Rytuał Wiru chaosu
Autor Wiadomość
Void Offline
Pierwszy wśród równych

Liczba postów: 396
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 26
Podziękowania: 0
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #1
Rytuał Wiru chaosu
Wspomniałem kilka razy o tym rytuale, ale ani razu go nie udostępniłem.
Oto sam ryt, zmieniłem trochę budowę by był bardziej estetyczny.

"Rytuał otwarcia Wiru
Wir jest kieszonkowym wszechświatem, tworzonym przez Maga Chaosu w różnych celach.
Jest przesyconą Wolą manifestacją magicznej energii i radykalnym zakłóceniem czasu i przestrzeni(Lekki bullshit). Może także służyć do zakrzywienia przestrzeni, tak, aby był magicznym "skrótem" między dowolną liczbą miejsc ziemskiej przestrzeni/czasu(To już nie jest kłamstwem). Proces tworzenia wiru
jest sam w sobie naśladownictwem tego, jak z pierwotnego chaosu wyłaniają się rozmaite dualizmy.

Rytuał otwarcia wiru
1.Stań prosto.
2.Weź kilka głębokich oddechów, rozluźnij się.
3.Tupnij lewą stopą i wykrzyknij HUT ("start")

4.Rozwiedź oba palce wskazujące, a następnie połącz je przed sobą. Powiedz XIQUAL UDINBAK, co oznacza "zamanifestuj chaos". Wyobraź sobie świetlny punkt na końcu swoich palców.

5.Rozłącz palce, rysując nimi przed sobą pionową linię. Powedz XIQUAL UZARFE, D'KYENG. Oznacza to, mniej więcej, "zamanifestuj aethyr, stała Plancka". Aethyr jest pełen potencjału, stała Plancka jest zupełnym skurczeniem się. Zwizualizuj na górze linii astrologiczny symbol Saturna, a na dole grecką literę psi.
(Możesz nakreślić też inne znaki, ale chodzi tu o zniszczenie i inwencję. użycie np. księżyca by podkreślić kreację, w sposób seksualny, może być równie owocne).

6.Znów przywiedź do siebie palce wskazujące, lecz utrzymuj wizualizację linii i symboli na jej końcach.

7.Narysuj teraz palcami linię prostopadłą do poprzedniej, mówiąc XIQUAL KUDEX, EACHT (zamanifestuj światło i ciemność). Po obu końcach linii zwizualizuj odpowiednio kulę światła i kulę zupełnej ciemności.

8.Powtórz krok 6.

9.Narysuj kolejną linię, nachyloną do dwóch poprzednich pod kątem 45 stopni. Powiedz XIQUAL ASHARA, DIJOW - zamanifestuj ogień i powietrze (oznaczają one także ogień i czas). Można tu użyć różnych symboli do ich oznaczenia, włączając w to osobiście zrobione sigile..

10.Powtórz krok 6.

11.Narysuj czwartą linię prostopadłą do tej w kroku 9, mówiąc XIQUAL THALDOMA, NOBO (woda i ziemia, lub przestrzeń i masa). na jej końcach również wyobraź sobie odpowiednie symbole.

12.Daj sobie trochę czasu, aby być pewnym, że dokładnie i w pełni wizualizujesz wszystkie linie i symbole. Nie kontroluj koloru, w jakim się one ukazują, on przyjdzie sam (jest to jeden ze sposobów
na to, aby odkryć swoją oktarynę)

13. Powiedz XIQUAL ONGATHAWAS (zamanifestuj wir), i uczyń lewą ręką gest sugerujący, że przed tobą toczy się koło w kierunku ruchu wskazówek zegara. Może to być kiwnięcie palcem, jak i
zamach całym ramieniem, zależnie od tego, jak czujesz, ze jest odpowiednio.

14.Używaj swojego oddechu do przyśpieszenia obrotów koła. Z każdym wdechem i wydechem przyśpieszaj kręcenie. Rób tak, aż wir stanie się trójwymiarowy, jakbyś mógł włożyć w niego rękę.

15.Twój wir jest teraz otwarty! Wykrzyknij XIQUAL CHOYOFAQUE (manifestacja dzieła chaosu), lub, jeśli tego wymaga rytuał, do którego chcesz przystąpić, jakieś inne zdanie. Może być ono w dowolnym języku, to nie ma znaczenia. Użycie dziwnego języka takiego jak barbarzyński Urański pozwala ominąć świadomy umysł i jego cenzurę.

16.Wykonaj to, co miałeś zamiar zrobić.
(Łatwo powiedzieć, ale co można zrobić za tego pomocą? Bardzo wiele. Wir może oczyszczać, można za jego pomocą przeprowadzić ewokację, czy też użyć go dla wysyłu energii - w dwie strony. Rytuał jest bardzo pomocny, a jedyne co nas ogranicza, to nasza wyobraźnia...)

Rytuał zamknięcia wiru
17.Kiedy jesteś pewien, że skończyłeś, jeszcze raz wzmocnij wizję.

18.Wyciągnij palec wskazujący lewej ręki i zapytaj ANGBIX (jak?) Potem palec środkowy i zapytaj
POHUTH? (dlaczego)?, a w końcu kciuk i zapytaj WOKAC? (co?). To trzy podstawowe pytania materializmu/nauki, duchowości/religii i magii, wedle eonicznych teorii Carolla.

19.Widzisz trójkąt, jaki tworzą te trzy palce? Zwizualizuj go jako coś twardego, coś w rodzaju wyłącznika. Zakręć "korbą" w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aby zamknąć wir, krzycząc AEPALIZAGE, "immanentize the eschaton."

Rytuał ten można dość swobodnie dopasowywać do swoich upodobań i do odprawianego rytuału."
21-01-2016, 12:34
Znajdź Posty Reply


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB