Podliczby
Autor Wiadomość
Lesza Offline
Strażniczka lasu

Liczba postów: 94
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 9
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Podliczby
Podliczby są liczbami "pobocznymi" mającymi wpływ na liczbę główną, dlatego często mówi się: "liczba liczbie nierówna".
Trzeba pamiętać, że liczba główna ma silniejszą wibrację, ale nie można też ignorować podliczb, jeżeli chce się mieć dokładniejszy portret numerologiczny.


Podliczba Dziesięć (10/1) wskazuje na odnowę, nowy cykl, nowy początek, przeobrażenie, przedziwne wypadki (wzloty i upadki), podróże. Daje szansę „rozpoczęcia raz jeszcze", inaczej, lecz w oparciu o dotychczasowe zdobycze. Utrudnia realizację projektów (Zero). Zapowiada zmiany, a wraz z nimi właściwą im niepewność, ale i możliwość sukcesu, rozsądek i spokój w dynamicznym działaniu. Zaufanie do siebie i umiejętność wcielania w życie projektów pozwala na spełnianie marzeń (często dzięki poparciu innych). Skłonność do służby społecznej.
Jeśli reakcje na zmiany są negatywne, trzeba liczyć się ze „wzlotami i upadkami", nadgorliwością, nadmiarem pragnień, poczuciem braku bezpieczeństwa.
Należy zachowywać ostrożność.

Podliczba Jedenaście (11/2) wskazuje na uduchowienie, humanitaryzm, inspirację, drogę do mistrzostwa. Nie sprzyja sferze materialnej i karierze. Zapewnia jednak moc i odwagę. Pomaga w odnoszeniu sukcesów, zdobywaniu uznania i sławy.
Przy realizacji negatywnej przynosi drogę Dwójki, obciążoną biedą i goryczą zmarnowanych szans. Trzeba pracować z egocentryzmem i narcyzmem, rozwijać intuicję i wyższą inteligencję (wyższy stan świadomości).
Skłania do „wysokich lotów" i pracy nad zakorzenieniem się w rzeczywistości, do zasiania marzeń w żyznej glebie. Zapowiada: w sensie pozytywnym: sukcesy, uznanie, miłość, oryginalność, dążenie do władzy; w sensie negatywnym: klęski, napięcia nerwowe, trudne stany emocjonalne, wahania, melancholię, skłonność do rozpaczy. Aby to przezwyciężać, trzeba dzielić się swą wiedzą wewnętrzną i oświeceniem.

Podliczba Dwanaście (12/3) skłania do poświęceń, do pozostawania w cieniu, do pracy w grupie i zatarcia konturów własnej osobowości. Przynosi trudne doświadczenia, smutek, uleganie iluzji. Utrudnia wybory i daje poczucie winy. Prowadzi do odrodzenia, poprzez oczyszczenie z emocji, pozbycie się pragnień, osiągniecie umiejętności rozróżniania prawdy od fałszu, ważnego od nieważnego. Trzeba zgodzić się, by los „układał nam karty", uciekać z więzienia emocji, wycofywać się (chwilowo) z ufnością i zawieszać aktywność.

Podliczba Trzynaście (13/4) wyrażająca tzw. Długi Karmiczne, wskazuje na znaczenie pracy, metodyczności i cierpliwości w życiu. Jest odpowiedzią na lenistwo, którego doświadczaliśmy w poprzednim życiu. Przynosi zmiany pracy, sytuacje wymagające metodyczności i cierpliwości w rozwiązywaniu problemów egzystencjalnych, które są okazją do całkowitej przebudowy życia. Jest liczbą transformacji poprzez miłość. Oznacza człowieka (I) i ekspresję twórczą (3), a zredukowana do Czwórki (4) — człowieka twórczo zmagającego się z materią. Spłata długów następuje poprzez trud bez oczekiwania pomocy, tworzenie i realizowanie poprzez wysiłek i pracę.

Podliczba Czternaście (14/5), wyrażająca Długi Karmiczne, wskazuje na impulsywność. Przybliża pojęcie wolności i zapewnia gotowość spotkania się ze sferą nadzmysłową. Wskazuje, że w poprzednim życiu nadużywaliśmy wolności i zmysłów (seks, intoksykacja, hazard), sprawiając cierpienie innym. W obecnym życiu będziemy musieli zaakceptować te aspekty rzeczywistości, które nie poddają się poznaniu zmysłowemu oraz nauczyć się korzystać z wolności tak, aby nie naruszać terytorium innych.

Podliczba Piętnaście(15/6) wskazuje na pasje, kuszenie, trudności z panowaniem nad instynktami, zmysłami, pragnieniem łatwych przyjemności i żądzą posiadania. Można popaść w skrajności, fobie, nadużycia, rozchwianie emocjonalne i histeryczne reakcje. Dojść może do rozczarowań miłosnych i zawodów, gdy magnetyczny czar będzie używany egoistycznie (do zadowalania zmysłów). Może to prowadzić do perwersji, masochizmu lub niemożliwego do spełnienia zaangażowania uczuciowego.
Trzeba zerwać więzi z osobami, które chcą nas podporządkować sobie psychicznie i wykorzystywać, i wykorzystać pozytywnie pasję, moc, wolę i wytrwałość. Sublimując uczucia uzdrowimy siebie i innych.

Podliczba Szesnaście (16/7) wyrażająca Długi Karmiczne, zapowiada regenerację poprzez klęskę. Wskazuje na człowieka (1) wobec odpowiedzialności i miłości (6). W którymś z poprzednich wcieleń zlekceważyliśmy czyjeś uczucia i zobowiązania rodzicielskie. Teraz czekają nas trudności w tej dziedzinie. Będziemy musieli zbudować relacje partnerskie na planie bardziej subtelnym, wykluczającym egoizm, zazdrość, ambicję i współzawodnictwo.

Podliczba Siedemnaście (17/8) wskazuje na pomoc sil niewidzialnych, nadzieję, silę kreacji, wyobraźnię i intuicję. Prawdopodobny jest talent muzyczny i dar jasnowidzenia. Szczęście i talent przyniosą nagrody, spełnienie, bogactwo (dzięki szczęściu i talentom), sukces w dziedzinach, których badanie wymaga dużej koncentracji. Choćbyśmy czuli, że życie jest niełatwe, będziemy chronieni. Dążyć będziemy do uwolnienia się od ograniczeń czasu i przestrzeni. Rozbudzimy zainteresowanie astrologią, numerologią, naukami ezoterycznymi, które umożliwią nam przekroczenie ziemskich struktur.

Podliczba Osiemnaście (18/9) (Księżyc), przynosi złudzenia, komplikacje, częste zmiany, możliwość posługiwania się władzą, by służyć innym lub ich wykorzystywać, tendencje do popełniania błędów w wyniku nieumiejętnej oceny sytuacji, możliwość rozczarowań, opóźnień, nieprzyjemnych emocji, wypadków w wyniku nieostrożności, samotność, wycofanie się w świat wewnętrzny, trudności w ustabilizowaniu się (podróże, przeprowadzki). Nie brakuje sukcesów, popularności, wyobraźni, receptywności, intuicji i daru uzdrawiania.

Podliczba Dziewiętnaście (19/1), wyrażająca Długi Karmiczne, symbolizuje człowieka (1) wobec innych (9). Wskazuje, że będziemy dążyć do wewnętrznego wzbogacenia się i poznania samego siebie, by następnie dzielić się tą wiedzą z innymi, okazując im miłość, hojność i szacunek. Strzec się musimy egoizmu, wyniosłości i nadużywania władzy.

Podliczba Dwadzieścia (20/2) wskazuje na przebudzenie, niespodzianki, otwarcie na wiedzę. „Przejrzymy na oczy", w czym pomoże nam intuicja i wyobraźnia, i uwolnimy się od przyziemnych aspektów rzeczywistości. Czekają nas niespodziewane wydarzenia rewolucjonizujące życic (w sensie pozytywnym) i przynoszące nagrody za wysiłki. Interesować nas będzie sprawiedliwość i medycyna. Grozić będzie rozwód.

Podliczba Dwadzieścia Jeden (21/3) zapowiada zasłużony sukces, harmonię, spełnienie, twórczość. Oznacza jakość, której możemy być pewni. Sprzyja talentom literackim, podróżom, zmianom miejsca zamieszkania, nieustannej ewolucji. Pomaga osiągnąć mądrość poprzez podsycanie ambicji samodoskonalenia. Skłania do poznawania prawdy uniwersalnej. Daje opiekę i miłość. Przy negatywnych reakcjach powoduje trudne stany emocjonalne i męczące poczucie ciążenia obowiązków rodzinnych. Zwalnia to ewolucję i przysparza trudności.

Podliczba Dwadzieścia Dwa (22/4), będąca Liczbą Mistrzowską (wskazującą na kontrolę nad materią i tworzenie struktur), przysparza wiedzy, doświadczenia, geniuszu twórczego i konstruktywności. Pomaga w znajdowaniu rozwiązań dla problemów nierozwiązywalnych, pod warunkiem, że będzie wykorzystywana dla dobra ludzkości. W innym przypadku sprowadzać będzie destrukcje, depresje i szaleństwa. Zaabsorbowanie pracą i misją powodować będzie zaniedbywanie potrzeb emocjonalnych, ludzkich i partnerów. Popycha do (+) geniuszu, wielkości, sławy i fortuny oraz do (—) ruiny, przygód, włóczęgi, szaleństwa i gwałtownych reakcji. Trzeba pracować dla ludzkości i unikać czarnej magii.

Podliczba Dwadzieścia Trzy (23/5) wskazuje na poczucie wolności, zręczność, pomoc w przedsięwzięciach, odpowiedzialność i protekcję. Nasza wartość będzie rozpoznana. Pociągać nas będzie komunikacja. Możemy liczyć na spadek (pieniądze od Opatrzności), sukces, sławę i uznanie. Przy złych aspektach ujawniać się będzie surowość, egoizm i wściekłość.

Podliczba Dwadzieścia Cztery (24/6) wskazuje na problemy uczuciowe, podróże (z przygodami), zmiany miejsca pobytu (które przyniosą osamotnienie i separację). Nasza przyszłość może zależeć od pomocy kobiet. Poświęcenie i cierpienie w miłości pomoże nam odnaleźć harmonię. Każdy sukces wymagał będzie poświęceń. Ostatecznie można osiągnąć szczęśliwe życie uczuciowe, społeczne i materialne. Negatywne aspekty przyniosą zazdrość, upartość i mściwość.

Podliczba Dwadzieścia Pięć (25/7) wskazuje na trudna pierwsza polowe życia (przedsięwzięcia). Trzeba ciężko pracować i walczyć, by cokolwiek osiągnąć. Towarzysza temu liczne zmiany, oczekiwanie na wiadomości i ciągle rozpoczynanie od nowa. Niełatwo „stanąć na nogi” i ustatkować się. Brakuje stabilizacji zawodowej i zdolności opanowania nad zmysłami. Trzeba uczyć się używać swej wolności aby dalej się rozwijać. Przy negatywnych reakcjach na wydarzenia zewnętrzne pojawiać się mogą konflikty, utrata energii, lenistwo i okrucieństwo. Zaczęte dzieła nie są kończone. Dopisuje zmysł obserwacji i zdolność do refleksji, co pozwala wyciągnąć wnioski z doświadczeń i przeżyć druga polowe życia łatwiej. Przysłużyć się temu może zamieszkanie na wsi, bliżej natury.

Podliczba Dwadzieścia Sześć (26/8) zapowiada cierpienia i nieefektywność działania. Wskazuje na relacje międzyludzkie i publiczne. Dostarcza energii, odwagi, entuzjazmu i pragnienia władzy. Umożliwia zręczna i skuteczna realizacje. Władza i moc przychodzą wtedy, gdy osiągamy mądrość wewnętrzna i umiejętność panowania nad sobą. Występują sytuacje stresujące, których celem jest rozwinięcie zaufania do siebie, opanowanie impulsywności, nauczenie się tolerancji i cierpliwości. Korzystnie układają się sprawy finansowe. Występują problemy zdrowotne i emocjonalne.

Podliczba Dwadzieścia Siedem (27/9) wskazuje na wielką moc duchową, płodną wyobraźnię, twórczą inteligencję, posiadanie dużej rodziny i służenie innym. Pracując dla dobra ludzkości możemy z czasem zdobyć sławę i uznanie. Nie będziemy jednak łatwi we współżyciu. Posiadać będziemy trafność sądu, zmysł sprawiedliwości i mądrość. Dążyć będziemy do harmonii i starać się będziemy pomóc innym w potrzebach duchowych, fizycznych i intelektualnych. Odbędziemy liczne podróże (głównie zagraniczne) i zrealizujemy liczne przedsięwzięcia. Przy złych aspektach może pojawiać się niezdecydowanie, chaos myślowy, nieumiejętność wyboru drogi życiowej, nietolerancja wobec niedoskonałości otoczenia.

Podliczba Dwadzieścia Osiem (28/10/1) wskazuje na niespodziewane zyski i straty, które zależą od postawy wobec wydarzeń. Konieczna jest uczciwość i lojalność. Liczba ta obdarza bujną wyobraźnią, poetyckim natchnieniem, pomocą ze strony kobiet, skłonnością do zabaw, podróży, spotkań (także w dużych grupach), popisywania się. Zapowiada przeobrażenie wewnętrzne poprzez doświadczenie małżeńskie (partnerskie). Współpraca przynosi zyski i sukcesy.
Przy ujemnych aspektach i emocjonalnych reakcjach na wydarzenia zdarzają się przeciwności.

Podliczba Dwadzieścia Dziewięć (29/11) wskazuje na ważne znajomości, pomoc osób wysoko postawionych, inwencję, oryginalność, inicjatywę, inspirację i mądrość. Uznanie zależy od konsekwencji działania, wytrwałości i cierpliwości. Sukces jest możliwy głównie w takich dziedzinach jak: produkcja, literatura, radio, telewizja, film, elektronika.
Liczba ta wiąże z nowatorstwem, nowoczesnym myśleniem, niekonwencjonalnością. Możemy być trudni i konfliktowi ze względu na posługiwanie się innymi dla swoich celów.

Podliczba Trzydzieści (30/3) wskazuje na twórczość, wymianę, komunikację, rzemiosło, handel, owocną realizację poważnych i stabilnych przedsięwzięć. Zapowiada sukces, spełnienie, zysk (niespodziewany), komfort materialny, przyjemności, miłość, harmonię rodzinną, możliwość cudownego wyleczenia z ciężkiej choroby. Ujawnia potrzebę oczyszczenia wewnętrznego. Skłania do twórczości, stymulowanej potrzebą perfekcji i poczucia bezpieczeństwa, głównie w dziedzinie literatury, muzyki i sztuki teatralnej. Negatywne aspekty mogą przynieść negatywne postawy, które przyciągać będą nieprzyjaciół i narażać na zdradę.

Podliczba Trzydzieści Jeden (31/4) zapowiada sukcesy, głównie finansowe. Umowy muszą być jednak zgodne z prawem. Wzrasta ambicja i zarozumiałość, co szkodzi wysiłkom. Wzmaga się siła witalna, szczęście w grach i pamięć. Można liczyć na postęp i sukcesy. Trzeba jednak działać pozytywnie. W przeciwnym razie pojawi się chaos, zdenerwowanie, ekscytacja, kłótnie, trudności i walka. Pogorszy to sytuację materialną i możliwość dostosowania się do innych.

Podliczba Trzydzieści Dwa (32/5), zwana posłańcem światła, wskazuje, że w naszym życiu konieczne są wysokie cele i niepoddawanie się wpływom, zwłaszcza, że będziemy otoczeni dużą liczbą przyjaciół. Nic powinniśmy doprowadzać do ekstremalnych sytuacji i nieporozumień i starannie kontrolować wszelkie transakcje handlowe. Uważnie musimy dobierać współpracowników (naszym atutem jest zaufanie) i unikać wywyższania się i zarozumialstwa, gdyż w innym wypadku nasi przyjaciele zmienią się we wrogów, pojawią się trudności zawodowe i napotkamy przeszkody, które opóźnią realizację naszych celów.

Podliczba Trzydzieści Trzy (33/6) wskazuje na służbę uniwersalną, twórczość, komunikację, miłość uniwersalną, wiedzę, mądrość, ewolucję, współczucie. Prowadzi ona do mistrzostwa, przewodnictwa i nauczania duchowego. Wzmaga świadomość ciała i ducha. Poświęcamy się samorealizacji. Nie powinniśmy pokazywać innym, jak bardzo się dla nich poświęcamy. Powinniśmy uczyć się tolerancji i cierpliwości.
Pozytywne wpływy eksponować będą tolerancję, uwagę, oddanie, chęć służenia innym, przewodnictwo i mistrzostwo duchowe. Negatywne: używanie swych wpływów dla celów egoistycznych, zaniedbywanie obowiązków rodzinnych, zawodowych lub społecznych, bunt.

Podliczba Trzydzieści Cztery (34/7) podpowiada, że powinniśmy się wystrzegać niecierpliwości, impulsywności. ryzyka, gdyż ograniczać będą naszą inteligencję i umiejętność wyprowadzania w pole przeciwników. Grozić nam będzie oddalenie od ukochanej osoby, problemy zdrowotne, rozczarowanie miłosne, zerwanie, separacja, rozpad spółki, walka i procesy. Doświadczenia te dostarczą nam nauk i umożliwią poznanie samego siebie. Jeśli będziemy cierpliwi i zdyscyplinowani, otrzymamy pomoc kosmiczną. Dzięki dyskrecji i mądrości zdobędziemy zaufanie innych. Mimo gwałtownych reakcji, zostaniemy docenieni za szczerość i poczucie humoru.

Podliczba Trzydzieści Piec (35/8) obdarza wewnętrzną mocą i zdrowiem. Pomaga w pracach badawczych i naukowych oraz popycha w stronę władzy. Zapewnia popularność i uznanie kompetencji. Powinniśmy się starać zachować wewnętrzną równowagę i dążyć do stabilizacji życiowej. Przy złych aspektach możemy być targani wątpliwościami i kierować się irracjonalnymi pobudkami. Brakować nam może wyrozumiałości i dyscypliny, co źle wpłynie na zdrowie fizyczne i psychiczne oraz spowoduje dotkliwe doświadczenia emocjonalne i problemy seksualne.

Podliczba Trzydzieści Sześć (36/9) przymusza do dźwigania ciężkich obowiązków. Stawiamy im czoła i akceptujemy to, co przynosi nam Los, gdyż rozumiemy głęboki sens tych doświadczeń. Intuicja pomaga nam w przewidywaniu skutków zdarzeń i sprawia, że możemy dokonywać odkryć, Jeśli nie zrozumiemy własnych emocji, inni przestaną nas rozumieć. Musimy wzmacniać swą współczującą naturę poprzez filozofię i zdolności profetyczne. Z czasem przyniesie nam to uznanie i spełnienie po zmiennych kolejach Losu. Wszystko, co stworzymy, będzie mieć dużą wartość. Wiele nauczą nas podróże.

Podliczba Trzydzieści Siedem (37/1) zapowiada sukces i udane małżeństwo (zwłaszcza dla kobiet), szczere przyjaźnie, na które będzie można liczyć, zarówno w sprawach uczuciowych, jak i finansowych, magnetyzm, pociąg do dalekich podróży, pracę za granicą. Grozić nam będzie nadmierny rozmach i przerost pragnień, wewnętrzne konflikty, nieuczciwość, gwałtowność i używanie wszystkich środków, by osiągnąć cel.

Podliczba Trzydzieści Osiem (38/11) wskazuje (dla mężczyzny) na pomoc kobiet. Wiele trzeba z siebie dać. W zamian otrzymamy dobroczynną moc, wyobraźnię, natchnienie poetyckie, możliwość poznania rzeczy niewidzialnych, urok i magnetyzm. Doświadczymy zmian we wszystkich dziedzinach życia. Możemy liczyć na protekcję, pożyczki, uznanie, szczęśliwy związek. Przy negatywnych aspektach nadużywać będziemy energii poprzez ekstrawaganckie podejście do spraw materialnych, co doprowadzić może do rozstań i rozwodów.

Podliczba Trzydzieści Dziewięć (39/12/3) wskazuje na rywalizację, zdradę, dwulicowość, rozczarowania (zwłaszcza uczuciowe), niewrażliwość na cierpienie innych, lenistwo. Nie powinniśmy wstępować w związek małżeński (partnerski). Fascynować nas będą odlegle miejsca i podróże, ale powinniśmy się zastanowić trzy razy, zanim odpowiemy na ten apel. jeśli będziemy otwarci na innych, nasza miłość oddawana nam będzie w dwójnasób.

Podliczba Czterdzieści (40/4) zapowiada ograniczenia, stagnacje, kuszenie, problemy rodzinne, zależność uczuciową, rozczarowujące związki i przyjaźnie, porażki uczuciowe, żałobę, rozwody, surową krytykę. Musimy uczyć się trafnie dobierać otoczenie i przyjaciół oraz dbać o stan zdrowia. Inni będą mieć znaczny wpływ na nasze życie. Przy negatywnych reakcjach możemy popaść w nietwórcze fantazjowanie i budowanie „zamków na lodzie". Jeśli będziemy pracować nad swym rozwojem duchowym, osiągniemy naturę spokojną i otwartą oraz ostrożność i metodyczność w sprawach finansowych.

Podliczba Czterdzieści Jeden (41/5) zapewnia opiekę kosmiczną, czerpanie przyjemności z życia, szczęście w miłości i w interesach, naturę pioniera, pasjonata, który lubi zmiany. Musimy nad nimi panować i dążyć do praktycznych rezultatów, Działać będziemy bardziej pod wpływem uczuć niż rozsądku. Burzliwe przygody miłosne spotkają się z krytyką otoczenia. Powinniśmy powściągać pasję seksualną i nie ulegać zachciankom.

Podliczba Czterdzieści Dwa (42/6) wskazuje na potrzebę obcowania z publicznością. Wzmaga potrzebę podziwu tłumu, kooperację, przyjaźń, towarzyskość i odpowiedzialność. Zapowiada trwały, wielodzietny związek małżeński, naturę szczodrą, zapewniającą opiekę otoczeniu. Negatywne aspekty zapowiadają samotność, obrażenie się na świat i niezrozumienie przez otoczenie.

Podliczba Czterdzieści Trzy (43/7) wskazuje na ambiwalencję: nadzieję i rozczarowanie, wojnę i pokój. Plany są jednak realizowane, a nadzieje spełniane. Możliwa jest wielka, romantyczna miłość. Cele osiągane są dzięki oryginalności i inicjatywie. Brakuje stabilizacji życiowej. Życic jest dyskretne i ciche. Można włączać się błyskawicznie do akcji, jeśli nadarza się okazja. Twórcze i konstruktywne pomysły przynoszą sukcesy. Złe aspekty skłaniają do obżarstwa, alkoholu i złego towarzystwa.

Podliczba Czterdzieści Cztery (44/8) wskazuje na duże wymagania, dyscyplinę, solidne przyjaźnie, pomoc, logikę, moc zwyciężania przeciwników, umiejętność pokonywaniu przeszkód, spełnienie nadziei miłosnych, trwale związki, stalą i głęboką miłość. Teraźniejszość stanowi źródło przyszłości, dając szansę rozwoju.
Pozytywne aspekty mogą dać dar samoleczenia, konkretność, służenie innym radą (która skieruje ich na drogę wolności wewnętrznej), równowagę między duchem i materią, obowiązek przyczynienia się do ewolucji świata, powinność.
Negatywne wpływy wzmagają nadmierną aktywność mentalną (przy zewnętrznym spokoju), przesadny materializm, pragnienie posiadania, które prowadzi do wyczerpania w wyniku nadmiaru pracy służącej pomnożeniu dóbr, nadszarpnięcie zdrowia, straty materialne, frustracje, apatię i niezadowolenie.
Powinniśmy rozwijać służbę dla innych i uwolnić się od przywiązania do efektów swoich działań (świadomości „jestem właścicielem dóbr materialnych").

Podliczba Czterdzieści Piec (45/9) wskazuje na brak satysfakcji z sukcesów ziemskich, moc wewnętrzną, pozwalającą na odważne stawianie czoła sytuacjom krańcowym i niespodziewanym, naturę tajemniczą, dystans wobec otoczenia, dumę, ambicję, zdecydowanie, receptywność, liczne związki miłosne, wczesne małżeństwo, wielodzietność i niepokoje emocjonalne. Zaginiony rodzic zostanie odnaleziony. Możliwe wdowieństwo lub rozstanie. Czepiać się będziemy przeszłości; wartości starych i przebrzmiałych.

Podliczba Czterdzieści Sześć (46/10/1) zapowiada szczęśliwe dzieciństwo, stałość charakteru, odwagę odkrywania nowości, wydarzenia niezwykłe i niespodziewane, wrażliwość, uczuciowość, ograniczenia, błędy w wyborze partnerów, spowodowane przywiązywaniem nadmiernej wagi do sfery seksualnej, niewierność, uwodzicielstwo, zerwanie, które może spowodować wewnętrzne przebudzenie, gotowość dzielenia się z innymi — pod warunkiem, że wszystko będzie się działo zgodnie z naszymi przekonaniami i nikt nie będzie próbował nas zdominować. Dzięki taktownemu wyrażaniu woli możemy zostać szefem lub przywódcą. Będziemy chcieć być w centrum zainteresowania. Negatywne aspekty mogą ujawniać infantylność i nieodpowiedzialność, przyciągającą bezmyślne i płytkie towarzystwo.

Podliczba Czterdzieści Siedem (47/11/2) wskazuje na wielką uczuciowość, talent artystyczny i szczere przyjaźnie, Bogactwo utraci swe znaczenie i zrodzą się wątpliwości co do sensu życia. Przyjdą wydarzenia, które zapewnią okazję do nauczenia się cierpliwości. Trzeba będzie stawić czoła wielu konfliktom osobistym i odzyskać równowagę emocjonalną. Może nastąpić rozdźwięk między praktyczną a emocjonalną stroną charakteru. Musimy mieć precyzyjny cel, który porządkował będzie wymagania praktyczne i ukierunkowywał emocje.

Podliczba Czterdzieści Osiem (48/12/3) wskazuje na sympatie, przyjaźnie, pasje, bogate małżeństwo i „światowe życie. W miłości - konflikty, niewierność, rozstanie; z powodu podejrzliwości i wyimaginowanych problemów. Grozić będzie rozpad życia i utrata energii. Wszelkie zdobycze materialne, które przychodzić będą łatwo, należy zużyć na pomoc biednym.

Podliczba Czterdzieści Dziewięć (49/4) wskazuje, że będziemy uczyć się ostrożności, czujności i samokontroli. Swobodnie będziemy traktować miłość (co uniemożliwi związek i może spowodować odejście partnerki), przeżywać miłość platoniczną i nagłe zmiany powołania. Małżeństwo może być bogate (raczej z rozsądku, ale trwałe). Będziemy wiedzieli, kiedy działać, a kiedy czekać. Pociągać nas będzie dobre życie, dobra kuchnia i troska o zdrowie. Dorobić się możemy zamożnego i funkcjonalnego domu i... nadwagi. Pod wpływem złych trendów rozwijać możemy wiele teorii bez wprowadzania ich w życie. Lenistwo może zamknąć nam drogę do odkrywania nowych horyzontów. Brak poczucia bezpieczeństwa może być odczuwany dotkliwie, zdrowie może szwankować. Słowem-kluczem będzie praca.

Podliczba Pięćdziesiąt (50/5)[/b] wskazuje na wolność, odrodzenie, szczęście, spokój ducha, inspirację twórczą, miłość, przyjaźń, zmiany i podróże. Trzeba unikać wszelkich przejawów agresji i nic poddawać się presji otoczenia.

Podliczba Pięćdziesiąt Jeden (51/6) wskazuje na liczne grono wpływowych przyjaciół, zazdrość otoczenia, inteligencję, zdolność błyskawicznej oceny sytuacji, zdolności wojskowe, sportowe i prawnicze, groźbę bezpodstawnej mściwości ze strony kobiety. Należy zachować wielką czujność i ostrożność i nie podejmować ryzyka. Destruktywne aspekty mogą być bardzo niebezpieczne. Skłaniać mogą do zabójstwa, przemocy lub zamachu.

Podliczba Pięćdziesiąt Dwa (52/7) wskazuje na przeciwników, zazdrość, rywalizację, ukrytych wrogów, ryzyko skaleczeń, zdolność radzenia sobie z przeciwnościami, zaufanie do siebie i wiarę, pociąg do życia duchowego i obcowania z przyrodą, szczególnie do medytacji nad wodą. Musimy dążyć do pozbycia się zazdrości, unikać plotkarstwa, nauczyć się rozróżniać prawdę od fałszu.

Podliczba Pięćdziesiąt Trzy (53/8) wskazuje na konfrontację z wydarzeniami zagadkowymi, niespodziewanymi, walkę, utratę pieniędzy, groźbę zranienia, konieczność respektowania praw życiowych, agresywność, emocjonalność, pracę.
Powinniśmy starać się zrozumieć własne emocje. Jeśli nie uda nam się zapanować nad nimi, staniemy się nerwowi i ekstrawaganccy, pełni nienawiści i zazdrości.

Podliczba Pięćdziesiąt Cztery (54/9) wskazuje na łatwość dostosowania się do otoczenia, która może zaowocować karierą dyplomatyczną lub polityczną. Nieharmonijne aspekty mogą wywoływać kłótnie rodzinne, skłaniać do oszustwa, doprowadzać do powstania spisków, gróźb pod twoim adresem, zniesławień itp.

Podliczba Pięćdziesiąt Piec (55/10/1) wskazuje na energię, głęboką percepcję, sprzyjającą nauce i badaniom odkrywczym, religijność, mądrość, natchnienie, cierpliwość, porozumienie psychiczne, powołanie kapłańskie. Negatywne aspekty wywoływać mogą chaos, zagubienie i narcyzm.

Podliczba Pięćdziesiąt Sześć (56/11/2) wskazuje na napięcie wewnętrzne i umiejętność stwarzania spokoju i harmonii, potrzebę ładu, uleganie wpływom, talent artystyczny, częste zmiany pracy. Przy złych aspektach nasz wysiłek może okazać się bezproduktywny. Ujawniać możemy niezdecydowanie i możemy być zależni od osób o złych zamiarach.

Podliczba Pięćdziesiąt Siedem (57/12/3) wskazuje na zrozumienie, ale i kruchość przekonań, walkę, kontrowersje, błędy, dyskusje. Musimy nauczyć się zachowywać dystans i poczucie humoru, unikać melancholii i rozczulania się nad sobą, wykorzystywać jak najlepiej własne doświadczenia i wnioski, pomagając innym. Nie dajmy się zapędzić w samotność, gorycz i depresję. Nie rezygnujmy z siebie, by chronić innych. Zarówno pozytywne, jak i negatywne doświadczenia rozwiną nas. Nie uszczęśliwiajmy nikogo na siłę.

Podliczba Pięćdziesiąt Osiem (58/13/4) wskazuje na lojalność, uczciwość, sprawiedliwość, dyscyplinę, umiłowanie tradycji, zaufanie innych, aktywność mentalną. Możemy stać się ofiarą niesprawiedliwości, nadużyć, wyrzutów sumienia. Aktywność mentalna tłumić będzie intuicję. Trzeba będzie szukać punktu równowagi wewnętrznej i relaksować się. Przed podjęciem decyzji -zatrzymać się, pomyśleć, zasięgnąć opinii i... działać,

Podliczba Pięćdziesiąt Dziewięć (59/14/5) wskazuje na impulsywność, obsesyjność, pochopność, tendencje do gwałtownych rozstań. Musimy regulować tempo życia dyscypliną i nadawać mu właściwy rytm. W działalności społecznej musimy bronić wartościowych koncepcji i wzniosłych ideałów

Podliczba Sześćdziesiąt (60/6) obdarza wybitnymi zdolnościami przywódczymi, wynikającymi z połączenia logiki i wyobraźni, niezależnością myślenia, zdolnościami literackimi i artystycznymi, opieką kosmiczną. Aby zrobić karierę (literacką czy artystyczną), musimy wiele pracować. Mimo wielu pozytywów grozić nam będą trudności i błędy, uleganie pokusom, brak miłości bliźniego, które mogą doprowadzić nas do samotności.

Podliczba Sześćdziesiąt Jeden (61/7) zapowiada spełnienie i ewolucję duchową po okresie ciężkich doświadczeń. W sytuacjach wymagających zdecydowania, szybkich wyborów, w obliczu ruiny życiowych planów uczyć się będziemy rozumieć własne emocje i opierać własne decyzje na przeczuciu i doświadczeniach z przeszłości. Pozwólmy pomoc sobie sami.

Podliczba Sześćdziesiąt Dwa (62/8) wskazuje na marzenia o miłości idealnej, umiejętność realizowania wielu przedsięwzięć naraz, zdolności organizacyjne. Jeśli nie przywiążemy się do przeszłości i odważnie zwrócimy się ku nowemu, możemy zdobyć prawdziwa mądrość i panowanie nad siłami wewnętrznymi. Rzeczywistość materialna naginać się będzie do naszych potrzeb i pragnień, pod warunkiem, ze nie będziemy żądać od niej pełnej przewidywalności.

Podliczba Sześćdziesiąt Trzy (63/9) obdarza nas ogromnym potencjałem współczucia, otwarcia na innych, umiejętnością przychodzenia im z pomocą, dyscyplina, cierpliwością, akceptacja, darem uzdrawiania. Niedoskonałości i negatywne aspekty mogą przynieść zmartwienia i ból. Trudne, niepokojące sytuacje musimy starać się traktować jako wzbogacające nas wewnętrznie doświadczenia. Nie przywiązujmy się do wartości materialnych i dzielmy się swoim darem uzdrawiania i pomocy.

Podliczba Sześćdziesiąt Cztery (64/10/1) wskazuje na odnowę, autorytet, żarliwość, indywidualność, samotnictwo w życiu prywatnym, umiejętność współpracy, nawiązywania kontaktów, wnoszenia radości i ciepła w otoczenie. Klęski odczuwać będziemy jako osobiste tragedie. Powinniśmy dostrzegać w nich pretekst do rozwoju duchowego. Aby się odrodzić trzeba najpierw umrzeć. Uważajmy w transakcjach handlowych, w podroży i w sprawach finansowych.

Podliczba Sześćdziesiąt Piec (65/11/2) wskazuje na duże napięcia, sukcesy bez wysiłku dzięki wrodzonej inteligencji, dojrzałości i wytrwałości, sukcesy finansowe, pomoc wpływowych przyjaciół, którzy przyjdą nam z pomocą. Powinniśmy się starać zachować umiar i równowagę wewnętrzna. Nadmierne tempo, z jakim będziemy dochodzić do celu, może spowodować równie szybkie spadanie w dol.

Podliczba Sześćdziesiąt Sześć (66/12/3) wskazuje na miłość kosmiczna, prawdę, piękno, radość życia, emocjonalność, wyobraźnie. Musimy dążyć do opanowania nadmiernej emocjonalności. To ułatwi nam sukces i zapewni opiekę i miłość. Bogactwa, które przyjdą spontanicznie, powinniśmy wykorzystywać w służbie dla Boga. W przeciwnym razie stracimy wszystko i staniemy się zależni od innych.

Podliczba Sześćdziesiąt Siedem (67/13/4) zapewnia dar przewidywania, planowania i zapobiegania, wytrwałość i sile, co zapewnia sukcesy i stabilizacje. Nieharmonijne aspekty mogą przemieniać to w lenistwo, bezowocność wysiłków, ucieczkę od obowiązków, zdawanie się na innych i wieczne niezadowolenie.

Podliczba Sześćdziesiąt Osiem (68/14/5) wskazuje na chaotyczność, wewnętrzny niepokój, niekonkretne plany i lekceważenie otoczenia. Powinniśmy dużo myśleć i starannie przygotowywać każde przedsięwzięcie. Pomoże nam w tym naturalna umiejętność słuchania rad. Złe aspekty mogą nas prowokować do intryganctwa, obsesyjnej żądzy posiadania i mogą przynieść utratę pieniędzy.

Podliczba Sześćdziesiąt Dziewięć (69/15/6) zapewnia umiejętność komfortowego urządzenia sobie życia i daje szanse na sukces (szczególnie w dziedzinie artystycznej). Obdarza szczodrością i dobrocią, której można użyć do sprawienia przyjemności innym. Umiejętne gospodarowanie pieniędzmi zapewni wplywowosc. Strzec się należy skąpstwa.

Podliczba Siedemdziesiąt (70) wskazuje na poszukiwania, sukces, szczęśliwe małżeństwo oparte na porozumieniu duchowym, współpracę, dyplomacje, dystans, ostrożność i ambicje. Powinniśmy zachować właściwe proporcje miedzy praca a odpoczynkiem, pod groźba utraty równowagi we wszystkich dziedzinach życia.

Podliczba Siedemdziesiąt Jeden (71/8) zapowiada sukces materialny, poczucie bezpieczeństwa, sile, dynamizm, determinacje i energie. Jeśli planować będziemy z rozmachem i wyobraźnia, i włożymy dużo wysiłku, postęp jest zapewniony. Negatywne wpływy powodować będą negatywna postawę, która spowoduje niewrażliwość i przegapianie okazji.

Podliczba Siedemdziesiąt Dwa (72/9) wskazuje na bogactwo i komfort osiągnięte dzięki zręczności, pragmatyzmowi, ambicji i silnym przekonaniom. Trzeba przezwyciężać egoizm i dzielić się z innymi. Nieharmonijne aspekty mogą przynieść samotność, niepokój, podejrzliwość, egoizm, kurczowe trzymanie się resztek fortuny.

Podliczba Siedemdziesiąt Trzy (73/10/1) wskazuje na silna wole i zaufanie, ostrożność w związkach z ludźmi, tendencje do rozpraszania się, predyspozycje do show bussinesu, frywolność, medytacje. Może uchronić nas od niepowodzenia

Podliczba Siedemdziesiąt Cztery (74/11/2) wskazuje na zyski i straty, uznanie u płci przeciwnej dzięki czarowi i niezależności, działalność społeczną i naukowa (szczególnie w takich dziedzinach jak chemia, medycyna, higiena, dietetyka). Negatywne wpływy będą ujawniać brak skrupułów, zazdrość, zaburzenia psychiczne.

Podliczba Siedemdziesiąt Piec (75/12/3) zapowiada awans, uznanie społeczne, opiekę, dobra materialne zdobyte własną praca, talent, niezależność i zdecydowanie. Zgubna będzie niecierpliwość, frustracja i destrukcja. Nieustanny niepokój wewnętrzny może osłabić zdrowie, co tylko utrudni walkę z przeciwnościami losu.

Podliczba Siedemdziesiąt Sześć (76/13/4) wskazuje, ze przezwyciężymy wszelkie trudności dzięki pracy nad sobą. Konieczna będzie uczciwość, ostrożność i dobra organizacja pracy.

Podliczba Siedemdziesiąt Siedem (77/14/5) wskazuje na mądrość kosmiczna, dokładność, punktualność, praktyczność, poczucie humoru, wolność, ostrożność i powagę. Nasza misja będzie nauka, działalność wynalazcza, przywództwo religijne lub mistycyzm. Wkład w rozwój cywilizacji może być znaczny. Dochody czerpać będziemy z tajnych źródeł. Musimy je wykorzystać na podróże i kształcenie się – w służbie dla Boga.

Podliczba Siedemdziesiąt Osiem (78/15/6) jest suma wszystkich liczb od 1 do 12. Ponieważ na 12 zamyka się cykl doskonały, w wibracji tej podliczy zawiera się cały proces poszczególnych etapów nauki życiowej.

Źródło: http://www.noweezo.fora.pl/
Warto, żeby to było też tu na forum Oczko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-01-2016, 23:28 {2} przez Lesza.)
20-01-2016, 23:27
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB