Sigil Popularności
Autor Wiadomość
Void Offline
Wtajemniczony

Liczba postów: 445
Reputacja: 26
Podziękowania: 371
Podziękowano 231 razy w 127 postach
Sigil Popularności
Sigil popularności by Frater 248:

"Sigil popularności jest sigilem, działającym na otoczenie bardzo przyciągająco. To oznacza że mag korzystający z takiego sigila jest pozytywnie odbierany przez resztę osobników, jego osoba jest w centrum zainteresowania i wszystkim w około wydaje się ona atrakcyjniejsza, zabawniejsza itp. Ostrzegam, czasami może to być cholernie upierdliwe.

Sigil jest posty, wymyśliłem go w sumie przypadkowo, po czym postanowiłem przetestować. Następnie poleciłem go wykorzystać znajomym okultystom celem weryfikacji wyników. Wszyscy potwierdzili wyraźną skuteczność sigila. Koncentruje on w specyficzny sposób uwagę i być może dlatego koncentruję uwagę innych osób na podmiocie z niego korzystającym.

Wzór sigila przedstawiam poniżej:
<Void: załącznik>

Zasada Ładowania:

Wspominamy sytuacje życiowe w których byliśmy w centrum zainteresowania: Urodziny, imprezy, rozmowa itp. Następnie gromadzimy odczucia emocje tego bycia w centrum zainteresowania, wizualizujemy sobie sigil, ładujemy od razu zebranymi pozytywnymi emocjami i analizujemy jego wygląd mówiąc: "Krąg reprezentuje otoczenie, które skoncentrowane jest na mnie""

"Chaos bless u all!"

To w zasadzie tyle. Wertując inne strony, a tutaj nie zauważyłem takiego... więc od razu podsyłam. Owocnej praktyki.
Źródło: http://www.slideshare.net/oroasor/frater...pularnoci1

Załączone pliki Miniatury

01-21-2016, 16:14
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Shadow , PaktZawartyMiedzyKsiegami , Radi
Shadow Niedostępny
Stały Bywalec

Liczba postów: 364
Reputacja: 4
Podziękowania: 59
Podziękowano 83 razy w 62 postach
RE: Sigil Popularności
Co rozumiesz przez "Koncentruje on w specyficzny sposób uwage"... co oznacza specyficzny?
01-21-2016, 16:44
Znajdź Posty Reply
Void Offline
Wtajemniczony

Nie ja rozumiem. Autor - w pełni przepisałem zapis autora.
Wiesz, ja na to patrzę inaczej. Robiąc ten sigil/glif, wpływa on na twoją aurę, i powoduje u innych określone reakcje. Co do specyficzności, chodziło mu raczej o zwrócenie uwagi, poprzez wytworzenie pola o określonych właściwościach. Jesteś postrzegany, z taką siłą i uczuciem*, jaką dałeś znakowi, lub jaką chciałeś mu dać.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-21-2016, 16:59 {2} przez Void.)
01-21-2016, 16:57
Znajdź Posty Reply
Shadow Niedostępny
Stały Bywalec

Liczba postów: 364
Reputacja: 4
Podziękowania: 59
Podziękowano 83 razy w 62 postach
Czyli sigil działa takim zainteresowaniem jakim go naładuje...
gdzie radziłbyś go umieścić, nosić przy sobie narysowany na czymś, wyryty w czymś, a może nanieść go na skóre
01-21-2016, 17:04
Znajdź Posty Reply
PaktZawartyMiedzyKsiegami Offline
Shar'Dama Ka

Liczba postów: 6
Reputacja: 2
Podziękowania: 3
Podziękowano 7 razy w 3 postach
Nacjonaliści takich używają, a popularni to oni nie są. :D Taki żarcik.
Super post. Język
01-21-2016, 17:22
Znajdź Posty Reply
 Podziękowali: Hermeta
Void Offline
Wtajemniczony

Shadow, to jest glif. Może być narysowany w powietrzu, czy wycięty na skórze. Polecałbym narysować go na skórze, to integralna część ciebie.
01-21-2016, 22:39
Znajdź Posty Reply
Radi Offline
Actin' like a shady

Liczba postów: 20
Reputacja: 0
Podziękowania: 4
Podziękowano 3 razy w 3 postach
Cóż za świetny temat, darmowa atencja się przydaje.
01-21-2016, 23:29
Znajdź Posty Reply
Chemognoza Niedostępny
Starszy użytkownik

Liczba postów: 57
Reputacja: 6
Podziękowania: 41
Podziękowano 59 razy w 25 postach
Void, głupolku, to nie zmienia wprost aury, lecz nakłada filtra postrzegania, maj dir :3
01-22-2016, 12:46
Znajdź Posty Reply
Void Offline
Wtajemniczony

Ah... to (Voidowe przekleństwo) słownictwo... każdy wie o co chodzi :D
Możesz sobie dać aurę w modelu energetycznym. Działać na podświadomość w modelu psychologicznym, a nieświadomość w chaotyckim. Ewokować jakąś zajebiście-mistyczną siłę, i za sprawą jej magyszzznej mocy sprawić sobie taki efekt. Modele... (Void rozkłada dłonie jak facet z popularnego memu: Aliens...)

Ale tak... filtr percepcji. Tyle że ty go nie nakładasz, a modyfikujesz swoje postrzeganie - czyli ingerujesz w innych. Inaczej sam miałbyś poczucie własnej zajebistości - co o ile w modelu psycholgicznym ma sens, w energetycznym jedynie połowiczny.

Btw... Resiu nie wszystko ci pokazał, a ja mam coś co ci może pomóc. Priv.
01-22-2016, 12:52
Znajdź Posty Reply
Chemognoza Niedostępny
Starszy użytkownik

Liczba postów: 57
Reputacja: 6
Podziękowania: 41
Podziękowano 59 razy w 25 postach
(01-22-2016, 12:52)Void napisał(a): Ah... to (Voidowe przekleństwo) słownictwo... każdy wie o co chodzi :D
Możesz sobie dać aurę w modelu energetycznym. Działać na podświadomość w modelu psychologicznym, a nieświadomość w chaotyckim. Ewokować jakąś zajebiście-mistyczną siłę, i za sprawą jej magyszzznej mocy sprawić sobie taki efekt. Modele... (Void rozkłada dłonie jak facet z popularnego memu: Aliens...)

Ale tak... filtr percepcji. Tyle że ty go nie nakładasz, a modyfikujesz swoje postrzeganie - czyli ingerujesz w innych. Inaczej sam miałbyś poczucie własnej zajebistości - co o ile w modelu psycholgicznym ma sens, w energetycznym jedynie połowiczny.

Btw... Resiu nie wszystko ci pokazał, a ja mam coś co ci może pomóc. Priv.

Tak, Voidziu... tak...
To jest właśnie filtr. Fałszywy komunikat, jaki wysyłasz, gdy ktoś Cię skanuje (poznaje)
01-22-2016, 13:04
Znajdź Posty Reply

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Impressum | Mitglieder | Regeln | Forensoftware MyBB