Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozkładziki
Autor Wiadomość
Animal Niedostępny
Zwierzaczek

Liczba postów: 297
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 9
Podziękowania: 355
Podziękowano 80 razy w 53 postach
Post: #1
Rozkładziki
Poproszę kartami Tarota, rozkład karmiczny oraz sprawdzenie energii i stanu czakr.
20-01-2016, 02:51
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 5,121
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 85
Podziękowania: 879
Podziękowano 1393 razy w 690 postach
Post: #2
RE: Rozkładziki
Rozkład karmiczny ogólnie czy coś konkretnego?
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
20-01-2016, 12:44
Znajdź Posty Reply
Animal Niedostępny
Zwierzaczek

Liczba postów: 297
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 9
Podziękowania: 355
Podziękowano 80 razy w 53 postach
Post: #3
RE: Rozkładziki
Niech ogólnie będzie.
20-01-2016, 12:54
Znajdź Posty Reply
Olimpia Niedostępny
...
********

Liczba postów: 5,121
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 85
Podziękowania: 879
Podziękowano 1393 razy w 690 postach
Post: #4
RE: Rozkładziki
Rozkład Karmiczny


Jak wiesz wszystkie nasze wcielenia mają wpływ na obecne, ale także i na przyszłe, najmocniejszy wpływ mają te ostatnie wcielenia... wpływem poprzednich wcieleń jest część Twojego stosunku do życia. Jesteś odpowiedzialny i rozsądny... głównie mowa tu o tym jak zarabiasz pieniądze, jak traktujesz pracę. W poprzednich wcieleniach (ogólnie mówiąc i pomijając Twoje ostatnie wcielenie) musiałeś pracować ciężko, aby się utrzymać. Obecnie więc znasz wartość pieniądza i wiesz, że są one potrzebne (i nie mów to, że wie każdy bo np. moja matka do dziś ze mną walczy, o wartość materialną) - starasz się być oszczędny, ważne jest dla Ciebie zabezpieczenie materialne, chcesz do czegoś w życiu dojść... oczekujesz, w przyszłości stabilizacji materialnej i bezpieczeństwa na tej płaszczyźnie. Nie mam tu absolutnie na myśli, że jesteś materialistą, tylko, że jesteś kimś kto dąży do celów bezpieczeństwa materialnego, stabilnie acz powoli - nie śpieszysz się.

Masz ogromne pokłady miłości, czułości, troski i opieki względem drugiego człowieka... konkretnie mówiąc, motyw łączący większość Twoich reinkarnacji to miłość, poszukiwanie bratniej duszy, towarzyszki życia. Problem jednak w Twoich wcieleniach polegał na tym, że choć kochałeś intensywnie i mocno... z wielką energią to nie wiedziałeś tak naprawdę co z tą energią zrobić, gdzie ją ukierunkować przez to ona się zwyczajnie wypalała... Lała się woda i lała... ale nie zbierałeś jej do dzbanka. Mam na myśli, że miłość należy pielęgnować jak kwiat inaczej on uschnie, jasne teraz to wiesz... ale nie zawsze masz wyczucie odnośnie potrzeb drugiego człowieka. Jeszcze nie spotkałeś miłości swojego życia (nawet jeśli teraz jak sądzisz) i jeszcze długo nie spotkasz... kiedy już spotkasz, będziesz musiał pamiętać, aby nie pozwolić wodzie (miłości) spłynąć i zniknąć. Jesteś bardzo uczuciowy i wrażliwy, acz bardzo podatny na manipulacje, jesteś człowiekiem bardzo dobrym o czystym sercu i dlatego również naiwnym - chcesz wierzyć, że każdy jest dobry i często czegoś nie widzisz. Nie pozwalaj się wykorzystywać, głównie mowa tu o kobietach bo na ich machlojki jesteś najbardziej podatny - uważaj w życiu na suki o twarzach łabędzia.

W poprzednim wcieleniu również musiałeś walczyć o swoje przetrwanie... wykonywałeś pracę fizyczną, tak przy pierwszej karcie podejrzewałam, że mogłeś być rolnikiem... i teraz również widzę taką możliwość. Większość czasu spędzałeś pod gołym niebem, byłeś marzycielem, często bujałeś w obłokach, kochałeś podróże, kochałeś życie i patrzeć w gwiazdy. Czułeś się uwięziony z braku perspektyw na życie, byłeś ambitny... ale nie miałeś możliwości wyrwać się ze środowiska (a raczej stanu społecznego), w którym się urodziłeś. Często miałeś różne pomysły na sukces... zawsze byłeś z ich powodu ganiony i wyśmiewany... ot taki sobie chłop ze wsi co chce zostać panem świata. Umarłeś młodo, prawdopodobnie zostałeś wciągnięty przez bagna. Tak, myślę, że zajmowałeś się uprawą roli... coś z ziemią.

Twój najważniejszy problem przeniesiony z tego ostatniego wcielenia reprezentuje Królowa Kielichów... musisz pamiętać, aby patrzeć realnie zwłaszcza jeśli chodzi o ludzi, a tym bardziej kobiety - jednak to jest rada bardziej na przyszłość. Te Twoje dobre cechy... powinny zostać zharmonizowane. Zostaniesz w życiu przez kobiety wiele razy zraniony, musisz pamiętać, że to nie koniec świata... przerobisz sobie to i owo i będzie ok. To, co przeznaczone oraz nieuniknione w tym życiu, czego
zrozumienie pozwoli na wypełnienie misji z tego wcielenia i uwolnienie
będzie bolesne i trudne. W drugiej połowie Twojego życia (prawdopodobnie po ukończeniu 20 lat... gdzieś tak po 20-około 30, stanie na Twojej drodze osoba bezwzględna, która będzie udawała Twojego przyjaciela dla swoich korzyści, a potem sprawi, że całe Twoje życie obróci się do góry nogami i będziesz musiał wszystko budować od początku bo to co już sobie do tej pory zbudujesz zostanie przez niego zrównane z ziemią i wykorzystane. Będzie miał ciemne oczy i włosy, nie wykluczone ten młody facet będzie obcokrajowcem... kimś z ''ciepłych'' krajów, np. Arabia, Grecja czy Indie, będzie miał ciemną karnację, szczupły i wysoki, pewnie z bródką. Pamiętaj, że każdy szkic zawsze może się zmienić... jednak to jest coś co jeśli unikniesz to i tak doświadczysz, choć w innym wcieleniu... bo to jest Ci potrzebne być mógł zacząć coś nowego, coś naprawdę prawdziwego, Twoją własną prawdziwą misję. Lepiej nie mieć nie dokończonych spraw... nie ma co ich sobie kumulować na następne wcielenie... a każda trudność tak naprawdę wychodzi nam na dobre, o ile jesteśmy wytrwali i się nie poddajemy, tylko idziemy dalej na przód.

Przyszłe wcielenie oczywiście zależy od tego jak (i czy) wypełnisz swoją misję w obecnym wcieleniu. Jeśli wszystko pójdzie pójdzie zgodnie z ''planem'' to ciąg, który idzie przez większość Twoich wcieleń zostanie przerwany i ostatecznie zamknięty bo dokończony. Osiągniesz harmonię, równowagę, większą samoświadomość i świadomość. Będziesz się jednak musiał nauczyć... rozwijać wszystko od nowa, znajdziesz się w nowych sytuacjach, będziesz balansował pomiędzy nowo odkrytą równowagą w sobie a dysharmonią spowodowaną w nowym życiu, którą także będziesz musiał zrównoważyć.Energia


Masz sporo linków przyczepionych do siebie i większość z nich pochodzi od człowieka. Oczyść się porządnie... i załóż sobie także tarcze. Osłabiona aura. Energia, która jeszcze nie jest w pełni dojrzała, mam na myśli, że jej podstawa wciąż się kształtuje. Obecnie idzie w kierunku typowej energii Maga Ceremonialnego/Maga Chaosu (bardziej w Ceremonialnego).Its chakra time!


Podstawa - Duża kumulacja energii, miejscami jest zahamowana... przydałoby się zrobić zrównoważenie i uziemienie. Wygląda to jak zapalenie ucha tylko, że nie zbyt odczuwalne.

Seksita czakra! - stabilna, choć... nie aktywna. Energia z podstawy bardzo na nią promieniuje, więc skutków nadmiaru energii z podstawy, raczej nie odczuwałaś bo ''większy'' nadmiar ''wylewa'' się na sakralną, zaś brak aktywności z sakralnej również nie powinien być jakoś mocno odczuwalny bo dostaje energie z podstawy.

Splot! <3 - widziałeś Ty kiedy słońce przebijające się przez chmarę chmur? No to już wiesz jak wygląda jak Twój splot.

Serducho - nie zaskoczyłeś mnie. Stabilny stan, swobodny przepływ energii... jest tam na serduchu jakaś rysa/blizna (?), ale to w sumie nic niezwykłego, większość ludzi ma jakieś niezaleczone rany z przeszłości.

Otwórz buzie i powiedz ''aaaaa...'' - czyżbyś ostatnio się łajdaczył językiem? Obgadywał/kłamał/krzywoprzysiężył? ... bo ta Twoja czakra jest fakt w dobrym stanie i wogóle... tylko, że jak włączysz sobie na you-tube kanał przyrodniczy o jaszczurkach/wężach i zobaczysz ich rozdwojone języki to zobaczysz tym samym jak wygląda przepływ Twojej energii w tej czakrze. Normalnie jak rozstaje dróg! ... Jedna część energii idzie na lewo... druga na prawo... a środek jakby przyblokowany jakimś kamieniem.

Oko! - przyblokowane, aktywuje się podczas snu.

Korona Królewska <3 - patrząc na Twoją koronę, przypomina mi się jedno zdarzenie. Jak wiadomo mam naprawdę wielki biust! ... Pewnego dnia, włożyłam sukienkę z głębokim dekoltem i olałam stanik (nie pasował mi po prostu do tego kroju), schyliłam się... i cycki mi wypadły poza sukienkę!!!!! ... ale miałam farta bo koleś akurat odwrócił głowę i patrzył na co innego. xDD Dokładnie tak samo jest z Twoją koronką... co z tego, że dochodzi Ci do niej energia itp. skoro Ty odwracasz od tego świadomość? (Czyli wzrok).
Normalność to wymysł.
Skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).
-----------
Różnica pomiędzy mną a resztą jest taka, że ja sie nie boje być nie akceptowana.
20-01-2016, 14:17
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Animal
Animal Niedostępny
Zwierzaczek

Liczba postów: 297
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 9
Podziękowania: 355
Podziękowano 80 razy w 53 postach
Post: #5
RE: Rozkładziki
Bardzo dziękuje.
20-01-2016, 15:39
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB