Język (o)Urański/Barbarzyński
Autor Wiadomość
Void Offline
Pierwszy wśród równych

Liczba postów: 396
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 26
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Język (o)Urański/Barbarzyński
Jest to technika z zakresu Magii Oktarynowej i Magii Pomarańczowej.

Ma za zadanie wykreować pieczęci metodą słowa, i tak jak alfabet pragnień, utrwalić ich znaczenie przez co zwiększyć ich efektywność. Jej kolejną funkcją, jak i możliwością, jest fakt że omija ona świadomy umysł/cenzora psychicznego, przez co idzie bezpośrednio w nieświadomość.

Istnieją dwie główne koncepcje kreacji tego narzędzia:
-Pierwsza zakłada tłumaczenie poszczególnych liter, bezpośrednio na obraz wizualny i wokalny. W prostych słowach, litera "A" dostaje przekształconą formę i wydźwięk. Całość jest dosyć żmudna, ponieważ należy przetłumaczyć całe zdania litera po literce.

-Druga skupia się głównie na kreowaniu całych sentencji, w sposób nadania obrazu konkretnym słowom, a nawet zdaniom, bez tłumaczenia poszczególnych liter. Skraca to czas, ale jest procesem długotrwałym. Z jednej strony tłumaczysz wszystkie słowa według określonego wzoru, a z drugiej strony możesz to robić żywiołowo, poprzez np. metodę mantryczną(losowe przestawienie i usunięcie niektórych liter).

Ważnym elementem jest to, aby słowa nie przypominały swoich oryginalnych odpowiedników. Pomaga to ominąć Świadomy umysł.

To w zasadzie tyle. To magia chaosu, więc istnieje wiele wariacji tej techniki, niektórzy tworzą i całe rytuały by zesłać na siebie natchnienie. Rytuałem może być także sama ceremonia kreacji.
Podaje tu przykład ceremonii z użyciem kodu: http://www.chaosmatrix.org/library/chaos...rbget.html

Przykładem wykorzystującym te prawa, jest rytuał Wiru Chaosu, gdzie zsyłamy określone znaczenia na tarcze Chaosfery, wizualizując bezpośredni efekt.
To w zasadzie tyle z zakresu tej techniki. Owocnych praktyk
20-01-2016, 15:45
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB