Tyle z mojej twórczej wizji.
Miłej pracy z Fotamecusem.

(Olimpio... jakoś wolałem starą wersję :c)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-01-2016, 22:55 {2} przez Void.)
18-01-2016, 20:35
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 4,733
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 86
Podziękowania: 316
Podziękowano 169 razy w 318 postach
Podziękowano 169 razy w 318 postach
Post: #2
RE: Fotamecus
Voiduś... ale może mógłbyś jakoś ten post ładnie zrobić? Bo więcej osób przeczyta, tak to mało kto będzie chciał bo to wygląda... no, mało zachęcająco mówiąc delikatnie. Nie chcesz to oczywiście nie musisz - tylko taka rada, bo wiem z doświadczenia, że grafika odgrywa dużą rolę przyciągania.
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
18-01-2016, 21:34
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB